[TF2] Mr. Max

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Max27LP
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 4

[TF2] Mr. Max

Příspěvek#1 » 26 srp 2017 14:30

1) Mr. Max
2) 12 v septembri budem mať 13r. (ZÁŘÍ)
3) Žiadam si práva na servery TF2 JailBreak
4) http://steamcommunity.com/id/fouraccount (je to môj štvrtý účet pretože som dostal VAC za nič. Na steame som písal o unban ale zamietol sa takže mám druhý účet.)
5) STEAM_0:0:216934910
6) TF2 hrám už od môjho prvého steamu ktorý som mal založený. No ale jailbreak na vašich serveroch som hral na mojom 3 účte. Prečo mám až 4 účty ? Je to jednoduché. Niesu to ani hacky ani proste nejaké cheaty. Na môj prvý účet som zabudol heslo. Druhý účet sa mi nejako vymazal a nevedel som heslo. Ale stále je na steam komunite takže watafak :D ? Na treťom účte som dostal VAC Ban. Neviem prečo kedže som hacky nepoužíval. Požiadal som o UNBAN (hore napísané) ale nedalimi ho tak mám svoj štvrtý. No ale k veci. Na servery hrám približne 2 až 3 roky. Server ma zaujal tým aká je tam dobrá komunita a že tam není až tak veľa toxic hráčov. Jailbreak ma neskutočné baví tak žiadam o admina. Keď už tak na servery hrám 2 až 3 hodiny. Ak nemám čas a mám prácu tak 2 ak nemám tak 3 hod.
7) Mám 12 rokov idem mať 13 no a na servery veľmi rád hrávam. Hry ma neskutočne bavia tak ich proste hrám :D. Mám ešte PS4 aj Xbox 360 tak tam od mala som začal hrávať hry ako je Crysis COD BattleField a také staršie hry. Takže skúsenosti z hrami mám. Tento server je podľa mňa najlepši CZ/SK server + aj s vašim Trade Serverom.-Ako píšem hore Admin chcem byť pretože ma ten server neskutočne baví. Server je zábavný a admina žiadam aj kvôly tomu že keď na servery hrám tak sa stane že tam príde nejaký (príklad) rus ktorý začne spamovať voicechat + chat a tak + na servery není admin (ja viem že je ale niekedy sa stane keď hrám tak tam není) tak by som dal mute poprípade ban do blue teamu. ...

A áno TeamSpeak 3 mám.

Budem rád ak dostanem toho admina ;-)

S pozdravom, Max :)

Greet
Former admin
Former admin
Příspěvky: 88

Re: [TF2] Mr. Max

Příspěvek#2 » 26 srp 2017 21:12

Ahoj. Maxa poznam ako pohodoveho chalana ktory hrava casto na jb. Pravidla vie wardenovanie v pohode. K ziadosti-VAC ban nieje nikdy len tak. Rozpisal si sa v pohode. Len matak zaujima ako si ziskal 520 achievementov ked mas 150 hodin. Serveri ti nespravia vsetky achievementy. Neviem ci si najlepsi kandidat aj vekovo. Za mna to je NIE. Pockaj si na CA alebo HM.
Sometimes you have to stop, but then you have to get up and start again

Max27LP
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 4

Re: [TF2] Mr. Max

Příspěvek#3 » 26 srp 2017 21:17

Ako som napísal VAC ban som dostal neprávom. Dalo mi to ban keď som hral na jednom Trade Servery. Nič som nepoužíval a ako hovorím žiadal som o unban ale Steam nepovolilo.

S pozdravom, Max :wave1:

Uživatelský avatar
Crematoriant
Former admin
Former admin
Příspěvky: 30

Re: [TF2] Mr. Max

Příspěvek#4 » 27 srp 2017 03:28

Nůže, Jail opět není moje teritorium, ale i tak si dovolím napsat názor.

Žádost máš pěknou a přehlednou, to je jisté. Ale člověka prostě zarazí ten fakt, že máš už 4. účet a VAC ban. A nemýlím-li se, hesla se dají vždy obnovit přes maily či mobily. Nemluvě o tom, jak říkal Greet. 123 hodin playtime na TF2 a mít 520/520 achievementů, to je něco nepochopitelné. Já mám pred 3.000 hodin a 371 achievementů.

No zkrátka. Je mi líto, ale říkám NE
Former Admin #126 #120

Max27LP
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 4

Re: [TF2] Mr. Max

Příspěvek#5 » 27 srp 2017 10:32

Ako som povedal Greetovi môžem povedať aj Vám. 1. účet som si založil keď som bol ešte malý (to som stále) a vtedy som tam nemal žiadny Mobile Authenticator ani proste nič. Ani email nastavení. Druhý účet som si založil a NEDAL som tam žiadny Mobile Authenticator ani email authenticator. No ale ako som ho stratil ? Chcel som si urobiť jeden účet cez ktorý by som trollil ľudí (ne tak že by som používal hacky ale hral by som sa na nooba). Keď som si urobil účet tak zrazu ten 2 proste nefungoval tak. Kedže som tam nemal žiadny email ani Mobile authenticator tak som si ho nijako nemohol obnoviť. No a teraz k tomu účtu s banom. VAC som dostal neprávom. Hral som raz na jednom Trade Servery kde som dostal len tak ban. Stalo sa to tak že som hral za Snipera a NÁHODOU som dal hlavu. Vtedy mi to napísalo že nemôžem hrať na -VAC secured servers- takže som sa snažil ten účet zachrániť lebo som tam mal celkom dobré veci. No tak ale ako som sa sa snažil písať na Valve tak mi napísali že som podozrivý z hack clientu. Ja som sa im snažil napísať že tu headu som dal normálne ale mi napísali že používam hacky a ban mi neodstránia. Tak som si urobil nový účet (čiže 4) ktorý používam dodnes. A teraz k tým achivmentom. Existujú servery kde napíš príkaz ktorý ti tie achivmenty dá. Nechcem teraz vystupovať ako hacker alebo cheater ale existuje to a je to Legit.

Tomoyo
Senior Admin
Senior Admin
Příspěvky: 371
Kontaktovat uživatele:

Re: [TF2] Mr. Max

Příspěvek#6 » 27 srp 2017 11:34

Za prvé, VAC systém funguje na bázi toho, že ti to v počítači detekuje nějaký soubor, který nějak injectuje (je napojený) s hrou. Takže to, že jsi dal jen hlavu, znamená, že zbytečně lžeš. Co víc říct, za mě je to veliké NE už jen z toho důvodu, že nedokážeš říct pravdu.
Obrázek
Senior Admin #126 Surf

Uživatelský avatar
WG269
Former admin
Former admin
Příspěvky: 29

Re: [TF2] Mr. Max

Příspěvek#7 » 27 srp 2017 13:02

Zdravím , ako už LEO spomenul tak VAC ban sa nedá dostať len tak. VAC ban funguje na princípe tomto : Darí sa ti v hre tak to hre príde podozrivé tak ti skontroluje súbory a ak ti najde neaký súbor čo by ti mohol pomáhať tak ti dá VAC. V inom prípade nie.
Achivement servery sú jedna z vecí ktorú ja neuznávam lebo tie achivementy je sranda získavať lebo je to niečo ako výzva pre teba ale keď stojíš na serveri a čakáš nieje úplne tá správna káva ako by som povedal. Mr.Maxa som ani raz za moj ne-adminský život na Jailbreaku nevidel a nevidím ho doteraz. Za mňa NIE , žiadosť ani trochu neukazuje na tvoju osobnosť , koníčky , skúsenosť a 4 účty to proste nejde do seba.






S pozdravom WG :boss:
Usmievajte sa! :ctu:

Richy

Re: [TF2] Mr. Max

Příspěvek#8 » 27 srp 2017 13:07

Zdravím,
VAC ban za nič nedokážeš dostať. Môj kamoš dostal VAC ban na CS:GO a hovoril mi že nehackoval. Potom sa mu VALVe ozvalo a napisali mu že majú demo kedy VAC zistil podozrivosť hackovania + programi ktore ovplivnovali hru. Za mňa NIE a klameš nás aj sám seba.

Excelim
Former admin
Former admin
Příspěvky: 440

Re: [TF2] Mr. Max

Příspěvek#9 » 27 srp 2017 18:27

Zdravím,

Ostatní admini, především Leo to už řekli za mě. Nemám nejmenší důvod tě přijmout na admina. 123 hodin playtime taky není moc dobrý.

Žádost zamítám.

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron