Žiadosť o Admina ... Pokus číslo 2

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
Mr.Awesome
Former admin
Former admin
Příspěvky: 29
Kontaktovat uživatele:

Žiadosť o Admina ... Pokus číslo 2

Příspěvek#1 » 08 srp 2017 23:17

1) Môj nick v hre je Mr.Awesome
2) Mám 15 rokov
3) Žiadam o práva na [CZ/EU]#120 TauriGaming.cz | ORANGE X4 | RTD
4) Moja steam adresa http://steamcommunity.com/profiles/76561198256341603/
5) Hrajem už niečo cez rok na Tauri orange servery
6) Info o mne :Moje koníčky sú Tenis,Voleyball a Cyklistika fotball ma prestal baviť :) Býval som výbušný ... aj občas som ale už málo kedy sa mi stáva to že by som písal do chatu že ty p*** alebo ty k**** NIE !!! Už sa to snažím ovládať. Chcel som sa stať adminom kvôli tomu aby som mohol kickovať tých ktorý robia neporiadok na servery ale to by som v tedy musel vyhodiť aj sám seba, Mr.Gentleman má pravdu, nechoval som sa tak ako by sa malo a vážne by som si v tedy ten kick zaslúžil. Ale teraz si myslím že to nieje iba o vypratávaní servery od kidov a všetkého toho škodlivého bordelu ale aj o tom aby som pomáhal a upozorňoval neskusených hráčov na niektoré priestupky. Ku ovládaniu môjho správania ma donútili aj Páni admini z nasledujúceho článku >===> Po prvé čo som sa pokúsil podať žiadosť o administrátora na orange server mi to admini neschválili :fckyuo: ... lebo dobre vedeli že moje správanie nebolo také aké by sa hodilo do admin teamu. Bol som ľahko vynervovaný :dash: a niekedy až tak že som vybuchol :bomba: alebo som mal pocit akokeby som všetkých postrieľal :-) :-) :-) :-) :-) :minigun: . Admini mi povedali čo by som mohol spraviť aby som sa k admin teamu mohol pridať. Bolo to jednoduché a prosté ... zlepšiť svoje správanie lebo bol som ako čert :devil1: . Takže dúfam že mi teraz Páni admini dajú druhú šancu a že ma privítajú :vitej: . Toď je vše :D :P ;) :wave1:
Obrázek
Admin
#120 Orange Server

That Demoknight Main
Nazdár!

Uživatelský avatar
BagrMann
Former admin
Former admin
Příspěvky: 62
Kontaktovat uživatele:

Re: Žiadosť o Admina ... Pokus číslo 2

Příspěvek#2 » 09 srp 2017 09:09

Zdravím *hoj*,

Vzhledem k tomu, že si se zlepšil a už nejsi tak výbušný, dokonce si mi to celé povyprávěl na TeamSpeaku, tak za mě máš ANO.

Toť vše

Počkej na vyjádření HM nebo CA
Naposledy upravil(a) BagrMann dne 09 srp 2017 15:05, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Admin TF2 Orange X4 #120 a JailBreak #124
Starve the ego, feed the soul.

Uživatelský avatar
Crematoriant
Former admin
Former admin
Příspěvky: 30

Re: Žiadosť o Admina ... Pokus číslo 2

Příspěvek#3 » 09 srp 2017 12:37

Oy,

víme jaké tvé chování bylo, ale dejme tomu, že jsi se polepšil a nebudeš dělat takové "blbosti". Zkusil bych ti dát druhou šanci a měsíc by jsi byl ve zkušební době.

Za mě ANO se zvednutým prstem.

Počkej si ale na rozhodnutí CA či HM. Ti budou vědět co si zde přejí a co ne.
Former Admin #126 #120

Uživatelský avatar
Sphoon
Former admin
Former admin
Příspěvky: 295

Re: Žiadosť o Admina ... Pokus číslo 2

Příspěvek#4 » 09 srp 2017 13:22

Hia ,
Nuže.. tak změnu jsem trochu viděl. Že by to byl nejlepší kandidát ... to ne, ale rozhodně se zlepšil. Proč ne.
Přeji hezký zbytek dne, sphoon.

Nový účet

Uživatelský avatar
Spolkac
Former admin
Former admin
Příspěvky: 106

Re: Žiadosť o Admina ... Pokus číslo 2

Příspěvek#5 » 12 srp 2017 12:11

Ahoj


Při minulé žádosti bych ti dal asi NE, ale jelikož jsi změnil své vyjadřování k lepšímu, dostáváš MOŽNÁ.



S pozdravem Mr.Spolkáč :boss: :boss:
S pozdravem, Spolkáč
Obrázek
TF2 Senior Admin #120 #128 Orange maps

Uživatelský avatar
HexusCz
Former admin
Former admin
Příspěvky: 39

Re: Žiadosť o Admina ... Pokus číslo 2

Příspěvek#6 » 13 srp 2017 02:39

Nazdar :salut:

Já si myslím že se zlepšil a že už není takoví jako byl předtím takže za mě MOŽNA ANO

Přejí hezky den *hoj* :lol: :slunce: :chill:
Pěkný zbytek dne

S pozdravem Hexus *hoj*
Obrázek
Admin na #120 a #128 Orange

Obrázek[url=steam://friends/add/'.76561198267440239.']Obrázek[/url]

Uživatelský avatar
Mr.Gentleman
Former admin
Former admin
Příspěvky: 641

Re: Žiadosť o Admina ... Pokus číslo 2

Příspěvek#7 » 13 srp 2017 10:23

Ahoj,
mno, projel jsem si tvůj chat a nějaké ty chyby by se tam našly, bylo by dobré neodpovídat na agresivní hráče agresivně, ale celkem to chápu, taky mi to občas ujede. Viděl bych to na ANO, ale dávej si velký pozor jak se budeš chovat.
Rozhodně si počkej na vyjádření HM nebo CA. Ti mají poslední slovo.
S pozdravem
Mr.Gentleman
Obrázek
#124 Jailbreak

Excelim
Former admin
Former admin
Příspěvky: 440

Re: Žiadosť o Admina ... Pokus číslo 2

Příspěvek#8 » 13 srp 2017 11:43

Zdravím,

něco mě nutí ti nevěřit, že jsi se změnil. Možná se mýlím, ale nějak se mi to nezdá. Jako hráče jsem tě viděl dostkrát agresivního, nadával jsi do noobů lidem, co tě zabíjeli a přišel jsi si vybíjet na server svojí špatnou náladu. Už se nevyjadřuješ, mírníš to, co jsem tak viděl, což je dobře. Když jsem si tak četl žádost, tak mi to přišlo spíše jako ukázka nadávek co znáš, místo jich se dá přece napsat jen něco jako "nadával jsem jim", ale ty jsi se rozepsal a vyjmenoval x příkladů. Přesto myslím, že agresivní hráč se špatnou náladou není dobrý kandidát. Za mě NE.

Uživatelský avatar
Dr.Sewinsky
Former admin
Former admin
Příspěvky: 99

Re: Žiadosť o Admina ... Pokus číslo 2

Příspěvek#9 » 19 srp 2017 21:27

Je vidět změna v tvém chování, nebo bych radši měl říci slovníku. Je tu jeden problém. A to, že jeden měsíc (nezapočítávám čas co jsem si dal na analýzu tvého chování, navíc jsem CA jen pár dní) je příliš krátká doba na určení, zda se tvé chování zlepšilo. Nechci tě nijak urazit, ale šance, že by jsi se opět začal chovat jako asshole, je stále veliká. Proto bych ti doporučil s žádostí ještě několik měsíců počkat a dokázat nám, že si plně zasloužíš být členem AT.

Žádost zamítám z důvodu krátké "nápravné" doby.
Říká se, že v nejlepším se má přestat. Tak jsem přestal... později. Uvidíme se v pekle.

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti