Zadost

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Cybork
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 1

Zadost

Příspěvek#1 » 05 říj 2017 18:48

Věk: 13
nick: o.W.n Cybork medic

ja nejsem moc na tyto veci jako vek id adt. ale jen chci aby byl na JB poradek protoze nekdy tam nekdo z AT neni. Toje furt to byl fk fh wardenkill a nekdy admin neni k zehnani a kdys je tak zasnema cas nebo pride as potom ale kdys pride tak ten freekiller je pric a nebo nekdo nema mik a zase admin neni nechci nikoho urazet z rat adminu ale major napr vydel wardenkill a nic neudelal a i chci bit adminem proto ze taky ne vsichni neomi pravidla a nekdo je musi vyskouset nikdo to nelat nechce ale admin musi ale zase nekteri admini nejsou takovi ze neco vide a nic neudelal napr: WG,gentleman,greet a major proste nekdy adminy nejsou k sehnani a proto chci byt adminem z duvodu ze nekdy admin neni k sehnani nebo beru v uvozovkach uplatky jako napr unsual za unban (omlouvamse za chiby psal sem to v noci a moc neumim gramatyku chci abysteto vedeli)

s pozdravem o.W.n Cybork medic *hoj*

Uživatelský avatar
Dr.Sewinsky
Former admin
Former admin
Příspěvky: 99

Re: Zadost

Příspěvek#2 » 05 říj 2017 19:15

Upřímně je mi celá tvá žádost i její důvod ukradenej. Ale jsem si na 100% jistý, že ji máš napsanou blbě.
Viz viewtopic.php?f=19&t=201
Říká se, že v nejlepším se má přestat. Tak jsem přestal... později. Uvidíme se v pekle.

Excelim
Former admin
Former admin
Příspěvky: 440

Re: Zadost

Příspěvek#3 » 05 říj 2017 19:18

Zdravím,

adminů na jailbreak máme dost a poslední dobou si začali žádat úplně všichni, co chtějí admina jen proto aby zapadli. Více adminů prozatím nepotřebujeme.

Žádost zamítám.

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron