Žádost o Admina na #120 TauriGaming Orange X4 Pokus číslo ... 3

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
Mr.Awesome
Former admin
Former admin
Příspěvky: 29
Kontaktovat uživatele:

Žádost o Admina na #120 TauriGaming Orange X4 Pokus číslo ... 3

Příspěvek#1 » 18 lis 2017 19:51

1) Môj nick v hre je Mr.Awesome
2) Mám 15 rokov
3) Žiadam o práva na [CZ/EU]#120 TauriGaming.cz | ORANGE X4 | RTD
4) Moja steam adresa: http://steamcommunity.com/profiles/76561198417047007/
5) Hrajem už niečo cez rok na Tauri orange servery
6) Info o mne :Moje koníčky sú Tenis,Voleyball,Cyklistika a Parkour
Mám nový steam účet lebo som bol scamnutý :fckyuo: ... od tej doby ma tfko nebavilo :asine: . Po 150 hodín hrania unturnedu :gamer: som si išiel znova dať partičku s kamarátom :friends: a znova ma to začalo baviť,medzi tým čo som tfko nehral sa moje nervy upokojili od tých rejgou ktoré som chytal.
Chcel by som dať tomuto pokusu o prijatie do admin teamu ďalšiu šancu lebo najviac ma baví hrať na taurigamingu kde sa človek vážne nenudí :muzika:
Obrázek
Admin
#120 Orange Server

That Demoknight Main
Nazdár!

Uživatelský avatar
Dr.Sewinsky
Former admin
Former admin
Příspěvky: 99

Re: Žádost o Admina na #120 TauriGaming Orange X4 Pokus číslo ... 3

Příspěvek#2 » 18 lis 2017 23:52

Jak je to dlouho, co jsem tě naposledy viděl? Od srpna... skoro 4 měsíce. Upřímně jsi mi i chyběl.
Něco málo ti v té žádosti chybí. Třeba STEAM ID.
Jinak v tvém chování jsem nevypozoroval problém (a tím chováním myslím chat historii).
Je tu ale jedna věc a tou je fakt, že v současnou chvíli mám na Orange X4 5 administrátorů: celest, Pixeld, Mr.Hexus, Spolkáč a Gejb. K tomu jsme zde 3 capital admini aktivně hrající na serveru: Excelim, Leo a já. A na konec je zde mocná SMAC ochrana proti cheaterům.
To je prakticky 9 aktivních administrátorů. --> Nevidím důvod v současnou chvíli nabírat další lidi.

Nezoufej, pokud se uvolní místo a ty budeš stále udržovat své dobré chování, budeš první, komu řeknu o volné pozici. (Teď mne napadá, že jsem toto možná psát neměl. Víš co, zapomeň, že jsem to souvětí kdy napsal.)

Žádost zamítám. Protože nenabírám.
Říká se, že v nejlepším se má přestat. Tak jsem přestal... později. Uvidíme se v pekle.

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron