Žádost o post admina (#125) - RedKitten [CZE]

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
RedKitten[CZE]
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 4

Žádost o post admina (#125) - RedKitten [CZE]

Příspěvek#1 » 16 říj 2017 19:02

1) Nick ve hře (jméno): RedKitten [CZE]
2) Věk: 14 let
3) Na jaký server žádáte o práva: [CZ/EU]#125 TauriGaming.cz / TRADE / BP,TP,FASTDL
4) URL profil (adresa) Steamu (veřejná): http://steamcommunity.com/profiles/76561198153217347 (custom id je http://steamcommunity.com/id/redkitten)
5) STEAM ID: STEAM_0:1:96475809
6) Jak dlouho hrajete "hru" na našich serverech: Skoro 3 měsíce. Na tomto konkrétním serveru mám k datu 16.10.2017 23074 stamm bodů (1 minuta = 1 stamm bod), takže 23074/60 je asi 400 hodin. Pokud chceme brát v potaz i různé eventy, kdy se stamm body přičítaly rychleji, troufnu si říct, že jsem na serveru strávil již něco kolem 350 hodin.
7) a) Info o sobě:


-Jmenuji se Marek, žiji na Jižní Moravě u Hodonína (hranice se Slovenskem). Chodím na Střední školu průmyslovou v Brně, kde také studuji programování. Mezi mé zájmy nepatří žádný sport, avšak IT, programovaní, hraní a (menší pokusy o) modifikace her jsou moje. Bokem se věnuji také vektorové grafice. (Mé výtvory jsou k vidění na Steam profilu v sekci "Obrázky")
Moje nejoblíbenější zvíře je (někdo si už všiml) kočka. Barva? Všechny barvy jsou nádherné :D Favoriti jsou černá, bílá a růžová. Nejoblíbenější hra? Pochopitelně Team Fortress 2, kde se Váš trade server stal mou naprostou srdcovkou :ruze:
-Češtinu mám doufám, alespoň z Vašeho pohledu obstojnou, sám bych ji označil za poměrně dobrou. Téměř vždy se vyvaruji gramatických chyb a mé věty se snažím formulovat co nejsrozumitelněji. V Angličtině se dokážu domluvit také velmi dobře, vždy bez menších potíží.
-Jsem spíše klidnější typ, provokace / urážky neignoruji, ale beru převážně s úsměvem na tváři. Mám velký smysl pro zodpovědnost, pokud se dané věci věnuji od srdce. V minulosti jsem se (a to se musím přiznat) na serveru dopouštěl několika vulgarismů, ale tohle jsem hodně omezil a už do chatu nenadávám vůbec. [I když to není tak dávno, co jsem naposled neslušné slovíčko napsal, to bylo naprosto bez agrese, z vtipu (však Vy chatlog k dispozici máte :D)]

b) Proč se u Vás chci stát adminem?:


Tento trade server není zas až tak oblíbený mezi hráči, jako například Vaše Jail-Break servery. Domovský server tu mají pouze dva admini, a to Speedy a Kangooos. Tito dva lidé vykonávají svou fuknci opravdu dobře, zde jim nemám vůbec co vytknout. Bohužel se ale často stává, že v jeden moment nejsou zrovna na serveru ani jeden. Po té se na mém milovaném herním útočišti začínají dít opravdu podivné věci.
Nadávání, hádky, prozrazování secretů za itemy, random trading...
Ale i z toho druhého (veselejšího :D) soudku. Na server se připojuje hodně nových (československých i zahraničních) hráčů a ti, jako každý bývají ze začátku trochu zmateni. Ať už, co je to stamm ranking, častá otázka i jak si změnit barvy chatu. Těchto maličkostí je hodně, a když to tak pozoruji, jsem téměř vždy první, ale bohužel i poslední, kdo je ochotný poradit. Tím chci říct, že mám o server nějakou "přirozenou" starost a mám smysl pro péči o něj.
Jako admin bych ale samozřejmě nechtěl nikdy působit jako nějaký diktátor. Vždy budu spravedlivý a fér. První důležitý aspekt by byla už jen přítomnost nějaké autority, když se zase nějaké neřesti budou dít :D


To je asi vše, s čím bych se chtěl Vám vyjádřit. Doufám, že je text dost obsáhlý, ale zase né moc dlouhý :D Pokud se objevila chybička, předem se omluvám. Přeci jen je to celkem slohovka :)
Děkuji tak za Vaši trpělivost a přečtení. Cokoliv budu brát jako užitečné připomínky.
Pokud mám šanci uspět, byl bych velice, až neskutečně rád, že bych zavítal do vašeho týmu :drink:

Děkuji a přeji hezký večer, Váš RedKitten.
RedKitten
:stydlive: Team Fortress 2 :srdicko:

Uživatelský avatar
Speedy
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1506

Re: Žádost o post admina (#125) - RedKitten [CZE]

Příspěvek#2 » 16 říj 2017 19:41

Zdravím,

Žiadosť pekne napísaná. Ale ako sme sa bavili na servery, vadia mi tie nadávky v chate. Inak proti tvojej osobe nič nemám, teda aspoň tú chvíľku čo sme kecali si sa mi zdal v pohode. Na servery ťa vidím zriedka ale možno preto, lebo nehráme v rovnaký čas.

Myslím si, že by bolo vhodné trošku počkať a zlepšiť ten chat. Aspoň to je môj názor.

Počkaj na rozhodnutie HeadMastera.
Former Capital Admin TF2 #125 Trade

Uživatelský avatar
RedKitten[CZE]
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 4

Re: Žádost o post admina (#125) - RedKitten [CZE]

Příspěvek#3 » 16 říj 2017 19:51

Speedy ano, s tím chatem mě to samotného celkem mrzí, je to taková černá skvrnka na mé vizitce. :/
Moje priorita bude zlepšit tuto chybku a dát najevo, že na to mám.
A s tou aktivitou... Asi se míjíme, protože tam strávím skoro hodniu průměrně na pracovní dny a minimálně 4 hodiny za celý víkend. Teda aspoň, co tak sám vzpomínám :D

Ale jinak děkuju za názor :)
RedKitten
:stydlive: Team Fortress 2 :srdicko:

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o post admina (#125) - RedKitten [CZE]

Příspěvek#4 » 25 říj 2017 09:58

Zdravím,
omlouvám se za pozdní odpověď, ale bylo to poměrně složité rozhodování. Na jednu stranu se jevíš jako výborný kandidát, viz. tvá žádost, jedna z nejlepších za poslední dobu a vyjadřuješ se poměrně slušně. Na druhou stranu jsou tu i chvíle, kdy si říkám, jestli to myslíš vážně, například, když spammuješ adminy a otevřeně buzeruješ na serveru po 3 dnech, že jsi netrpělivý a kdy ti konečně odpovíme. Možná tě to překvapí, ale ne vždy mám(e) na věci jako je tohle čas, nebo náladu. Admin musí být trpělivý, mít pevné nervy a umět se ovládat. Co se týče tvého chatu - občas nadávky a naprosto stupidní gramatické chyby - tím neříkám, že je já je nedělám, ale mě/mně bys zvládat mohl. O tvé i/y logice nemluvě. Neztrácej naději a dokaž nám, že o to opravdu stojíš a nevzdáváš se, ale prozatím..

Žádost zamítám.

Přeji pěkný den,
Speaker264

P.S. Své poznámky o členech admin teamu by sis možná měl nechat pro sebe, nebo někam do soukromí. Jak jsi sám psal, máme chat log.
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti

cron