[TF2] žádost o funkci Admina - Ornn - Pokus #2

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
Ornn
Former admin
Former admin
Příspěvky: 84

[TF2] žádost o funkci Admina - Ornn - Pokus #2

Příspěvek#1 » 20 srp 2017 21:44

Zdravím :wave1:
1.) Ornn
2.) 13
3.) [CZ/SK]#124 TauriGaming.cz | JAILBREAK
4.) http://steamcommunity.com/profiles/76561198214238277/
5.) STEAM_0:1:126986274
6.) 10 měsíců
7.) Info o mně :

Jsme 13 letý hráč z Ústeckého kraje. Hraju převážne TF2, ale sem tam si zahraju hry jako League of Legends, Dota 2 , Black Squad atd. K TF2 jsem se dostal přes mého staršího bratra a zůstal u toho až do dnes. Jail break jsem našel okolo dvou roků dozadu a specificky na TauriGamingu jsem začal hrát rok dozadu a jako u TF2, jsem u něj až do dnes. Ale později jsem musel hry odložit z důvodu školy ( Příjímačky na gymnázium, které jsem zvládl ) a kroužků (Akordeon, bicí, angličtina , němčina). Spolu se ztrátou času jsem tak ztratil i účet na steam, který byl hacknut. Se změnou jména a zablokování všech přátel jsem účet už nenalezl a support není schopen pomoci. Proto jsem založil nový účet, což je důsledek méňe nahraných hodin na TauriGamingu.

Proč u vás chci být Admin ?

Každý den hraji na vašich serverech a tak poznávám skvělé lidi, bohužel se mezi nimi najdou i vyjímky - hackeři, freekilleři, cizinci, ti co neumí pravidla a lidé bez mikrofonu v blue. Rád bych tyto lidi poučil a napravil. Také bych byl s radostí nápomocný hráčům , kteří to potřebují a poradit jim, co udělat. Přísahám , že nebudu zneužívat schopností Admina.

Pokud už udělám nějakou chybu, napravím ji slayem , případně se připojím do druhého týmu.
Také musím ale upozornit na mou chybu, kdy jsem porušil poslední přání a zabil jsem se raketou.

*omlouvám se za chyby, žádost jsem psal z mobilu.*
Naposledy upravil(a) Ornn dne 23 srp 2017 16:23, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Admin [TF2] #124 Jailbreak
Spoiler:
you lost The Game :haha:

Greet
Former admin
Former admin
Příspěvky: 88

Re: [TF2] žádost o funkci Admina - Ornn - Pokus #2

Příspěvek#2 » 23 srp 2017 10:40

Ahoj. Ornn je pozitivny hrac ktory ale nebyva casto u blu. Do mikrofonu nehovoris nejako casto. Wardenovanie je v pohode s mensimi chybami. Podla mna niesi najlepsi kandidat na admina. Za mna to je slabsie NIE.
Sometimes you have to stop, but then you have to get up and start again

Richy

Re: [TF2] žádost o funkci Admina - Ornn - Pokus #2

Příspěvek#3 » 23 srp 2017 11:36

Zdravím, ako už spominal Greet, do blu moc nechodiš, ani ťa moc nepočujem keď si na serveri a fakt by ma zaujimalo preco mas profil na private ked je povinnosťou ho mať na public? Ja asi viem prečo. Tu je odkaz na screenshot tvojho profilu keď si ho mal ešte public: http://i.imgur.com/FSCIwyU.png
(máš za 281 hodin všetky achievementy, čo je divné)
Za mňa rozhodne NIE

Uživatelský avatar
GreeNy!
Former admin
Former admin
Příspěvky: 410

Re: [TF2] žádost o funkci Admina - Ornn - Pokus #2

Příspěvek#4 » 23 srp 2017 15:04

Zdravím,
Ornne jak řekl Richy a Greet v blue moc nejsi,wardenování co jsem viděl docela ujde není to nic s čím by jses mohl chlubit.Mikrofon máš ale velice špatný nebo jestli je to jen u mě,nesázel bych moc na to.No Slovník nic moc občas se tam něco najde,aktivita jak říkáš že hraješ 10 měsíců tak nevím jestli tě nevidím nebo jestli tam nejsi,možná tě jen přehlížím.Za mě je to NE s vykřičníkem.
Počkej si na vyjádření HM nebo CA.
Naposledy upravil(a) GreeNy! dne 23 srp 2017 19:19, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Ornn
Former admin
Former admin
Příspěvky: 84

Re: [TF2] žádost o funkci Admina - Ornn - Pokus #2

Příspěvek#5 » 23 srp 2017 16:19

Zdravím, i když jsou vaše odpovědi pravdivé. Rád bych dodal něco k Richymu. Můj profil je už veřejný a všechny achievmenty mám z achievment-idle serverů a z customek s commandama. Také bych rád dodal, že v blue se snažím být co nejvíce aktivní, ale poměr mi to nedovolí, na používání micu jsem si trochu zvykl (když ho zkouším , žádný problém tam není) a wardenovat se snažím co nejlépe. Děkuji za všechny odpovědi a omlouvám se za drzost.
Obrázek
Admin [TF2] #124 Jailbreak
Spoiler:
you lost The Game :haha:

Uživatelský avatar
Rasist Pikachu
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1254

Re: [TF2] žádost o funkci Admina - Ornn - Pokus #2

Příspěvek#6 » 23 srp 2017 20:08

Zdravím,
nemám čo také povedať k tvojej žiadosti pretože to tu už bolo spomenuté. Tvoja aktivita nieje najlepšia. Dokonca neviem čo by som ti povedal pretože ja si ani nespomínam, že som ťa na servery videl. Za mňa je to NIE. Zvýš aktivitu, hraj v blue, ber wardena a možno zmením názor. Zatiaľ je toto odomňa všetko. :salut: Počkaj si na vyjadrenie HM a CA!

Uživatelský avatar
Sam
Capital Admin
Capital Admin
Příspěvky: 789

Re: [TF2] žádost o funkci Admina - Ornn - Pokus #2

Příspěvek#7 » 24 srp 2017 13:49

Zdravím,
Orrne nevím co tu dodat kolegové to bohužel řekli za mě.
Když vše zlepšíš změním názor na tebe takže za mě Ne.
S pozdravem
Sam
Obrázek
Capital Admin TF2 #124 Jailbreak , Senior Admin #125 Trade

Excelim
Former admin
Former admin
Příspěvky: 440

Re: [TF2] žádost o funkci Admina - Ornn - Pokus #2

Příspěvek#8 » 25 srp 2017 22:28

Zdravím,

podle informací co jsem dostal od ostatních adminů vidím, že nejsi moc vhodný kandidát. Informace jsem si samozřejmě sám ověřil, když jsem tě viděl hrát na serveru. 200 hodin se mi jako 10 měsíců moc nezdá.

Žádost zamítám.

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron