[TF2] Žádost o Admina - That Fox

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
Fox
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 2

[TF2] Žádost o Admina - That Fox

Příspěvek#1 » 01 srp 2017 21:03

1)Nick:That Fox
2)Věk: 16
3)Server: #120 TauriGaming.cz |ORANGE X4 |
4)URL steam profilu: http://steamcommunity.com/profiles/76561198081535770/
5)Steam ID: STEAM_0:0:60635021
6) Na serveru hraju necelý 4 měsíce.
7) Info o sobě: Ahoj, Jmenuji se Honza jsem 16ti letý klučina který je na Střední škole a zbožňuje hraní videoher se svými přáteli a také sport. Abych nevypadal jako 100kg tloušťik chodim do posilovny zároveň je to také můj koníček. To je prozatím vše, Bydlím v Ostravě, chci se stát adminem z důvodu vzájemných nadávek u hráčů kteří ještě nejsou tak trochu vyspělí, také se stávalo že na server se připojil hráč který měl Lmaobox a pokoušel se znepříjemnit hru všem co byli zrovna na serveru, kdyby nebylo Tokena, Gentlemana a dalších co působí v AT tak by ten hráč tam řádil a terorizoval ostatní dál do teďka. No a herní portál jménem Taurigaming by se asi rozpadl protože by neudržel takový nával hackerů.

To bylo vše děkuji že jste se koukli na moji žádost a doufám že se uvidím mezi členy admin teamu.
Naposledy upravil(a) Fox dne 02 srp 2017 00:13, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Token
Former admin
Former admin
Příspěvky: 6

Re: [TF2] Žádost o Admina - That Fox

Příspěvek#2 » 01 srp 2017 21:21

Zdravím,
Hráče Foxe znám už ze starého nejmenovaného serveru.Umí udělat zábavu s čehokoliv, takže o srandu s ním není nouze.Také často reaguje to voice chatu, což je rozhodně dobře.Za dobu co jsem s ním hrál na Orangi, tak se choval podle pravidel.Btw..Díky za ten shoutout :P.
Za mě je to Rozhodně Ano.

S pozdravem
Token :wave1:
S pozdravem
Token :wave1:

Obrázek
Jr. Admin

Uživatelský avatar
HexusCz
Former admin
Former admin
Příspěvky: 39

Re: [TF2] Žádost o Admina - That Fox

Příspěvek#3 » 02 srp 2017 12:17

Rozhodně souhlasím s Tokenem je to fajn týpek je slušný a řídí se podle pravidel. Za mě určitě ANO! :yahoo:
Pěkný zbytek dne

S pozdravem Hexus *hoj*
Obrázek
Admin na #120 a #128 Orange

Obrázek[url=steam://friends/add/'.76561198267440239.']Obrázek[/url]

Uživatelský avatar
Dr.Sewinsky
Former admin
Former admin
Příspěvky: 99

Re: [TF2] Žádost o Admina - That Fox

Příspěvek#4 » 02 srp 2017 19:10

Tak co tu máme dneska? Hodin máš nahráno více než dost. S chováním u tebe nikdy problémy nebyly. ALESPOŇ DOUFÁM! Pravidla snad znáš. To se dá lehce ověřit. S tvojí žádostí ani přítomností v admin teamu problém nemám, dovolím si dokonce tvrdit, že z nedávných žadatelů by jsi mohl být ten nejschopnější. Za mne tedy ANO.

Jo a ještě něco, až příště budeš chtít "děkovat" nějakému adminovi, tak si vyber někoho, kdo nedal NEJMÉNĚ banů z Orange adminů. Děkuj třeba konzoli, která zabanovala více hackerů než všichni admini dohromady (Speakera nepočítám), celkem přes 150. Takže ano Taurigaming by se určitě rozpadl pod "návalem hackerů".
Říká se, že v nejlepším se má přestat. Tak jsem přestal... později. Uvidíme se v pekle.

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: [TF2] Žádost o Admina - That Fox

Příspěvek#5 » 03 srp 2017 16:57

Zdravím,
dnes jsi na serveru hned po odpojení admina Excelim řekl do voice chatu cituji: "Konečně se ten kretén odpojil". Pár minut na to jsi začal spammovat voice chat všemožnýma sračkama za přítomnosti tebou chváleného, skvělého admina Token, který samozřejmě ani nehnul prstem.
Jsem si docela jistý, že bez Tokena by se TG nerozpadlo, obvzlášť, když v momentální chvíli pokrývá velkou část hackerů anti-cheat, aka console. Byl jsem na serveru asi 45 minut, za celou tu dobu jsi pronesl jen pár slov, ale i těch pár slov mi stačilo na to, abych zjistil, že jsi naprosto nevhodný kandidát na admina.

Žádost zamítám.

Přeji pěkný den,
Speaker264
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů

cron