Žádost :-)

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
Adrimek
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 5

Žádost :-)

Příspěvek#1 » 31 črc 2017 15:54

1/ Nick: Adrimek
2/ Věk: 15
3/ Server: #120 orangex4
4/ URL Profilu: http://steamcommunity.com/profiles/76561198151592668/
5/ Moje ID: STEAM_0:0:95663470
6/ Na serveru hraji přes rok, ale aktivně pár týdnů :)

EDIT:

7/ Info: TF2 je jediná hra u které jsem zůstal, protože jsem potkal váš Orange :-)TauriGaming mi příjde jako jeden z
normálních serverů a je vidět, že tady je super komunita lidí na serverech i adminů, kteří se dobře starají.

8/ Proč bych chtěl být admin? : Adminů je zde opravdu mnoho, ale někdy se najde chvíle kdy tam není žádný a objeví se tam "vetřelec"
a bude porušovat pravidla. Jelikož jsem si Tauring tak hodně oblíbil ... za ten poslední týden jsem tam opravdu skoro celý den, to
znamená, že bych byl takový VAC systém. :minigun: :lol:

-Koníček v tudle chvíli žádný nemám a nemyslím si že ho potřebuju :-)
-Žiju v Ústeckém kraji.
-Mazlík : Mám 3 Bengálské kočky. ( Jednu mám vedle sebe ! :O )
-Miluju zábavu a proto bych chtěl pomáhat serveru, aby byl ještě zábavnější :)


-Adrimek
Naposledy upravil(a) Adrimek dne 01 srp 2017 00:01, celkem upraveno 1 x.
Přeji pěkný zbytek dne ^_^

Uživatelský avatar
Token
Former admin
Former admin
Příspěvky: 6

Re: Žádost :-)

Příspěvek#2 » 31 črc 2017 16:20

Zdravím,
Hráče Adrima jsem potkal dnes.Byl jsem s ním na Ts příjde mi jako fajn chlápek, dozvěděl jsem se, že na Orange_x4 hraje už dlouho jako já.Taky mi za dnešek pomohl nahlásit Hackra, a tak jsme se doztali k tomu, jestli by nechtěl být adminem.Poslal jsem mu tedy linky, aby věděl co a jak pro tuto žádost.Příjde mi jako fajn týpek a podle mě se hodí na Adminstvý, takže za mě Ano

S pozdravem
Token :wave1:
S pozdravem
Token :wave1:

Obrázek
Jr. Admin

Uživatelský avatar
Crematoriant
Former admin
Former admin
Příspěvky: 30

Re: Žádost :-)

Příspěvek#3 » 31 črc 2017 19:41

Neuškodilo by, kdyby jsi se trošičku víc rozepsal ať to není tolik strohé a ještě něco se o tobě dozvěděli.

Jinak k věci. Adrimka jsem potkal jen v posledních dvou dnech. Podle toho, co jsem se dopídil, tak VAC žádný nemáš, což je dobře. Tvůj playtime na tg jsem už nezaznamenal. Moc jsi se také nevyjadřoval, tak nevím co se ti může honit v hlavě, takže o tobě nemám moc dobrou představu. Osobně bych ještě s tím chviličku počkal, ale proti Tokenovu názoru samozřejmě nic nemám, nejspíš jsem hrál asi v blbé době.

Za mě tedy prozatím MOŽNÁ. :ctu:
Naposledy upravil(a) Crematoriant dne 01 zář 2017 19:19, celkem upraveno 2 x.
Former Admin #126 #120

Uživatelský avatar
Adrimek
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 5

Re: Žádost :-)

Příspěvek#4 » 01 srp 2017 09:52

Jojo, už jsem to upravil :-)
Přeji pěkný zbytek dne ^_^

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost :-)

Příspěvek#5 » 14 srp 2017 15:50

Zdravím,
za ten rok co u nás hraješ jsi nebyl schopnen nahrát ani těch 25 hodin, což není zrovna dobrá vizitka tvé aktivity. Nahraj alespoň těch 25 hodin a pak nám dej vědět.

Přeji hezký den,
Speaker264
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Uživatelský avatar
Adrimek
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 5

Re: Žádost :-)

Příspěvek#6 » 14 srp 2017 17:34

Odpovím až někdy za týden , protože jedu na tábor ... Snad to nevadí :-)
Přeji pěkný zbytek dne ^_^

Uživatelský avatar
Crematoriant
Former admin
Former admin
Příspěvky: 30

Re: Žádost :-)

Příspěvek#7 » 01 zář 2017 19:21

EDIT:

Vzhledem k tomu, že žádost sis upravil podle předlohy jak bylo požádáno, hned je to lepší čtení. - OK
V době tvé žádost Speaker prozradil, že ještě nemáš nahrán požadovaný čas. Co jsem se teď koukal, už máš skor 28 hodin. - OK
Za dobu co jsem tě už párkrát potkal, můžu říct, že jsi mi nepřišel jako špatný člověk. V tomto ohledu proti tobě nic nemám. - OK
Řeší se tvůj BAN. Nevím jak moc velké blbosti jsi vyváděl a jestli je 100% oprávněný. To si s tebou vyřeší Excelim. - MAYBE

Jsem velmi zvědav, jak to s tebou dopadne. :idk:
Former Admin #126 #120

Uživatelský avatar
Dr.Sewinsky
Former admin
Former admin
Příspěvky: 99

Re: Žádost :-)

Příspěvek#8 » 02 zář 2017 22:03

Tvé chování a statistiky jsou v pořádku dle tvrzení ostatních administrátorů i dle mého průzkumu. Nehodlám však rozhodovat o přijetí dokud nebude vyřešena a plně objasněna ta záležitost s banem od Excelima.

EDIT: Na základě konzultace detailů tvého banu a faktu, že před upozorněním na nedostatek nahraných hodin jsi byl aktivní stejně, jak je islám mírumilovný (totiž vůbec). Ty jsi se pojmenoval po asi největší urážce herní komunity TF2. A proč? Protože tě malé nevzdělané děcko označilo za hackera. Jo to je perfektní chování admina. Počkat, není. Nemluvím o tom, že reklama (propagace) jakéhokoliv druhu je zakázána. To něco o tvé (ne)znalosti pravidel vypovídá. Upřímně, kdybych toto věděl před svým původním komentářem, tak by tu nebylo o čem mluvit.

Tak děti opakujte po mě: Žádost ZA-MÍ-TÁM
Říká se, že v nejlepším se má přestat. Tak jsem přestal... později. Uvidíme se v pekle.

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron