žádost o admina 2

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
Mr.toron
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 91
Kontaktovat uživatele:

žádost o admina 2

Příspěvek#1 » 08 lis 2017 18:01

1) Nick v hre (meno): Mr.toron
2) Vek: 13
3) Na jaky server žiadate o práva: [CZ/EU]#125 TauriGaming.cz / TRADE / BP,TP,FASTD
4) URL profil (adresu) Battlelogu: http://steamcommunity.com/profiles/76561198376267032/
5) Jak dlho hrajete BF, MoH na našich serverov: asi 40h
6) Si ochotný pomáhať rozbiehať prázdny server? ano sem TG znám dobře díky kámošovy který mě vše naučil co mám dělat a co ne
7) Info. o sebe: ... atd ... Prečo chcem byť u vás Admin? ... jsem fajn kluk chodím do 6.a měl jsem odklad rád pracuju v Adobe Photoshop
moje nejoblíbenější barva je modrá chtěl bych být grafik rád se učím a maluji , chtěl bych být adminem protože se mi nelíbí když na serveru není admin a je tam nepořádek
vím že admini mají svůj život a proto chci být admin že se na to nerad dívám když stim nemůžu nic dělat
přeji vám zbytek dobře hrajícího dne Mr.toron
Obrázek
#antijail

Uživatelský avatar
Speedy
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1506

Re: žádost o admina 2

Příspěvek#2 » 08 lis 2017 18:40

Zdravím,

Pišeš, že žiadaš práva na Trade serveru (TF2) a máš tam adresu battlelogu a celkovo sa mi zdá, že žiadaš o admina na BF.

Ak žiadaš na Team Fortress (trade) uprav si žiadosť pre Steam hry; nie pre Origin.
Naposledy upravil(a) Speedy dne 08 lis 2017 18:43, celkem upraveno 1 x.
Former Capital Admin TF2 #125 Trade

Uživatelský avatar
Mr.toron
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 91
Kontaktovat uživatele:

Re: žádost o admina 2

Příspěvek#3 » 08 lis 2017 18:43

žádám admina ta tento server [CZ/EU]#125 TauriGaming.cz / TRADE / BP,TP,FASTD to je vše
přeji vám zbytek dobře hrajícího dne Mr.toron
Obrázek
#antijail

Uživatelský avatar
Mr.toron
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 91
Kontaktovat uživatele:

Re: žádost o admina 2

Příspěvek#4 » 08 lis 2017 18:44

na tf2
přeji vám zbytek dobře hrajícího dne Mr.toron
Obrázek
#antijail

Uživatelský avatar
Speedy
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1506

Re: žádost o admina 2

Příspěvek#5 » 08 lis 2017 18:46

V tom prípade napiš žiadosť podľa predlohy:

(Nezakladaj nové téma, len edituj toto)

1) Nick v hre (meno):
2) Vek:
3) Na jaky server žiadate o práva:
4) URL profil (adresu) Steamu (verejnú):
5) STEAM ID:
6) Jak dlho hrajete "hru" na našich serverov:
7) Info. o sebe: ... atd ... Prečo chcem byť u vás Admin?: ...
Former Capital Admin TF2 #125 Trade

Uživatelský avatar
Mr.toron
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 91
Kontaktovat uživatele:

Re: žádost o admina 2

Příspěvek#6 » 08 lis 2017 18:48

1) Nick v hre (meno): Mr.toron
2) Vek: 13
3) Na jaky server žiadate o práva: [CZ/EU]#125 TauriGaming.cz / TRADE / BP,TP,FASTD
4) URL profil (adresu) Steamu (verejnú): http://steamcommunity.com/profiles/76561198376267032/
5) STEAM ID: STEAM_0:0:208000652
6) Jak dlho hrajete "hru" na našich serverov: asi 40h
7) Info. o sebe: ... atd ... Prečo chcem byť u vás Admin?: ... jsem fajn kluk chodím do 6.a měl jsem odklad rád pracuju v Adobe Photoshop
moje nejoblíbenější barva je modrá chtěl bych být grafik rád se učím a maluji , chtěl bych být adminem protože se mi nelíbí když na serveru není admin a je tam nepořádek
vím že admini mají svůj život a proto chci být admin že se na to nerad dívám když stim nemůžu nic dělat
přeji vám zbytek dobře hrajícího dne Mr.toron
Obrázek
#antijail

Uživatelský avatar
Speedy
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1506

Re: žádost o admina 2

Příspěvek#7 » 08 lis 2017 19:09

Táák aby som sa k tomu nejako vyjadril...

Píšeš, že máš na servery odohrané okolo 40 hodín, pritom mne to pripadá, ako keby si na ňom začal hrať len pred nedávnom. Predsa človek, ktorý hraje na servery 40 hodín aj niečo píše do chatu a ty tam máš asi 6 krát "!fp"; a žiadaš o kód /Zrejme do secretu/ Takže buď nepísal za tých 40 hodín nič a len si hral, alebo si začal hrať len pred dvoma dňami. Ďalej som ťa tam vôbec nevidel síce je pravda, že som nebol dlho aktívny tak často, ale včera som tam bol asi hodinu a pol; predvčerom cca.2 hodiny. Takže ja by som ešte s tým adminom počkal, predsa len neviem(e) aký si, ako sa správaš a tak podobne. Dal by som tomu ešte čas aby si sa nám dostatočne "ukázal".

Na teraz ti dávam Nie.
Former Capital Admin TF2 #125 Trade

Uživatelský avatar
Dr.Sewinsky
Former admin
Former admin
Příspěvky: 99

Re: žádost o admina 2

Příspěvek#8 » 08 lis 2017 22:16

Achtung! Liar spotted! Mr.toron nemá záznam na žádném serveru Taurigaming kromě Jailbreaku. Důrazně doporučuji zamítnutí žádosti. A asi nemusím říkat, že tam je nábor uzavřen, když mu to vysvětloval Pixeld na jeho minulé žádosti.
Říká se, že v nejlepším se má přestat. Tak jsem přestal... později. Uvidíme se v pekle.

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: žádost o admina 2

Příspěvek#9 » 12 lis 2017 22:12

Zdravím,
na trade serveru máš nahráno pouze necelých 5 hodin. Nahraj dalších 20 hodin a pak si založ žádost znovu i s obohaceným infem o sobě a proč chceš být admin.

Žádost zamítám.

Přeji pěkný večer,
Speaker264
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti

cron