Žádost o návrat do A-Teamu

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
LegendaF0ster
Senior Admin
Senior Admin
Příspěvky: 85

Žádost o návrat do A-Teamu

Příspěvek#1 » 16 úno 2019 17:34

1) Nick v hře: F0ster
2) Věk: 15
3) Na jaký server žádáte o práva: #124 JAILBREAK
4) URL profil: http://steamcommunity.com/id/boombig87
5) STEAM ID: STEAM_0:1:436195732
6) Jak dlouho hrajete "hru" na našich serverech?: Přes 1 rok a víc
7) Info. o sobě: ... atd. ... Proč chceš být u nás Admin?: ...
Jmenuji se Lukáš. Je mi 15 let. Koníčky: hraní na pc, sport s míčem(kromě fotbalu) jako vybíjená, přehazovaná, basketball.


Teď proč bych se chtěl vrátit k A-Teamu. Nechci tady psát ty samé věci jako "Chci být u vás adminem, protože když ani jeden admin není online a jsou tam freekilleři tak by jsem to chtěl sám pořešit a, že blue team hráči stále nemájí mikrofon, že se tam furt objevují cizinci ,kteří dávaj freekilly a freehity" tohle se mi to nechce psát. Chtěl bych se vrátit, protože jsem adminem u vás jednou byl.Můj důvod odchodu byl ten, že jsem neměl čas na jail, protože jsem neměl přístup k PC. Kdyby jsem věděl že ho budu mít spravený za týden tak by jsem neodstoupil.

Díky za pozitivní i negativní odpovědi. :)
Obrázek
Senior Admin #124

Uživatelský avatar
PanBaxcus
Former admin
Former admin
Příspěvky: 45

Re: Žádost o návrat do A-Teamu

Příspěvek#2 » 19 úno 2019 16:13

No Foster
Poznám ťa už niaky ten Piatok.
Si dosť v pohode človek
Ohľadom Jb:
Wardenovať vieš takže v tom si ok.Skôr tvoja aktivita bola dosť slabá viem že si mal problémy s PC.
To je je asi jediný problém čo máš.Neviem ako sa postavia ku tomu ostatný admini.
Za mňa by som ta zobral naspäť ale musel by si zlepšiť tu aktivitu.
Tak veľa štastia.
Obrázek
SeniorAdmin #124 Jailbreak
No už ale nejsom admin

Uživatelský avatar
Foxik
Former admin
Former admin
Příspěvky: 198

Re: Žádost o návrat do A-Teamu

Příspěvek#3 » 19 úno 2019 18:09

Je hezký co tady psal Pán-Bax-cus , ale já mám opačný názor.
Přišel si na jb po dlouhé době a dost se toho změnilo. Sotva přijdeš na jailbreak a dáváš si žádost.
Já s žádostí nesouhlasím
Meh Admin

Obrázek
Jailbreak #124

Uživatelský avatar
Rasist Pikachu
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1254

Re: Žádost o návrat do A-Teamu

Příspěvek#4 » 19 úno 2019 19:42

No tak čo tu kolega napísal, že po dlhej dobe si sa vrátil čo je teraz 28dní od formera chceš späť do AT tak nieje to ani mesiac takže k tej "dlouhé době" mi nič nevadí. Keď zarátame, že rovno ako aj Foxík odišiel z AT a hneď sa chcel vrátiť nechápem jeho prehnanú odpoveď.
No k veci. Bol si preč no "dost se toho změnilo" som si veľmi nevšimol. Pravidlá sa odvtedy nezmenili, drzých a dobrých hráčov máme stále a jediná zmena bola, že sa zvyšuje počet hráčov, ktorý pravidlá porušujú čiže pomoc sa hodí.
Admin si bol takže hlúpe veci typu hranie wardenovanie, 24 hodín tu netreba spomínať a adminovanie stebou nemalo problémy. Ak vieš, že na jail budeš mať čas a máš už funkčný komp tak by som ťa tu chcel mať.
Za mňa je to ÁNO.

Uživatelský avatar
Mr.Gentleman
Former admin
Former admin
Příspěvky: 641

Re: Žádost o návrat do A-Teamu

Příspěvek#5 » 20 úno 2019 09:59

f0stere,
když sem ti dával formera, tak sem ti řekl, že jestli budeš připravený zase hrát, rád tě uvítám zpět. Admin si špatný nebyl, stížnosti na tebe taky nebyli, odešel si vlastně jen díky neaktivitě. Nevidim důvod proč tě nepřijmout. Zbytek vypsal hirifox.
Žádost přijímám, vítej zpět!
S pozdravem
Mr.Gentleman
Obrázek
#124 Jailbreak

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron