[TF2] MyroFightCZE - ORANGE FUN SERVER | RTD,100%Crits

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
MyroFightCZE
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 3

[TF2] MyroFightCZE - ORANGE FUN SERVER | RTD,100%Crits

Příspěvek#1 » 27 říj 2017 22:47

1) Nick v hre (meno): MyroFightCZE
2) Vek: 15
3) Na jaky server žiadate o práva: ORANGE FUN SERVER | RTD,100%Crits
4) URL profil (adresu) Steamu (verejnú): steamID64: http://steamcommunity.com/id/76561198323079618/
Custom steamID64: http://steamcommunity.com/id/MyroFightCZE/
5) STEAM ID: STEAM_0:0:181406945
6) Jak dlho hrajete "hru" na našich serverov: Přes 1 měsíc. Skoro všechny hodiny na TF jsem odehrál na vašem trade serveru.
7) Info. o sebe:
Moje přezdívka ve hrách, na forech a v podstatě skoro všude kde se dá je MyroFightCZE ale říkám si také
Myro nebo Král Koloušků. Je mi 15 let. Rád hraju počítačové hry hlavně TF2, command and conquer a Gothic. Rád hraju
Floorball a fotbal rád taky lyžuju a hraju golf. Mám vlastní Youtube channel na kterej ale nenatáčím protože můj pc je
stará brambora co neutáhne ani Majnkapf když natáčím. Ve hrách mě strašně baví bejt adminem na serverech.
Už jsem vlastníl spoustu vlastních serverů například na Minecraft kde jsem se naučil s pluginy, Unturned a taky jsem byl na dost
hrách admin. Například CS:GO. Do dnes jsem byl admin na CS:GO portálu který nebudu jmenovat. Dost mě to tam bavilo ale už
CS:GO nehraju a leavnul jsem to stejně jsem moc na server nechodil. TF2 mě baví víc. Na pc mohu hlavně o víkendech protože toho
mám hodně ve škole. Ale když mohu na PC budu co nejaktvinější na serveru!

Prečo chcem byť u vás Admin?:
TF2 a Adminování mě strašně moc baví. Jak už jsem zmínil nahoře byl jsem admin na spoustu serverech a spoustu serverů jsem vlastnil.
Na Minecraftu jsem se naučil pluginovat a adminovat a na Unturned už jsem si díky vlastnění serveru vydělával. U Unturned bych zůstal
kdybych nedostal game ban za nic. Pak jsem přešel na CS:GO kde mě to moc nebavilo. A chci bejt admin na nějakém TF2 serveru.
Mám dobrou znalost angličtiny a vím co hráči na serverch potřebují. Vybral jsem si právě váš server protože TF2 mě strašně baví a hlavně rád traduju a hraju na zrovna vašich serverch. Žádnej server na TF jsem si takhle neoblíbil.

Uživatelský avatar
HexusCz
Former admin
Former admin
Příspěvky: 39

Re: [TF2] MyroFightCZE - ORANGE FUN SERVER | RTD,100%Crits

Příspěvek#2 » 29 říj 2017 14:29

Zdravím

Herní čas máš v pořádku myslím že všechno máš v pořádku, ale na svém steam profilu máš VAC ban, proto si myslím že bys byl špatný kandidát na admina za mě tedy NE!
Pěkný zbytek dne

S pozdravem Hexus *hoj*
Obrázek
Admin na #120 a #128 Orange

Obrázek[url=steam://friends/add/'.76561198267440239.']Obrázek[/url]

Uživatelský avatar
MyroFightCZE
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 3

Re: [TF2] MyroFightCZE - ORANGE FUN SERVER | RTD,100%Crits

Příspěvek#3 » 29 říj 2017 15:17

K tomu "VAC" banu bych se rád vyjádřil. Tak zaprvé není to VAC ban ale game ban. Ten ban jsem dostal ze hry
Unturned kde mám nahráno 996 hodin. Dostal jsem ho neoprávněně, protože battleye je hold blbej anticheat
a dokáže za cheat detekovat i něco co cheat vůbec není. Ale nevadí jestli admin nebudu jen kuli hernímu banu
:D chci aspoň zkusit se stát tady Adminem.

Uživatelský avatar
BagrMann
Former admin
Former admin
Příspěvky: 62
Kontaktovat uživatele:

Re: [TF2] MyroFightCZE - ORANGE FUN SERVER | RTD,100%Crits

Příspěvek#4 » 29 říj 2017 17:33

Zdravím *hoj*,

a jak mi vysvětlíš tohle chlape? http://steamcommunity.com/id/MyroFightCZEVAC/
Obrázek
Admin TF2 Orange X4 #120 a JailBreak #124
Starve the ego, feed the soul.

Uživatelský avatar
MyroFightCZE
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 3

Re: [TF2] MyroFightCZE - ORANGE FUN SERVER | RTD,100%Crits

Příspěvek#5 » 29 říj 2017 20:52

To je můj starej účet.
VAC bany jsou na tyhle hry:
1. CS:GO - Měl jsem WH jednu dobu z kamarádem kterej mě k tomu dostal... ano cheatoval jsem ale už jsem přestal a ten ban jsem dostal cca 3 roky zpátky.
2. Unturned - Opět bezdůvodný ban.

Jak už jsem psal je to starý account... Na CS:GO jsem na něm cheatoval z kamarádem a přísahám že v žádné hře už necheatuju. Už vůbec né v Unturned kde jsem dostal 2x neoprávněný ban.

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: [TF2] MyroFightCZE - ORANGE FUN SERVER | RTD,100%Crits

Příspěvek#6 » 29 říj 2017 22:06

Zdravím,
zcela očividně ti nevadí hackovat (viz. csgo vac) a ještě k tomu máš 2x neoprávněný ban z té stejné hry, pravda může být jakákoliv, ale ber to z naší strany, jako náhoda to opravdu nevypadá. No, nebudu to prodlužovat, není tu co řešit.

Žádost zamítám.

Přeji pěkný večer,
Spooker264
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů