[TF2] Žádost o Admina - That Fox 2. pokus

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
Fox
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 2

[TF2] Žádost o Admina - That Fox 2. pokus

Příspěvek#1 » 21 říj 2017 22:49

1)Nick:That Fox
2)Věk:16
3)Server: #120 TauriGaming.cz |ORANGE X4 |
4)URL steam profilu: http://steamcommunity.com/profiles/76561198081535770/
5)Steam ID: STEAM_0:0:60635021
6) Na serveru hraju necelý 4 měsíce.
7) Info o sobě: Ještě před tím než začnu psát info o sobě, tak bych se chtěl omluvit celému AT za mé předešlé chování a také C. Adminovi Excelimovi. Tak teď k věci. Jmenuji se Jan, chodím na Střední Průmyslovou školu v Ostravě. Je mi 16 let a žiju s rodiči. Moje zájmy a koníčky jsou, holky (jak nečekané), občas si zahraju s přáteli fotbal, hokej, ale především mám nejraději Bodybuilding. To je prozatím vše.
Proč bych se měl stát adminem ? Adminem bych se chtěl stát z důvodu udržení pořádku a klidu na serveru,potkal jsem už docela dost hráčů co porušovali pravidla, spawnkillovali, spamovali chat a v. chat. Jako to obyčejný hráč jsem mohl maximálně napsat adminům kteří přišli a dali jim kick či mute. Často se připojili hráči s hacky, ale anticheat do 15 sekund jim dal ban, jak psal Headmaster Speaker264, většinu pokryje anticheat a proto tu nebudu zmiňovat žádné adminy jako jsem udělal u předešlé přihlášky. Snad jsem se pro vás za ty 3 měsíce změnil a ze svých chyb poučil. Rád se uvidím mezi vámi. (Jeden hřích u vás mám a to mute za spam ve v. chatu)

Tak to bylo vše co jsem vám chtěl říct, snad mi dáte druhou šanci se dostat mezi váš tým. Děkuji za přečtení. :salut:

Uživatelský avatar
Spolkac
Former admin
Former admin
Příspěvky: 106

Re: [TF2] Žádost o Admina - That Fox 2. pokus

Příspěvek#2 » 22 říj 2017 10:02

Zdravím.

Takže Fox. Vždy pomáhal s pořádkem na serveru a dal vždy vědět když byl na serveru Hakcer. To chování které bylo důvodem zamítnutí minulé žádosti se podle mého také změnilo k lepší což mě vede k tomu abych mu dal ANO. Foxe znám hodně, je to kámoš a bez ohledu že, jsem admin tak se chová úplně normálně a proto si myslím že, to bude dobrá posila do Admin týmu. Ode mě tohle bude vše, hodně štěstí.


S pozdravem Mr.Spolkáč.
Hezký den. *hoj* :boss: *hoj*
S pozdravem, Spolkáč
Obrázek
TF2 Senior Admin #120 #128 Orange maps

Uživatelský avatar
BagrMann
Former admin
Former admin
Příspěvky: 62
Kontaktovat uživatele:

Re: [TF2] Žádost o Admina - That Fox 2. pokus

Příspěvek#3 » 22 říj 2017 10:03

Zdravím *hoj*,

That Foxe už nějakou tu dobu znám a myslím si, že by byl přínosem do AT. Bohužel (jak už se Fox zmínil) se stala nemilá věc. Za tu dobu jsem Foxe "pozoroval" a myslím si, že se hodně změnil. A tak dávám ANO.
Obrázek
Admin TF2 Orange X4 #120 a JailBreak #124
Starve the ego, feed the soul.

Uživatelský avatar
HexusCz
Former admin
Former admin
Příspěvky: 39

Re: [TF2] Žádost o Admina - That Fox 2. pokus

Příspěvek#4 » 22 říj 2017 21:18

No... Myslím si že Fox se už od minulé žádosti zlepšil jelikož ho znám už celkem dlouho. Chování má dobré bany žádné. Za mě určitě ANO
Pěkný zbytek dne

S pozdravem Hexus *hoj*
Obrázek
Admin na #120 a #128 Orange

Obrázek[url=steam://friends/add/'.76561198267440239.']Obrázek[/url]

Uživatelský avatar
Dr.Sewinsky
Former admin
Former admin
Příspěvky: 99

Re: [TF2] Žádost o Admina - That Fox 2. pokus

Příspěvek#5 » 01 lis 2017 20:23

Tak co tu máme dneska? Pokud se za dnešek považuje 19. říjen. That Fox a jeho druhý pokus o vstup mezi cool kids (vlastně admin team). Víš proč jsem ti minule dal ano? Protože jsem tě neměl pořádně proklepnutého. Tvé chování se tehdy ukázalo naprosto nepřijatelné. A upřímně nevěřím, že jsi se moc změnil. A tady jsou důvody proč: 1. Se svým vysokým množstvím alter eg jsem schopen vidět věci a věci jsem viděl. Kdybych měl tvůj věk odhadovat dle chování a psaní v chatu, typoval bych tě na 9 let. Až mne mrzí, že se historie chatu na HLstats pravidelně maže. 2. V současné době se v tvé chat historii vyskytuje krásná kolekce různých variant lenny faců (možná až moc veliká kolekce). Co tím chci říci, spam naprosto nevhodného (myslím tím kontextově) smajlíka je krásná ukázka tvé způsobilosti. Mymochodem spam hlášky "(∩ȍ ͟ʖȍ)⊃━☆゚.*Getus Rektus." pokaždé když zabiješ Excelima mi taky ukazuje tvoji vyspělost.

Žádost zamítám.
Říká se, že v nejlepším se má přestat. Tak jsem přestal... později. Uvidíme se v pekle.

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů

cron