žiadost od admina - WG269

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
WG269
Former admin
Former admin
Příspěvky: 29

žiadost od admina - WG269

Příspěvek#1 » 23 srp 2017 22:16

Nick : WG269
Vek : 15 rokov
Server : Taurigaming Jailbreak
Steam URL : http://steamcommunity.com/id/WG269/
Steam ID : STEAM_0:0:111785529
Hodiny strávené : 146 hodín

Dôvod + Info : Moje meno je Dominik. Narodil som sa 26.9 2002 , milujem 80-90. roky čo sa týka hudby. Som velký fanúšik Mafie a som typický človek . Žijem na Slovensku v Nitrianskom Kraji v Meste Levice , malé ale malebné mestečko. Moje hobby sú varenie , pečenie , animovanie (furt sa učím). Som kľudný a trpezlivý. Nerobím žiaden šport lebo som lenivý a moje oblúbené hry Tf2, Mafia 1-2 , NFS , The Crew a Dishonored 1-2. Chcel by som sa stať TG Jailbreak adminom z dôvodu že ma na vašiich serveroch nesmierne baví a som tam skoro stále. Pravidlá viem a wardena berem aktívne , všetky "deti" na serveri píšu FK FK FK FK a vždy najdeme riešenie kde ten čo dal ten "FK" bol nevinný. Milujem detektívne hry a asi sa to na mňa tak trochu prenieslo. Moja oblúbená klasa je : nemám oblúbenú klasu. Chcem do jailbreaku priniest rešpekt a s ostatními adminmi ho tam udržiavať.


-S pozdravom WG269 ;)
Naposledy upravil(a) WG269 dne 26 srp 2017 17:22, celkem upraveno 1 x.
Usmievajte sa! :ctu:

Uživatelský avatar
GreeNy!
Former admin
Former admin
Příspěvky: 410

Re: žiadost od admina - WG269

Příspěvek#2 » 23 srp 2017 22:29

Ahoj,
Tak žádost nic moc mohl jsi se více rozepsat,mám tě rád jako hráče.Co jsem tak vysledoval jsi vcelku v pohodě,co se týče slovníku na nic si nějak extra nepamatuju.Aktivní jsi dost do blue chodíš,wardenuješ výborně viděl jsem tě několikrát udržíš si pořádek.Občas si nezkontroluješ mikrofony a nebo poměr,To je tak vše co bych k tobě měl za mě jedno velké ANO.

Greet
Former admin
Former admin
Příspěvky: 88

Re: žiadost od admina - WG269

Příspěvek#3 » 23 srp 2017 22:51

Ahoj. Hraca WG poznam ako pozitivnu osobu ktora je trochu prisnejsia. Nikdy som ho zatial nevidel ragovat, nadavat, atd. Avsak v poslednej dobe ta nevidim casto na serveri. Mozno len hrame v ine hodiny. V tej ziadosti si sa mohol viac rozpisat ale inak je v pohode. Za mna to je MOZNO blizsie k ANO xd. Na mne roznodnutie neni, pockaj si na CA alebo HM.
Sometimes you have to stop, but then you have to get up and start again

Uživatelský avatar
Sam
Capital Admin
Capital Admin
Příspěvky: 789

Re: žiadost od admina - WG269

Příspěvek#4 » 24 srp 2017 07:07

Zdravím,
WG269,poznávám tě jako jednoho z hráčů který dodržuje pravidla,chodí hodně do blue teamu wardenovat,když je bordel v blue dokážeš si udělat pořádek.Takže za mě dostáváš Ano.
Naposledy upravil(a) Sam dne 24 srp 2017 10:52, celkem upraveno 1 x.
S pozdravem
Sam
Obrázek
Capital Admin TF2 #124 Jailbreak , Senior Admin #125 Trade

Uživatelský avatar
WG269
Former admin
Former admin
Příspěvky: 29

Re: žiadost od admina - WG269

Příspěvek#5 » 24 srp 2017 08:43

Vďaka chalani , vážim si to.
Usmievajte sa! :ctu:

Uživatelský avatar
Mr.Gentleman
Former admin
Former admin
Příspěvky: 641

Re: žiadost od admina - WG269

Příspěvek#6 » 24 srp 2017 10:27

Ahoj,
WG patří mezi mé nejoblíbenější hráče, dodržuje pravidla, když je warden umí si natolik pořádek, je s ním sranda, zkrátka a dobře je to skvělý hráč. V blu hraje, wardenuje, komunikuje jak chatem tak voice chatem. Myslím si, že je skvělým kandidátem na admina, proto říkám ANO.
S pozdravem
Mr.Gentleman
Obrázek
#124 Jailbreak

Uživatelský avatar
WG269
Former admin
Former admin
Příspěvky: 29

Re: žiadost od admina - WG269

Příspěvek#7 » 24 srp 2017 16:59

Vďaka Gentle
Usmievajte sa! :ctu:

Uživatelský avatar
Rasist Pikachu
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1254

Re: žiadost od admina - WG269

Příspěvek#8 » 24 srp 2017 20:23

Zdravím,
ako už sa tu spomínalo WG269 je skvelý hráč. Pravidlá, wardenovať, urobiť si pomer vie. Vie vymyslieť vlastné zábavné minihry co sa na servery hodia. Vie priniest poriadok a aj zábavu keď príde. Problémy vie vyriešiť bez veľkých ťažkostí takže za mňa je to určite ÁNO a rovnako súhlasím s Gentlemanom, že je výborný kandidát na admina. Ešte raz ÁNO a prajem veľa štasia :wave1: :gj:

Uživatelský avatar
WG269
Former admin
Former admin
Příspěvky: 29

Re: žiadost od admina - WG269

Příspěvek#9 » 24 srp 2017 20:27

Vďaka
Usmievajte sa! :ctu:

Excelim
Former admin
Former admin
Příspěvky: 440

Re: žiadost od admina - WG269

Příspěvek#10 » 25 srp 2017 22:27

Zdravím,

co jsem tak vysledoval, tak upozorňuješ na chyby wardena a celkově už je to lepší než dříve. Příklad člověka, který se změnil, zlepšil. Jako admina tě uvítám v našem teamu rád.

Žádost přijímám, přidej si mě na steamu a dohodneme se tam.

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron