žádost o admina

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Hunter
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 5

žádost o admina

Příspěvek#1 » 25 srp 2017 20:38

dobrý den jednou jsem vám psal o admina ale byla tam chyba že jsem měl permaban a už ho nemám :) proto žádám zas :-)

1) Nick : Hunter
2) Věk : 11
3) Server : [CZ/SK]#124 TauriGaming.cz | JAILBREAK
4)Steam URL : http://steamcommunity.com/profiles/76561198051209546/
5)Steam ID: STEAM_0:0:45471909
6) Hodiny strávené : cca 65h plus jinej účet
7) Info + Proč chci být Admin?
jsem kluk baví mě hrát chodím na gimnastyku sportuji rád maluji a vyrábím , chci být admin protože mě štve
jak někteří lidi dávají freekilli a hackují tak chci narovnat vždycky server zpátky :) , jinak vždy než du hrát ta si přečtu znovu pravidla.
ijfhiusfvbssssghfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

Greet
Former admin
Former admin
Příspěvky: 88

Re: žádost o admina

Příspěvek#2 » 25 srp 2017 21:33

Ahoj. Hraca huntera moc nepoznam ale dovolim si povedat ze mas malo rokov nato aby si bol admin. A tvoj ban sa vyriesil len dnes cize neviem ci je vhodne hned davat ziadost od admina. Za mna nie. Pockaj si na rozhodnutie CA alebo HM
Sometimes you have to stop, but then you have to get up and start again

Uživatelský avatar
Mr.Gentleman
Former admin
Former admin
Příspěvky: 641

Re: žádost o admina

Příspěvek#3 » 26 srp 2017 10:35

Ahoj,
nedávno se řešil tvůj unban, to jak jsi zaspamoval celé fórum bylo to nejmenší. K žádost, píšeš, že pokaždé když jdeš na server, čteš si pravidla, ale to není moc dobrý fakt. To, že si pravidla nepamatuješ je zásadní problém, pokud chceš být adminem. Za mě NE.
Počkej si na vyjádření HM/CA
S pozdravem
Mr.Gentleman
Obrázek
#124 Jailbreak

Richy

Re: žádost o admina

Příspěvek#4 » 27 srp 2017 13:49

Zdravím,
Huntera na serveroch moc nevídam, s pravidlami to neni moc rúžové lebo že si citas vzdy pravidla tak ty by si ich mal vediet naspamäť. Ale velice by ma zaujimalo ako si sa dostal k VAC banu na tvojom ucte + dopln odkaz na ten druhy ucet ktory spominas. Potom sa ti este ozvem ale zatial to je NIE.

Excelim
Former admin
Former admin
Příspěvky: 440

Re: žádost o admina

Příspěvek#5 » 27 srp 2017 18:23

Zdravím,

VAC ban, nevýrazný hráč, kterého jsem na serveru popravdě ani neviděl a žádost nic moc. Admini už to tady prakticky vše řekli za mě, takže už nemám moc co dodat.

Žádost zamítám.

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron