[TF2] žádost o admina #2

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Vendamin
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 2

[TF2] žádost o admina #2

Příspěvek#1 » 17 črc 2017 21:10

1) Nick v hre (meno): Vendamin [CZ]
2) Vek: 13
3) Na jaky server žiadate o práva: [CZ/SK]#124 TauriGaming.cz | JAILBREAK
4) URL profil (adresu) Steamu (verejnú): http://steamcommunity.com/profiles/76561198256110361
5) STEAM ID: STEAM_0:1:147922316
6) Jak dlho hrajete "hru" na našich serverov: 2 měsíce
7) Info. o sebe: Jmenuji se Vašek. Narodil jsem se v česku, chodím na základní školu. chci se někdy něčím stát jako admin. a často hraju pc hry (TF2) :D .
8) Prečo chcem byť u vás Admin? = Chci být admin protože skoro vždy když jsem tam já tak tam žádný admin není často tam někdo nadává atd. takže chci se tam o to postarat .

Oprava minulé žádosti.

Richy

Re: [TF2] žádost o admina #2

Příspěvek#2 » 17 črc 2017 21:56

Akurát s nim kecam na TSku a snažil som sa pomoct so žiadostou. Celkom dobrý človek, aktívny kazdy deň, ovláda pravidla, aj wardenovat... Dal som mu zopár otázok a iba 1 nevedel čo je výborne. Za mňa to je ANO a budem sa tesit na spoluprácu s tebou ;-)

Uživatelský avatar
GreeNy!
Former admin
Former admin
Příspěvky: 410

Re: [TF2] žádost o admina #2

Příspěvek#3 » 21 črc 2017 13:56

Dobré odpoledne,S Vendamínem nikdy moc velké problémy nebyli.Hodiny nahrané má,Slovník se zdá taky celkem v pořádku.Ted" k žádosti moc jsi se nerozepsal,Nevadí to že by jses chtěl postarat o nadávání v chatu,Je řekl bych naše práce jestli to řeknu takhle myslím tím všech adminů.A dále aktivní jsi dost,to vím sám protože tě často vídám na serveru.Wardena si bereš,také wardenuješ vcelku dobře akorát si někdy zapomeneš udělat poměr což je vcelku časté.Žádný člověk není bez chyby,ale může se snažit aby se ty chyby neopakovaly.Jinak s tebou nemám žádný problém takže za mě ANO.
S Pozdravem GreeNy! :cool1:

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: [TF2] žádost o admina #2

Příspěvek#4 » 23 črc 2017 13:24

Zdravím,
moc tě neznám, dřív jsem na jailbreaku hrával relativně často ale nějak jsem tě nevídal, nebo jsi nebyl výrazný. Pak nám přiletěla na fórum tvoje první žádost. S důvodem "chci si to jen zkusit". Jak psal excelim, překračuje to meze slušnosti. Někoho kdo má takovouhle drzost a neprojevuje absolutně žádnou úctu v teamu nechci.

Žádost zamítám.

Přeji pěkný den,
Speaker264
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů

cron