žádost o admina

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
wigaf
Former admin
Former admin
Příspěvky: 11

žádost o admina

Příspěvek#1 » 23 led 2020 17:28

Už jsem tady zas

Ucházel bych se o admina na serveru orange.
1)
Muj nick:₩ł₲₳₣

2)
věk 12 let

3)server na kterém žádám o práva:CZ/EU#120 TauriGaming.cz ip: 89.203.250.56:27000

4)
moje URL:https://steamcommunity.com/profiles/76561198926506370
5)
moje ID: STEAM_0:0:483120321

6) na Taurigamingu hraju už tak rok cca

7) info: zajímám se o druhou sv válku hlavně letadla, :pilot:

Proč chci být u vás admin: protože mě na serveru orange baví hrát hraju tam skoro každý den a chtěl bych pomáhat udržovat pořádek na serveru
k tomu jsem si všiml že admini jsou většinou aktivní až večer když ne počítám víkendy ale neříkám že vždycky ale proto si myslím že budu dobrým adminem protože jsem aktivní skoro každý den +myslím si že jsem docela přátelský člověk a snažím se s lidma vycházet :dance2:

Důvod: takže důvod je takový že asi už cca pul roku je to takový že jak jsou admini většinou aktivní k večeru nebo večer tak většinou když se připojím tak tam někdo dělá bordel od mluvení sprostě až po hacky (ve většině případu aim bot)
ale není to tak zlé ale prostě podle mě nejsou admini aktivní tak často jak by měli proto si myslím že budu dobrým adminem
protože jsem akivní hodně často :gj:


:m rgreen: :3 kdyby to ještě potřebovalo prodloužit tak napište :)



:pilot: :pilot: :pilot: :pilot: :pilot: :pilot:
Naposledy upravil(a) wigaf dne 26 led 2020 17:18, celkem upraveno 4 x.
Obrázek
#120 Orange

Uživatelský avatar
cathave
Former admin
Former admin
Příspěvky: 34

Re: žádost o admina

Příspěvek#2 » 23 led 2020 19:23

Tak jsi zas zde Wigafku, vítej.
Vzhledem k tomu, že jsi zkopíroval svou starou žádost tak ti tam zůstali obě chyby které jsi měl i předtím a to je, že jsi misto URL na profil dal trade offer URL a ID jsi dal jen ty cisla ze svoji profile URL, pro zjednodušení to zde napíší, ale počkej si na odpověď od Capital Admina.

URL: https://steamcommunity.com/profiles/76561198926506370
SteamID: STEAM_0:0:483120321

Hodně štěstí.
Good evening, Cathave.

I'm feelin' fantastic!

Richy

Re: žádost o admina

Příspěvek#3 » 24 led 2020 07:12

Zdravím,
nerád zabŕdam do Orangu, ale dôvod na admina, ktorý si napísal, určite CAčku stačiť nebude. Skús sa viac rozpísať o tom, prečo práve ty máš byť adminom + nejaké tie skúsenosti. Neradi si čítame tak stručné žiadosti.

Tož je odomňa všetko. Držím palce :gj:

Uživatelský avatar
MonsterSKGaming
Former admin
Former admin
Příspěvky: 453
Kontaktovat uživatele:

Re: žádost o admina

Příspěvek#4 » 24 led 2020 18:15

Zdravím pane,
Moc si sa nerozpísal ale je možné že sa rozpíšeš ale poďme viac k veci. Máš 1 ban za nevhodnú mluvu ale to sa dá sem tam akosi prehliadnuť ale čo má kus zaráža je tvoj vek, ktorý môže hrať veľkú rolu v ktorej je to že nemusíš byť zrovna na to vyspelý a potrebuješ aspoň nejakú znalosť v Angličtine. Za ten čas čo som ta stretol na servery si ani moc nekomunikoval s hráčmi a ak hej nebolo to zrovna moc.
Možno má kolegovia chytia za slová poprípade nebudú súhlasiť ale ja som za NIE.

Prajem pekný zvyšok dňa/večera.
Obrázek
Senior Admin #120 TF2 Orange
Steam

Uživatelský avatar
wigaf
Former admin
Former admin
Příspěvky: 11

Re: žádost o admina

Příspěvek#5 » 25 led 2020 19:14

Zdravím pane,
Moc si sa nerozpísal ale je možné že sa rozpíšeš ale poďme viac k veci. Máš 1 ban za nevhodnú mluvu ale to sa dá sem tam akosi prehliadnuť ale čo má kus zaráža je tvoj vek, ktorý môže hrať veľkú rolu v ktorej je to že nemusíš byť zrovna na to vyspelý a potrebuješ aspoň nejakú znalosť v Angličtine. Za ten čas čo som ta stretol na servery si ani moc nekomunikoval s hráčmi a ak hej nebolo to zrovna moc.
Možno má kolegovia chytia za slová poprípade nebudú súhlasiť ale ja som za NIE.

Prajem pekný zvyšok dňa/večera.
tak když není s kým tak proč ?
Obrázek
#120 Orange

Uživatelský avatar
NeznamyPlantaznik
Former admin
Former admin
Příspěvky: 103
Kontaktovat uživatele:

Re: žádost o admina

Příspěvek#6 » 25 led 2020 21:15

Ahoj Wigafe,

Vidím, že zájem bys měl, ale chtělo by to se trochu rozepsat. Zkus napsat ještě další důvody proč by jsi chtěl být admin. To je zatím vše.

-Nez.
============| Steam | ------ | Discord |============
Autor mapy cp_orange_x4_tg
2016 - 2020

Uživatelský avatar
wigaf
Former admin
Former admin
Příspěvky: 11

Re: žádost o admina

Příspěvek#7 » 26 led 2020 13:31

Ahoj Wigafe,

Vidím, že zájem bys měl, ale chtělo by to se trochu rozepsat. Zkus napsat ještě další důvody proč by jsi chtěl být admin. To je zatím vše.

-Nez.
Dobře
Obrázek
#120 Orange

Uživatelský avatar
cathave
Former admin
Former admin
Příspěvky: 34

Re: žádost o admina

Příspěvek#8 » 26 led 2020 20:46

Zdravím všechny členy této pestré konverzaci, na pestré téma.

Jsem zase zde, abych se vyjádřil ještě o mém názoru na přijmutí této žádosti.
Podle mě, Wigafe, ještě nejsi dost vyspělí a duševně přítomný, aby jsi mohl být admin. Tímto neříkám, že nemáš šanci, jen zmiňuji jak je menší než u ostatních. Ačkoliv můžeš překvapit, takže ať si CA rozhodne co chce.

Bohužel já na zázraky nevěřím, a proto je to ode mě spíše, i když né totálně, NE.

Ještě jednou hodně štěstí.
Good evening, Cathave.

I'm feelin' fantastic!

Uživatelský avatar
NeznamyPlantaznik
Former admin
Former admin
Příspěvky: 103
Kontaktovat uživatele:

Re: žádost o admina

Příspěvek#9 » 27 led 2020 23:39

Ahoj Wigafe,

Po dlouhém přemýšlení jsem usoudil, že asi potřebuješ ještě chvíli času. Zájem určitě máš což je velké plus, ale s tím chováním to ještě není úplně ono. Výrazně jsi se zlepšil, ale ještě to potřebuje trochu zapracovat.
Taky jsem viděl, že někteří admini si nejsou jistí tvým věkem, co třeba je zkusit přesvědčit chováním na serveru, že to je jinak?

Pokud se chování ještě zlepší a možná i přesvědčíš adminy tak by jsi neměl mít problém při další žádosti.


Z výše uvedených důvodů žádost zamítám.

Jestli ti něco není jasné, nebo se chceš jen na něco zeptat, tak mně můžeš napsat na Steam.

-Soreiyako.
============| Steam | ------ | Discord |============
Autor mapy cp_orange_x4_tg
2016 - 2020

Uživatelský avatar
wigaf
Former admin
Former admin
Příspěvky: 11

Re: žádost o admina

Příspěvek#10 » 28 led 2020 06:35

Ahoj Wigafe,

Po dlouhém přemýšlení jsem usoudil, že asi potřebuješ ještě chvíli času. Zájem určitě máš což je velké plus, ale s tím chováním to ještě není úplně ono. Výrazně jsi se zlepšil, ale ještě to potřebuje trochu zapracovat.
Taky jsem viděl, že někteří admini si nejsou jistí tvým věkem, co třeba je zkusit přesvědčit chováním na serveru, že to je jinak?

Pokud se chování ještě zlepší a možná i přesvědčíš adminy tak by jsi neměl mít problém při další žádosti.


Z výše uvedených důvodů žádost zamítám.

Jestli ti něco není jasné, nebo se chceš jen na něco zeptat, tak mně můžeš napsat na Steam.

-Soreiyako.
Ok
Obrázek
#120 Orange

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti

cron