žádost o admina ░Λֆɚℂ░ƊrևǤى #ℱƒ

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
unturnedman
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 5

žádost o admina ░Λֆɚℂ░ƊrևǤى #ℱƒ

Příspěvek#1 » 27 říj 2017 23:40

1) Nick v hre (meno): ░Λֆɚℂ░ƊrևǤى #ℱƒ
2) Vek: 11
3) Na jaky server žiadate o práva: JAILBREAK TF2
4) URL profil (adresu) Steamu (veřejnou): http://steamcommunity.com/id/xander26678/
5) STEAM ID: STEAM_0:1:170405565
6) Jak dlho hrajete "hru" na našich serverov: přes 968hod.
7) Info. o sebe: ... atd ... Prečo chcem byť u vás Admin?:
pravidla znám je sranda když jsi je čtu jsem pak jakokdybi v bezpečí a když řeknu že někdo udělal něco špatně jsem jsi víc jist že jsem to řekl dobře. :study: :study: :study: :study:
moje oblíbená hra lolko (legaue of legends),Unturned,TF2 (Team Fortress 2) :minigun:
můj oblíbený tip humoru: Černý
co bich chtěl za povolání ajťák proč,mám krásný pocit když jsem třeba opravil PC nebo jsem ho něják vylepšil vytvořil jsem jsi vlastní mik.
(proto mám tak dětský hlásek) :D :P
dobří ADMINI (podle mého názoru):Excelim,Speaker,Greeny :mrgreen: ,TheLeoCZECH.
můj oblíbený čaj: Černý
oblíbený jazyk: English je sranda jsi z někým popovídat po Anglicky ;)
moje začáteční jméno u STEAM: Xander2662 :flower:
rád jse přatelím znovímy lidmi ale někdy to bohůžel nevíjde :friends:
AKTIVITA NA JB:4hod. za 1den :gamer:
moje oblíbená aktivita venku parkour
mám bráchu kterému vlastně díky tomu tady jsem on mi ukázal co to je steam a pak to začlo xander který FK furt a nakonec jse z toho vyklube drugs který řve po všech zmentích co furt jsou liní jsi přečíst pravidla stejně jako já před 2roky :(
doufám že jednou už bude xander zapomenut a už jen zůstane admin kterého miluje tendle server :gamer:
rád jsi z někým povídám proč jsem hlavně začal hrát na PC venku není moc kámošu žiju v malém městě Bohumín okres Karvina
narodil jsem jse 2.3.2006
moje opravdové jméno: Ondřej Wrubel
nemám rád když lidi okolo lžou přecejenom já taky nejsem svatoušek a občas nějákou blbost nakecám ale vsadim se že nějákej ADMIN co to čte jen jsi řekne že přecejom na venek vipadám jinak než uvnitř jsem jen malej kluk má rád tendle napis taurigaming v tauri jsou všechny moje oblíbené hry a to nejlepší je že vlastně je to česky/slovensky takže kamarády najdu xD
teď jsem jenom ve stresu protože už vůbec nevim co psát xD
taťka je policajt
mamka má přes INTERNET práci na vinted.cz
za to ja jsem jenom malej rebel co jse inspiroval bratrem protože on je smysl žívota je sním sranda a pokaždé co příjede zpátky ze své práce tak vipínám PC a du sním kecat přecejenom Greeny řekl že toho mám napsat hodně takže gualá (nwm jak jse to přesně píše xD)
moje oblíbene roční období: Podzim
můj oblíbeny zbraňový set (v TF2): Mafian (Heavy)
moje oblíbeé zvíře: liška
moje oblíbené jídlo: činská kuchyňe (sushi atd.)
můj oblíbený atribut: Oheň
moje oblíbená classa: Spy (nově)
Proč chci být ADMIN na JAILU ITS EASY: přece jenom když budeš po nich řvát a zbytečně čekat na nějákeho s těch adminu :helpsos: rád bich aspoň jednou já sám dal ban zmetkovy co je línej jsi přečíst ty krasný pravidla díky speakrovi je aspoň kvůli těm pravidlům drží server po hromadě a moc jse naštěstí nestává že tam příde nějákej australan co nemá mik.
můj oblíbený TEAM: Red (líp v něm vipadá můj Awper Hand) ( ͠• ͜ʖ ͡°)
přecejenom jediné čeho jse bojím je ledatak minulost :banned: :banned: :banned:
a doufám že za ty 2 týdny jse podívám na forum a uvidím tam

:vitej: :salut: you are now ADMIN :salut: :vitej:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
a předem říkám když budu možná admin tak ten který mě provede přes ty adminské věci tak to je Greeny ten mi dal odvahu přes to všechno co jsem předtím udělal zapomenout na to co bylo a mislet na to co bude teď děkuji za přečtení tohodle
jj a mezi russia a deutchland jsi vibírám russia a,eště malinky vtípek který mám furt v hlavě.....60%dětí má tablet
......................................................................................................................90%činských dětí ho umí vyrobit xDD
no jinak dobrou noc :lazy: :lazy: :lazy: :lazy: :lazy: :lol: :lol: :lol:
──────▄▄───▐█─█▐███▐███▐███▐█─█
──▄▄▄█▄▄▄──▐█▄█▐█▄█▐█▄█▐█▄█▐█▄█
▄█▀█████▀█▄▐█─█▐█─█▐█──▐█──▄▄██................................umim zaspívat: Handing on The Tree (pověšenec na stromě)
█───███───█.........................................................................................se zbláznim Johny Macheta
████▀─▀████▐─█▐██▐─▐─▐██ ▀█▐▐▐▀▐▀▐█▐..........................................Ektor:dřep
█▄▀▀▀▀▀▀▀▄█▐▀█▐▄█▐─▐─▐─█ ─█▐▐▐▀▐▀▐▐█..........................................Blakwood:nezapomínám
─▀█▄▄▄▄▄█▀─▐─█▐─█▐▄▐▄▐▄█ ─███▐▄▐▄▐─█
╔♫═╗╔╗ ............Blakwood
╚╗╔╝║║♫═╦╦╦╔╗Ektor............................................................. :-D
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣Electro house.................................. :lol: . THIS IS ALL MAYBE . :lol:
╚═♫╝╚═╩═╩♫╩═╝Nighcore......................................................... :-D
nejoblíbenější píseň:TCHIBO viktor sheen............. Udělal jsem to jen za 45min. (možná i míň)
Naposledy upravil(a) unturnedman dne 28 říj 2017 12:36, celkem upraveno 4 x.

Uživatelský avatar
Mr.Gentleman
Former admin
Former admin
Příspěvky: 641

Re: žádost o admina ░Λֆɚℂ░ƊrևǤى #ℱƒ

Příspěvek#2 » 28 říj 2017 08:41

Ahoj,
drugsi prosím, prosím ta žádost vypadá dobře, hodně rozsáhle, ale potřebujem to info podle té předlohy (určitě víš jaké). Stačí si ji překopírovat na začátek této žádosti a začneme se vyjadřovat. Nevytvářej dalšší žádost, pouze uprav tuto.

P.S.: Kdybys přece jen nevěděl, kde ta předloha je:
1) Nick v hre (meno):
2) Vek:
3) Na jaky server žiadate o práva:
4) URL profil (adresu) Steamu (verejnú):
5) STEAM ID:
6) Jak dlho hrajete "hru" na našich serverov:
7) Info. o sebe: ... atd ... Prečo chcem byť u vás Admin?: ...
S pozdravem
Mr.Gentleman
Obrázek
#124 Jailbreak

Uživatelský avatar
Sphoon
Former admin
Former admin
Příspěvky: 295

Re: žádost o admina ░Λֆɚℂ░ƊrևǤى #ℱƒ

Příspěvek#3 » 28 říj 2017 10:40

A nezakládej si další žádost. Stačí ji upravit.
Přeji hezký zbytek dne, sphoon.

Nový účet

Excelim
Former admin
Former admin
Příspěvky: 440

Re: žádost o admina ░Λֆɚℂ░ƊrևǤى #ℱƒ

Příspěvek#4 » 28 říj 2017 15:56

Zdravím,

tak ještě jednou; až do odvolání NENABÍRÁME. Děkuji za pochopení.

Žádost zamítám.

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti

cron