Žádost o funkci admina - Ornn

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
Ornn
Former admin
Former admin
Příspěvky: 84

Žádost o funkci admina - Ornn

Příspěvek#1 » 15 srp 2017 15:53

1.) Ornn
2.) 13
3.) [CZ/SK]#124 TauriGaming.cz | JAILBREAK
4.) http://steamcommunity.com/profiles/76561198214238277/
5.) STEAM_0:1:126986274
6.) 71 hodin (podle toho jak jsem hlstats pochopil)
7.) Info o mně :
Jsem 13 letý hráč TF2 a můj oblíbený mod je JB, aktivní jsem okolo tří hodin o pracovní dny, 4+ o víkend či o prázdniny.
TF2 byla mou první hrou, s kterou jsem i vyrůstal, když jsem narazil na JB, stal jsem se jeho každodenním hráčem a také jsem tak našel TauriGaming, na kterém jsem nějakou dobu hrál. Bohužel z důvodu školy a kroužků jsem musel hry na krátkou dobu odložit, ale když se čas našel, neváhal jsem a hned se připojil na TauriGaming, bylo jedno jestli JB, či orange atd., ale hlavně že tam byla skvělá komunita, jak hráči i admini, ale sem tam se našel i nějaký hráč, který porušil každé pravidlo.Bohužel se takových hráčů rodí více a více, a někdy se admin hold nenajde.

Rád bych také upozornil na dva bany, jeden z nich byl omyl, z důvodu že jsem neodpověděl na otázku jestli mám mikrofon, druhý byl ban na 60 minut z blue týmu s důvodem za nepochopení a porušení lr, vše jsem buď vyřešil s adminem či jsem napravil. Každou mou chybu vyřeším slayem nebo připojením do druhého týmu.

Vlastním jak funkční mikrofon tak i TS3 a jsem ochotný stáhnout i jiné komunikační aplikace.

Stále ale musím varovat, že i když mi je 13 let, jsem squaker.

Proč u vás chci být Admin ?
Někdy se na serveru když je zrovna potřeba admin nenajde, proto se nabízím, jelikož jsem aktivní jak ve dne, tak i v noci, kdy na serverech není žádný admin či jiné funkce. Rád bych tak pomáhal jak adminům, tak skvělým a poslušným hráčům, kteří si hru chtějí užít.

*Rád bych také upozornil na to, že od 16.8 do 24.8 nebudu přítomný z důvodu dovolené* :slunce: :chill:

Omlouvám se za jakékoliv gramatické chyby.
Předem děkuji za jakoukoliv odpověď. Ornn :wave1:
Obrázek
Admin [TF2] #124 Jailbreak
Spoiler:
you lost The Game :haha:

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron