TF2-Greet-žiadosť o funkciu admina serveru JB

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Greet
Former admin
Former admin
Příspěvky: 88

TF2-Greet-žiadosť o funkciu admina serveru JB

Příspěvek#1 » 09 srp 2017 15:24

1) Nick: Greet
-----------------
2) Vek: 15
------------
3) Server: TF2 Jailbreak
----------------------------
4) Steam URL: http://steamcommunity.com/profiles/76561198345807135
------------------------------------------------------------------------------------
5) Steam ID: STEAM_0:1:192770703
-----------------------------------------
6) Hodiny na vašom serveri:okolo 26 hodín
------------------------------------------------
7)Zdravím ATeam. Moje meno je Martin v hrách mám prezývku Greet a v realite Maťo. Narodený som 1.4.2002 a bývam v malej dedine na Liptove. Hranie hier všeobecne ma začalo baviť už od mala. Moja prvá hra bola mafia 1 a táto hra ostala mojou srdcovkou doteraz. Moje hlavné koníčky sú florbal,hokej,DHZ (dobrovoľný hasičský zbor),plávanie a hry. Hru Team Fortress 2 som začal hrať už dávnejšie. Ako prvé som začal hrávať nejaké tie orange mapy a hlavne dustbowl. Keď som objavil JB tak ma chytil hneď. Snažil som sa byť aktívny u blu ale pomer mi to dáko moc nedovoloval. Sem tam sa nájdu nejaké tie freehity,freekilly (omylom nie naschvál alebo critmiss) teamkilly ktoré vyprovokujú hlúpe deti a jeden ban. Tento ban bol za mik a bol skôr omyl lebo som mal mik mutnutý na klávesnici nabindovaným tlačítkom. Dnes som na vašom serveri pravidelne u blu a sem tam si odbehnem do red. Keď sa pripojím na server tak väčšia časť ľudí ma pozdravý a majú u mňa rešpekt.
-Prečo chcem byť admin ? Na vašom serveri som veľmi často a môžem povedať že v poslednej dobe je tam veľa cudzincov,freekillerov, ľudí čo nadržujú (napr. warden povie hovorí iba warden a popri tom hovorí celý blu team) ľudí čo nepočúvajú wardena a ľudí bez miku. Samozrejme riešim to killom a napomenutím(ak som warden) ale nie vždy sa daný človek poučí. Niekedy keď si warden nevie urobiť poriadok poviem mu nech mi dá wardena, urobím poriadok (zriedim pomer) a vrátim mu ho ak chce. Často ľudom pomáham a vysvetľujem čo spravili zle a čo spraviť nemali vôbec.Mám dáke tie skúsenosti s pozíciou admina z hry CS 1.6 ale to bolo dávnejšie. Z pozície som odišiel sám lebo som vtedy prechádzal na cs:go. Áno aj ja mám nejaké tie chyby ktoré opravím prípadne slayom a poučením. Dáke to +info-som kompetitivný demoman a mge tréner

Za prípadné gramatické chyby sa ospravedlňujem.
S pozdravom Greet :wave1:
Naposledy upravil(a) Greet dne 11 srp 2017 21:35, celkem upraveno 1 x.
Sometimes you have to stop, but then you have to get up and start again

Uživatelský avatar
GreeNy!
Former admin
Former admin
Příspěvky: 410

Re: TF2-Greet-žiadosť o funkciu admina serveru JB

Příspěvek#2 » 09 srp 2017 15:53

Zdravím

Greeta znám jako hráče,na serveru mi často hlásí porušování pravidel,no mik,cizince atp... problémy s ním zatím nebyly až trošku bych uvažoval o tom slovníku ten není teda moc svatý.Několikrát jsem ho viděl wardenovat,wardenuješ dobře až na nějaké nedostatky,třeba jsi říkal "Pojdtě na žlouto čáru" což jak víme červení hledají klidně i jinou než hlavní čáru co si pamatuji jsi za to zabíjel.Ale nebudeme zasahovat do minulosti nedávno jsem tě napomínal za porušování LR což jsi vysvětloval tím,že neřekl ignorujete hru ale měl jsi mít puštěnou klávesnici a myš tak nevím jak jsi ho chtěl zabít a jak jsi v tom případě mluvil.Ale zase se vyjadřuješ i do voice chatu,což moc lidí nedělá většina lidí preferuje normální chat.No přejděme k žádosti,rozepsal jsi se vcelku dobře vše co jsi napsal je pravdivé,cizinců je tam vcelku dost obvzlášt když jsou prázdiny.Myslím si že by jsis měl na jailu odehrát ještě nějakou dobu,než chtít být hned adminem vím o čem mluvím.Takže za mě NE
Naposledy upravil(a) GreeNy! dne 13 srp 2017 20:39, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Mr.Gentleman
Former admin
Former admin
Příspěvky: 641

Re: TF2-Greet-žiadosť o funkciu admina serveru JB

Příspěvek#3 » 13 srp 2017 10:15

Ahoj,
uběhlo několik dní od tvé žádosti, omlouvám se ti za pozdější reakci, jen jsem si potřeboval zjistit jak se chováš atd. Nuže, co jsem tak vysledoval tak mi přijde, že jsi jako hráč v pohodě, co se týče slovníku na nic si nějak extra nepamatuji a pravidla dodržuješ. Je možný, že jsi se od foxiho návrhu změnil a chováš se krapet jinak, nevidím důvod proč to nezkusit. Za mě ANO.
Rozhodnutí je na HM nebo CA, takže si počkej na jejich názor.
S pozdravem
Mr.Gentleman
Obrázek
#124 Jailbreak

Excelim
Former admin
Former admin
Příspěvky: 440

Re: TF2-Greet-žiadosť o funkciu admina serveru JB

Příspěvek#4 » 13 srp 2017 21:54

Zdravím,

žádost dobrá, slovník jsme pořešili soukromě a stejně to nebylo zas tak hrozné. Jako hráče jsem tě viděl dostkrát, nedělal jsi problémy, co jsi tak pamatuju. Ale máme tu jednu věc, kterou nesmíš dělat. A to hledat skulinky a to ve všem. Jak napsal GreeNy tak to, že neplníš lr kvůli tomu, že neřekl tohle a támhleto není v pohodě. Za to by jsi ode mne dostal větší trest. Až na tohle mi příjdeš jako vcelku vhodný kandidát na admina.

Žádost přijímám.
Kontaktuj mě na steamu a domluvíme se co dále.

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: TF2-Greet-žiadosť o funkciu admina serveru JB

Příspěvek#5 » 15 srp 2017 14:06

Přijat na zkušební dobu.
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti

cron