žádost o admina

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
DurkSmile
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 4

žádost o admina

Příspěvek#1 » 04 říj 2017 19:00

Nick:DurkSmile $trade$
Věk:15
Server:[CZ/SK]#124 TauriGaming.cz | JailBreak
Steam URL:http://steamcommunity.com/profiles/76561198123959490/
Steam ID:STEAM_0:0:81846881
Doba hraní na serveru: 4 měsíce
Info o mě + proč chci být admin:

Jmenuju se Tomáš Frček narodil jsem se roku 2002 . Adminem chci být protože na jailbreak chodí hodně lidí který neznají pravidla nemají mikrofon a když na serveru není admin tak tak free kilujou a to je vše.Baví mě jailbreak je to muj nejoblíbenější server.
Hraju ho hodně rád jsou tam best admini a hraju ho nejmín 4 hodiny deně.
Naposledy upravil(a) DurkSmile dne 04 říj 2017 19:59, celkem upraveno 4 x.

MachouCZ
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 5

Re: žádost o admina

Příspěvek#2 » 04 říj 2017 19:24

Ahoj, vzhledem na tvojí přihlášku reaguju pouze na to, aby si se skusil více rozepsát :) nejaké info o tobě, co tě na serveru baví, tohle co jsi tady napsal hm jak to jen řict, jakoby by to byla skratka tvýho textu. Toť vše.
Kdo děla bordel, se opravdu nesměje jako poslední!

Uživatelský avatar
Rasist Pikachu
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1254

Re: žádost o admina

Příspěvek#3 » 04 říj 2017 20:48

Ahoj :wave1: ,
DurkSmile z tvojej žiadosti som úprimne prekvapený lebo zo všetkých hráčov čo hrali na JB serveri ty si jeden stých, o ktorých by som nečakal žiadať o admina. No neviem ako u iných adminoch ale co som tak hral ked si bol na servery je to, že rád provokovanie hráčov, rád spamujes voice chat o aby som nezabudol 1 VAC ban on record. Za mňa NIE. Pockaj si na vyjadrenie CA a HM!

Uživatelský avatar
Ornn
Former admin
Former admin
Příspěvky: 84

Re: žádost o admina

Příspěvek#4 » 04 říj 2017 21:10

Zdravím, *hoj*

Durku, i já jsem překvapen, že se ty zrovna hlásíš na admina. Když ostatním nadáváš a bráníš se tím, že to nejsou nadávky, zajímalo by mě jak pomůžeš na serveru, když tam někdo bude nadávat a ty ho budeš ignorovat,protože to je pro tebe je normální. Dále když jsem byl na serveru , několikrát sem postřehl tvůj mic spam. Navíc máš 1 VAC ban a to mi nepřijde jako něco, co by jsme měli ignorovat. Za mě je to NE. Počkej si na vyjádření CA a HM.
Obrázek
Admin [TF2] #124 Jailbreak
Spoiler:
you lost The Game :haha:

Greet
Former admin
Former admin
Příspěvky: 88

Re: žádost o admina

Příspěvek#5 » 04 říj 2017 22:29

Ci ornn ci hiri obaja povedali za mna vsetko...od teba som admina necakal vobec...najma nie potom co si konkretne mna urazal...za mna to je NIE. Pockaj si na HM alebo CA

Uživatelský avatar
Hirifig
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1347

Re: žádost o admina

Příspěvek#6 » 05 říj 2017 10:38

Zdravím, hráč má absolutně nevhodné chování. Historie chatu je plná smajlíků. Komunikativnost nevidím nikde. Nevšiml jsem si, že by jsi si brával Wardena. Určitě ti chybí disciplína. Jelikož si myslím že nejsi vhodný kandidát na admina, dávám ti NE. Počkej si na vyjádření Hlavního Admina, nebo Headmastera.
S pozdravem,
Obrázek
Senior Admin TF2 #124 Jailbreak

Excelim
Former admin
Former admin
Příspěvky: 440

Re: žádost o admina

Příspěvek#7 » 05 říj 2017 19:18

Zdravím,

adminů na jailbreak máme dost a poslední dobou si začali žádat úplně všichni, co chtějí admina jen proto aby zapadli. Více adminů prozatím nepotřebujeme.

Žádost zamítám.

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron