[TF2] pixeld. #120 Orange

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
NeznamyPlantaznik
Former admin
Former admin
Příspěvky: 103
Kontaktovat uživatele:

[TF2] pixeld. #120 Orange

Příspěvek#1 » 04 zář 2020 23:28

Nick: pixeld.
Vek: 16
Server: #120 Orange
Steam Url: https://steamcommunity.com/id/pixeld_
SteamID: STEAM_0:1:89844314
Aktivita a odehraný čas: Hraji na TG od roku 2016, aktuální aktivita bude slabé kafe kvůli škole a jiné důležité věci.

Info o sobě: Zdravím, většina z vás mě určitě zná, většina z vás také ví, co jsem tu měl za pozici, ale i tak radši něco o sobě napíši.
Jmenuji se pixeld., jsem bývalý admin, který byl poprvé přijat v roce 2016 na #126 Surf. Jelikož jsem adminoval delší dobu, tak si dovolím říci, že jsem velmi zkušený admin. Jsem nadšenec do aut a počítačů, aktuálně studuji IT.

Proč bych měl být znovu admin?: Psát sem nějakou krátkou větičku o tom, že na Orange jsou čas od času cheateři slyšel už každý asi stokrát. Naštěstí nejsem žádný hlupák, abych tu napsal něco takového a myslel si, že to bude stačit. Pokud správně počítám, tak už bych se vracel potřetí, není to zrovna věc, kterou se chlubit, ale jsou tu i jiní, kteří se vraceli vícekrát. Já mám dobrý důvod k návratu.
Co jsem se dozvěděl od různých Orange adminů, tak aktuální stav a aktivita adminů není zrovna... ideální, takže pokud bych dostal šanci se vrátit, popřípadě se dostat opět na pozici Capital Admina Orange, tak bych dělal vše v mých silách, aby Orange fungoval ještě lépe a měl více aktivních adminů.

Není to zas tak dávno co jsem odešel a vím, že když jsem odcházel tak jsem slyšel jednu větu, která se mi pořádně zapsala do paměti: ,,no radost mi zrovna neděláš.". Touto žádostí bych to chtěl napravit. Vím, že aktuální stav adminů na Orange je 10/9, ale i tak to zkusím. Uvědomuji si také, že mi možná taky někteří nemusí věrit, mohou si myslet, že znova odejdu. Bude to tak? Popravdě nedokážu říci, ale vím, že pokud šanci dostanu tak ji nepromarním.

Doufám, že rozhodující faktor žádosti nebude možný odchod pozdějí, jelikož si myslím, že by byla škoda kvůli tomu celou žádost zamítnout.

TL;DR
Spoiler:
I přes to, že jsem párkrát odešel tak bych se rád vrátil, protože jsem slyšel, že je potřeba někoho zkušeného na Orange, hlavně když tam není CA, tak je to zbytečně víc práce. I když je už 10/9 tak bych rád pomohl, aby to fungovalo a odlehčil povinnosti. Samozdřejmě, že by se tak stalo pouze v případě, že žádost projde a měl bych šanci se vrátit na pozici CA. Bohužel, to opět není na mě, toto rozhodujete vy. Doufám, že i když jsem možná některé z vás zklamal, tak mi dáte znovu šanci. Nebudu lhát, docela očekávám, že tato žádost bude sestřelena kvůli tomu, že by mohl znovu odejít. Ano, je to možnost, ale nejen u mě, někteří i odešli a pak se vrátili, vícekrát, takže doufám, že potenciální odchod nebude rozhodující faktor žádosti.
Přeji hezký zbytek dne, děkuji za přečtení a i za případnou odpověď,
-pixeld

PS: Taky bych rád zmínil, že výsledek žádosti nebude mít dopad na Orange jako mapu, pořád na ní tak nějak pracuji, takže někdy snad výjde pátá verze, samozdřejmě že bych byl radši, kdybych mohl být zárověn i admin, ale toto rozhodnutí už není na mně.
============| Steam | ------ | Discord |============
Autor mapy cp_orange_x4_tg
2016 - 2020

Uživatelský avatar
MentlegenSVK
Former admin
Former admin
Příspěvky: 65

Re: [TF2] pixeld. #120 Orange

Příspěvek#2 » 05 zář 2020 00:00

Nazdar pixelde

Admin si bol uplne pohodový vedel si si ustrážiť adminov ako Capital ktorý nám doteraz chýba veľmi rad by som ťa privítal naspäť za mňa je to samozrejme ANO.

Prajem ti nech sa ti to vydarí.
S pozdravom. Mentlegen

Obrázek
#120 TF2 Orange x4 AND #124 TF2 Jailbreak

Respect this guy or he will beat your ass up :Aggres: :afro: :bomba:
Anyway have a Nice day :flower:

Uživatelský avatar
Cukrik
Former admin
Former admin
Příspěvky: 13

Re: [TF2] pixeld. #120 Orange

Příspěvek#3 » 05 zář 2020 10:53

Ahoj Pixele,
Trošku tě znám, to bylo ještě v tý době, kdy jsi byl admin, a podle mě jsi byl dobrej admin, chování máš totálně v poho, klidnej jsi, akorát jsem tě poslední dobou moc neviděl, ale nejsem tam vždy, takže to nebudu zmiňovat, i přes to, že je 10/9 adminů na orange ode mě to je ANO
Zdraví, Cukřík

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: [TF2] pixeld. #120 Orange

Příspěvek#4 » 05 zář 2020 11:30

Zdravím,
jsem pro tě vzít zpátky, ale za poslední týden máš na orange nahráno 54 minut, za poslední měsíc pak téměř 3 hodiny. Kdybych tě teď vzal zpátky, akorát by ses přidal na seznam těch, jejichž aktivita není zrovna ideální a úplně fér by to taky nebylo. Pokud o to vážně stojíš, jakože předpokládám, že stojíš, když jsi napsal žádost takovou, jakou jsi napsal, i přesto, že víš, že mi stačí napsat, tak nahraj nějakou normální aktivitu a pak sem napiš, nechám to zatím otevřený.

Přeji pěkný den,
Speaker264
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Uživatelský avatar
Tusi
Former admin
Former admin
Příspěvky: 185

Re: [TF2] pixeld. #120 Orange

Příspěvek#5 » 05 zář 2020 20:41

Ahoj pixelde,
poznám ťa veľmi dobre, adminovat si vedel to je ako plus, vieš urobiť poriadok, niekedy si trošku (ako ťa teda ja poznám) agresívny, ale nie si ani moc aktívny, ale keď to zmeniš dal by som ti šancu, takže za mňa je to ÁNO
Prajem pekný zvyšok dňa!
S pozdravom Tuši
*hoj*
Obrázek
Mein Steam

Uživatelský avatar
Freaky
Former admin
Former admin
Příspěvky: 27

Re: [TF2] pixeld. #120 Orange

Příspěvek#6 » 06 zář 2020 02:13

Vidím poprvé Trial adminy reagovat

Nevidím důvod proč tě nevzít zpátky, vpohodě týpek, byl dobré CA.

Za mě ANO
Obrázek
EX Admin TF2 #120 Orange a #124 Jailbreak

Uživatelský avatar
MrSecret
Former admin
Former admin
Příspěvky: 15
Kontaktovat uživatele:

Re: [TF2] pixeld. #120 Orange

Příspěvek#7 » 06 zář 2020 20:10

Já bych tě přijal, nemám s tím problém. Jenom včera jak si měl úplně nahlas mikrofon a nadával si tam jednomu hráčovy mi nepřišlo moc profesionální.

Jinak za mě ano
Obrázek
Junior Admin TF2 #120 Orange X4
Nevim co sem napsat omegalul

Uživatelský avatar
FluffieDwagonUwU
Former admin
Former admin
Příspěvky: 13

Re: [TF2] pixeld. #120 Orange

Příspěvek#8 » 09 zář 2020 01:00

Souhlasím s přidáním tě zpátky do a-teamu
je škoda že si tehda odešel i když to bylo jen na kratkou dobu jak vidim ale stale je tě tam potřeba si myslím
za mě ANO

chyběl jsi mi pixelde <3 (pro nic netušící pixeld je ten co mě zaučoval) rád bych tě na orangi zase výdal :3
*hoj*
Obrázek
Admin #120 Orange

Have a great day/night ;3
- Venru

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: [TF2] pixeld. #120 Orange

Příspěvek#9 » 22 říj 2020 22:34

Vítej zpět.
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron