TF2] žádost o funkci Admina - Ornn - Pokus #3

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
Ornn
Former admin
Former admin
Příspěvky: 84

TF2] žádost o funkci Admina - Ornn - Pokus #3

Příspěvek#1 » 27 zář 2017 23:55

Zdravím :wave1:
1.) Ornn
2.) 13
3.) [CZ/SK]#124 TauriGaming.cz | JAILBREAK
4.) http://steamcommunity.com/profiles/76561198214238277/
5.) STEAM_0:1:126986274
6.) 3 měsíce , 10 i se starým účtem.
7.) Info o mně : Jsem 13 letý nolifer, který se už po třetí hlásí o admina, a kvůli tomu se velmi omlouvám všem, které tak neustále otravuji.
Jak už jsem říkal, je mi 13, jsem nolifer který stráví několik hodin u počítače a nezná emoce. Na JB jsem známý pod několika jmény (doporučuji se podívat na hlstats kde jsou všechny mé jména vypsáná : http://hlstats.taurigaming.cz/hlstats.p ... yer=164444). Po jednom měsíci od mé poslední žádosti jsem se v celku naučil používat mikrofon, neustále být v blue týmu a dokonce jsem si zlepšil i wardenování. Žiji v ústeckém kraji , chodím na gymnázium a mám několik kroužků (např. akordeon,bicí atd.) Více informací najdete v mých předešlích žádostech.

Za každou chybu co udělám přijmu trest či si dám slay.

Proč u vás chci být Admin ?

Poslední dobou se na JB začínají připojovat Arabové, Američani, ale také Češi bez mikrofonu, free/team/warden-killeři a lidi, kteří nemají ani páru co to jsou pravidla. Hráče jako tyto by měli být poučeni, s čím bych rád pomohl.

*Omlouvám se za drzost a chyby*

Děkuji za pozornst, ORNN
Naposledy upravil(a) Ornn dne 28 zář 2017 10:51, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Admin [TF2] #124 Jailbreak
Spoiler:
you lost The Game :haha:

Uživatelský avatar
Hirifig
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1347

Re: TF2] žádost o funkci Admina - Ornn - Pokus #3

Příspěvek#2 » 28 zář 2017 02:08

Zdravím,
Podíval jsem se na tvé statistiky. Předešlé bany na server nemáš, jen 60 minutový dozorcovský ban z dne 12. srpna z důvodu : Porušování LR.
Nedávno jsem tě kontroloval z pravidel a tam jsi si vedl dobře. Avšak za tu dobu co tam jsi, se mi nezdá že by jsi byl nějak víc komunikativnější, naopak po kontrole chatu, spammy vět a smajlíků každou vteřinu co by dvě. Bohužel díky těmto faktorům si takového kandidáta na administrátora nepředstavuji. A proto dávám NE. Počkej si na vyjádření Hlavního Admina nebo Headmastera.
S pozdravem,
Obrázek
Senior Admin TF2 #124 Jailbreak

Uživatelský avatar
Mr.Gentleman
Former admin
Former admin
Příspěvky: 641

Re: TF2] žádost o funkci Admina - Ornn - Pokus #3

Příspěvek#3 » 29 zář 2017 12:29

Ahoj,
vypíšu tu jisté nedostatky, které jsem u tebe vypozoroval. Všiml jsem si, že i přes tvůj pokrok co se wardenování týče, máš problémy udělat si pořádek. Dalo by se říci, že máš problém s autoritou, nevím, jestli bys byl dobrej admin, pokud by tě lidé nerespektovali. To samé pro BLU. Taky tě neposlouchali a když jo, tak se po chvíli stejně rozutekli nebo si dělali své. Myslím, že bys potřeboval tak minimálně 14dní počkat, udělat si u ostatních nějaký respekt, protože pokud chceš být admin, tak tě hráči musí respektovat i jako hráče, ne jenom jako admina. Za mě tedy NE
S pozdravem
Mr.Gentleman
Obrázek
#124 Jailbreak

Excelim
Former admin
Former admin
Příspěvky: 440

Re: TF2] žádost o funkci Admina - Ornn - Pokus #3

Příspěvek#4 » 01 říj 2017 11:24

Zdravím,

nedostatky za které ti ostatní admini dali ne jsme probrali a změnili názor. Já osobně si myslím, že jsi se dost změnil a píšeš už třetí žádost, takže to s adminem myslíš vážně. Nevypadáš jako člověk, který to chce pro to aby byl in, ale aby nebyl na jailbreaku bordel. Nejsi typ hráče, který furt rebeluje a neustále hledá skulinky v lr, naopak jsem u tebe viděl opak ( Červený napsal lr ať si zahrají to a to a ostatní blue ho když byli v minihře chtěli zabít, ale Ornn jim to zakázal ), takže to je velké plus. Dále v tvé chat history nevidím furt jenom lenny facei, jako u některých nejmenovaných jedinců. Jediné co jsem v chat history vyhrabal byl jeden spam slova DOTAZ. Přes tohle všechno si myslím, že si toho admina zasloužíš.

Žádost přijímám, přidej si mě na steamu a domluvíme se na právech atp.

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: TF2] žádost o funkci Admina - Ornn - Pokus #3

Příspěvek#5 » 02 říj 2017 21:25

Přijat na zkušební dobu.
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů

cron