[TF2] žádost a admina

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Dextriv
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 2

[TF2] žádost a admina

Příspěvek#1 » 25 pro 2017 22:03

Ahoj todhle je moje žádost o admina.
1)Paní Texíková
2)Je mi 13
3) Chtěl bych žádat o admina na server Jailbreak
4)http://steamcommunity.com/id/d3jvplay/
5)STEAM_0:0:180359495
6)85 hodin
7) Proč vlastně chci admina? Taky znáte to když je na serveru freekiller ale není tu admin ani nikdo kdo by ho zavolal. Když přijde někdo novej na server ale nezná pravidla nebo nemá mic ( když je v blue). Když přijde spammer ale nikdo tu není kdo by mu dal mute? Proto bych chtěl být Admin. Co jako Admin dokážu? Stálou aktivitu,server bez typu lidí jako jsem psal. A něco o mě jsem kluk kterému je 13 let a rád plave už 4 roky a rád hraje pc hry.Rád se s někým bavím a hraju.
Proto bych byl rád za Admina.
Texík

Uživatelský avatar
WG269
Former admin
Former admin
Příspěvky: 29

Re: [TF2] žádost a admina

Příspěvek#2 » 30 pro 2017 11:08

Dexo dexo dexo "cap" "cap" pome sa o tebe trochu pozhovárať.
Ako hráč mi prídeš v pohode a si aktívny aj napriek tomu že vlastníš iné hry.
Nebereš wardena ale v tom dobrom zmysle , nie ako level čo už minutu pred začiatkom noveho kola spamuje bind na ktorom ma !w
ale ak sa da wardena zobereš.
Podĺa môjho neaktivnost adminov na jb už nieje taka veĺká keďže striedačky medzi adminmi trvajú tak max 10 min
a nováčikovia čo sa pripoja (cuzdzinci,no mic, spammeri) si odsledujú za ten čas čo sú mŕtvy že ako sa to približne hrá a že warden nezabíja hráčov len tak. Ja na JB trávim celý deň a na iných hrách max hodinu. Ak aj nedostaneš toho admina skús tieto problémy (no mic , cudzinci , spammeri) vyriešit pokial príde admin.Ak ho nedostaneš , bude to dobrá rada do budúcna. Na no mic stačí ak mu vysvetlíš že má ist do red , kludným hlasom a že ked si opraví/kúpi mic tak môže do blu ist , pre chat spammerov to nespravíš nič môžeš to zatial ignorovať a mic spammerov povedz nech si mutnu kým pride Admin. Ok porúčam sa.... "tlesk tlesk"
...počkat to som mal len raz tlesknúť "tlesk" "wanishes"

Usmievajte sa! *hoj*
Usmievajte sa! :ctu:

Dextriv
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 2

Re: [TF2] žádost a admina

Příspěvek#3 » 31 pro 2017 20:50

Oky díky za odpověď :wave1:

Uživatelský avatar
Hirifig
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1347

Re: [TF2] žádost a admina

Příspěvek#4 » 02 led 2018 21:04

Zdravím, po debatě s adminama to dopadlo následovně. Je fakt že často spammuješ chat se smajlíkama, takže to ať se neopakuje. Sem tam porušuješ LR. Zkus být komunikativnější a častěj být v blu.

Žádost zamítám.
S pozdravem,
Obrázek
Senior Admin TF2 #124 Jailbreak

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron