žádost o admina

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
prdola.popa
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 1

žádost o admina

Příspěvek#1 » 27 črc 2017 20:11

1)nick: prdola.popa
2)Věk: 12 let
3)práva žádám na server: Taurigaming.cz Jail break #124
4)profil: prdola.popa
5)doba hraní na vašem serveru: cca 100 hodin
6)proč žádám admina protože mě nebaví když admini odejdou a ti co mají menší práva tak se v voice chatu nadává na admini tak bych chěl být
takovej admin v utajení :D jestli víte co tím myslím a nadále bych chtěl pomoc naplnit vaše servery.
7)info: jsem mladý 12ti letý kluk co je v pubertě a nemá rád když se někdo chová hnusně na někoho a je tak bordel na severech tak byl tam dělal pořádek protože já trěba na jb bývám do 1:00 do rána a to teprve v tu chvíli je tam bordel tak aspoň by nebyl.Ano musím se přiznat jsem bouřlivé povahy neboli snadno se naštvu ale držím to v sobě nebo se jdu vyřvát ven abych neřušil hru.

Excelim
Former admin
Former admin
Příspěvky: 440

Re: žádost o admina

Příspěvek#2 » 27 črc 2017 21:05

Zdravím,

od tebe jsem žádost tedy opravdu nečekal. Banů na účtě máš mnoho, neřeknu kdyby tam byl jeden, ale ono je jich tam opravdu dost. Chování ani nebudu radši zmiňovat a slovník také ne. Ty se znáš. Jediná tvá výhoda je snad aktivita, jinak nevidím proč bychom tě měli přijmout. Wardena občas bereš, neumíš si udělat pořádek, a když se tě ve hře ptám např. "proč jsi ho zabil, on nic neudělal", tak jsi tak zmatený, že ani nedokážeš pořádně odpovědět. Žádost také nic moc, mohl by jsi si to po sobě alespoň jednou přečíst, opravit ty nejhorší gramatické chyby. Věk je jenom číslo, nemám problém s tvým věkem, pokud by jsi si myslel, že mám. Nemám nejmenší problém přijmout klidně i 11-letého klučinu, pokud by měl výstavní chování, ale to ty nemáš.

Žádost zamítám.

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron