Žádost o admina na #120 TauriGaming Orange X4/RTD

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
NightRider
Former admin
Former admin
Příspěvky: 7

Žádost o admina na #120 TauriGaming Orange X4/RTD

Příspěvek#1 » 28 bře 2020 21:18

1) Nick v hre (meno): Weeb Prezident NightRider

2) Vek: 16

3) Na jaky server žiadate o práva: [CZ/EU]#120 TauriGaming.cz / ORANGE X4 / RTD

4) URL profil (adresu) Steamu (verejnú): http://steamcommunity.com/profiles/76561198220293925

5) STEAM ID: STEAM_0:1:130014098

6) Jak dlho hrajete "hru" na našich serverov: Přes ten rok to bude, přesné čislo nevím.

7) Info. o sebe: ... atd ... Prečo chcem byť u vás Admin?: Lehce řečeno jsem jeden z těch shut-in gamer weaboo, rád si s někým něco zahraji nebo pokecám, poradím něco do života mladším lidem, kteří si neví rady, ale to nejdůležitější, miluji Cat Girls. Pomáhání serveru proti porušovatelům pravidel, případné pomáhání hráčum a abych nemusel vyrušovat ostatní adminy, když někdo porušuje pravidla.
Naposledy upravil(a) NightRider dne 28 bře 2020 22:54, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Admin TF2 #120 Orange

Uživatelský avatar
cathave
Former admin
Former admin
Příspěvky: 34

Re: Žádost o admina

Příspěvek#2 » 28 bře 2020 22:24

Zdravím NightRidere,

Moc o tobě nevím, protože abych se přiznal, říkáš sice, že už hraješ asi rok, ale na Tauri jsem tě viděl možná poprvé tak před čtyřmi dny. Z toho důvodu si myslím, že tvá aktivita nebude dostačující, ale... také se mi zdá, z toho co jsem tedy viděl a slyšel, že na roli admina jsi až moc lehkomyslný.

I přez to mi připadá, že by ti dát šanci nemuselo být špatné a proto je to ANO ode mě.

Hodně štěstí.
Good evening, Cathave.

I'm feelin' fantastic!

NightRider
Former admin
Former admin
Příspěvky: 7

Re: Žádost o admina

Příspěvek#3 » 28 bře 2020 22:27

Zdravím CatHave,

ano, občas jsem lehkomyslný, ale jen když jde o určité věci, pokud jde o to že jsi mě moc neviděl, já počítám i tu dobu před mou přestávkou od Team Fortress 2, někteří by si možná vzpomněli, ale moc jich není.


Děkuji a hezký zbytek dne,
NightRider.
Obrázek
Admin TF2 #120 Orange

Uživatelský avatar
Freaky
Former admin
Former admin
Příspěvky: 27

Re: Žádost o admina na #120 TauriGaming Orange X4/RTD

Příspěvek#4 » 29 bře 2020 00:12

Ahoj NightRidere,

Na serveru tě hodně vidím a jsi aktivní jak ve voice chatu tak i v chatu. Viděl jsem tě a slyšel jak upozorňuješ lidi na serveru co nemají dělat a takové což je + jemom potom co začne škola zkus být aktivní aspoň těch 7 hodin za týden.

Za mě ANO
Obrázek
EX Admin TF2 #120 Orange a #124 Jailbreak

Uživatelský avatar
MonsterSKGaming
Former admin
Former admin
Příspěvky: 453
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o admina na #120 TauriGaming Orange X4/RTD

Příspěvek#5 » 29 bře 2020 14:46

Ahoj NightRider,
keďže moja aktivita poslednú dobu neni boh vie aká tak som ta stretol len včera na servery (možno aj viac krát ale pod iným nickom) ale vynechám to že si mal problém sa registrovať na fórko, ale aj to že si mi povedal to, ako každý ti vraví aby si si podal žiadosť... neviem čo je na tom pravdy ale tu ta máme. Podľa chatlogu toho tam moc není ale žiadne nadávky a voice používaš ale, neviem čo čakať, keďže jak vravím stretol som ta na servery len včera. Zato ti nedám áno ale ani nie pretože CA to môže vidieť ináč ako ja a tým pádom to nechám takto aby sa rozhodol.
Good Luck.

Prajem pekný zvyšok dna.
Obrázek
Senior Admin #120 TF2 Orange
Steam

Uživatelský avatar
NeznamyPlantaznik
Former admin
Former admin
Příspěvky: 103
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o admina na #120 TauriGaming Orange X4/RTD

Příspěvek#6 » 01 dub 2020 12:20

Ahoj .... weeb prezidente? Nightridre? Weebe? :D

Ať už Weebe nebo Nightridre, nemám s tebou problém. Na serveru tě výdám poměrně často a jsi docela fajn chlapík, pokecáš ve voice a prostě si užíváš hru. Klidný a upozorňuješ hráče, když dělají něco proti pravidlům. V chatu sice aktivní moc nejsi, ale zase tam nemáš ani žádné nadávky/spamy.

Žádost přijímám.
Jakmile budeš mít chvíli čas tak mi napiš na Steam. A tady máš takovej menší bonus, když máš tak rád ty catgirls =) klik


PS: Omlouvám se za opožděnou odpověď, nějak jsem se k tomu vždycky nedostal.
-Soreiyako
============| Steam | ------ | Discord |============
Autor mapy cp_orange_x4_tg
2016 - 2020

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o admina na #120 TauriGaming Orange X4/RTD

Příspěvek#7 » 01 dub 2020 18:55

Přijat na zkušební dobu.
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů

cron