[TF2]Žiadosť o Admina

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
Speedy
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1506

[TF2]Žiadosť o Admina

Příspěvek#1 » 20 srp 2017 22:43

1) Nick v hre: Speedy

2) Vek: 15

3) Na jaky server žiadate o práva:[CZ/EU]#125 TauriGaming.cz / TRADE / BP,TP,FASTDL

4) URL adresu steamu: http://steamcommunity.com/id/Jxjxhhxdhbd/

5) Steam ID: STEAM_0:1:64275495

6) Jak dlho hrajete "hru" na našich serverov: Už cca.3 mesiace. Ale dlho som nebol aktívny a teraz som zase začal. Team Fortress 2 hrám už štvrtý rok.

7) Info o sebe: Volám sa Dávid mám 15 rokov, narodil som sa v Michalovciach, mám dvoch mladších bratov, študujem programovanie,medzi moje záľuby patrí počítač, hokej, futbal, airsoft.
Medzi moje obľúbené hry patrí Call Of Duty, Mafia, Counter Strike. Čo sa týka hudby tak počúvam hlavne americký rap, pop.

Na Vašich serveroch chcem byť admin preto, lebo tam chodí veľa ľudí a dosť sa tam porušujú pravidlá. Necítim sa dobre keď vidím niekoho kto ich porušuje a nemôžem s tým nič urobiť.
Myslím, že nejakého admina by to tam potrebovalo. Čo sa týka aktivity býval som tam aktívny 3-5 hodin ale prišli prázdniny a tfko som prestal hrať, teraz som sa k tomu vrátil a plánujem byť znova aktívny. Chcel by som sa ospravedlniť za dve nadávky v chate priznám sa, že je to tak trochu aj moja chyba lebo som si odbehol na WC a moj bratranec ubehol na PC.
Naposledy upravil(a) Speedy dne 27 srp 2017 18:39, celkem upraveno 2 x.
Former Capital Admin TF2 #125 Trade

Uživatelský avatar
WG269
Former admin
Former admin
Příspěvky: 29

Re: [TF2]Žiadosť o Admina

Příspěvek#2 » 27 srp 2017 13:20

Na Trade server som veľa žiadostí nevidel ale je pekné že aj o ten server sa niekdo zaujíma , mohol si trochu viacej napísať o sebe , nepoznám ťa moc ale aj ten opis vie spraviť prvý dojem. Za mňa zatial áno ale hodil by si sa mi viacej na jailbreak











Usmievajte sa - s pozdravom WG269 :boss:
Usmievajte sa! :ctu:

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: [TF2]Žiadosť o Admina

Příspěvek#3 » 29 srp 2017 12:08

Přijat na zkušební dobu.
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron