Žiadosť

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Tw4ny_G4m3sSvK
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 1

Žiadosť

Příspěvek#1 » 25 srp 2017 20:43

1) Nick : ✪Tw4nyG4m3s✪¯\_(ツ)_/¯
2) Věk : 13 rokov
3) Server : TF2 JailBreak
4) Steam URL : https://steamcommunity.com/tradeoffer/n ... n=kYmUDKm5
5) Steam ID: STEAM_0:1:127710465
6) Hodiny strávené : 4d 17:49:24h
7) Info : Moje meno je Filip som narodení 26.03.2004 bývam na vidieku v Bánsko Bystrickom Kraji.
8)Prečo chcem byť admin : Na TauriGaming serveroch som zažil veľa zábavy a hrávam so super Česko-Slovenskou komunitou ale bohužiaľ hrajú tam aj hráči ktorý často porušujú pravidlá slušného správania spamujú , nadávajú ostatným dávajú Fkilly , Fhitti a Tkilli. Preto by som chcel pomôcť admin teamu so svojou asistenciou a pomocou. Za prečítanie ďakujem váš Tw4any.

Greet
Former admin
Former admin
Příspěvky: 88

Re: Žiadosť

Příspěvek#2 » 25 srp 2017 21:36

Ahoj. Hraca Twany poznam ako sympatickeho, mileho chalana ktory je aj dobry kamos. Wardenovat vie mic pouziva casto (neni ticho ako v hrobe) a pravidla pozna dobre ale najdu sa nejake male chybicky. K ziadosti. Mohol si sa viac rozpisat lebo podla tejto ta skoro vobec nepoznam. Neviem ci si vhodny kandidat na admina vo veku 13 rokov. Za mna to je NIE. Pockaj si na rozhodnutie CA alebo HM.
Sometimes you have to stop, but then you have to get up and start again

Uživatelský avatar
GreeNy!
Former admin
Former admin
Příspěvky: 410

Re: Žiadosť

Příspěvek#3 » 25 srp 2017 22:04

Ahoj,
K žádosti jak říkal Greet,mohl jsi to více rozebrat koníčky co hraješ za hry atp.No přímo k tobě,jsi celkem výbušný když tě někdo "naštve" umíš se ozvat,to je tvoje jediná chyba co jsem vypozoroval.Pokud tedy nepočítám že někdy zapomeneš na poměr nebo mikrofony,A dále jinak s tebou nemám moc velký problém,pravidla dodržuješ do blue chodíš wardena si bereš.No za mě je to zatím NE možná změním názor.
S Pozdravem GreeNy!

Excelim
Former admin
Former admin
Příspěvky: 440

Re: Žiadosť

Příspěvek#4 » 25 srp 2017 22:32

Zdravím,

od tohohle hráče jsem žádost opravdu nečekal. Ban ode mě dostal nejednou a opravdu mi nepříjde, že by to byl ukázkový hráč. Porušuje a obchází pravidla, neplní rozkazy, poslední přání atd... Žádost nic moc, ani jsi se tam nerozepsal. Nemám k tomu co více říct a není to tak dávno, kdy jsi ode mne dostal poslední ban.

Žádost zamítám.

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron