Žiadosť o Admina

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Dzurny74
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 9

Žiadosť o Admina

Příspěvek#1 » 22 zář 2018 18:25

Nick v hre: Džurny
Vek:13
Ziadam si práva na Jailbreak server
Url na profil:https://steamcommunity.com/id/Dzurnexe
Steam id:STEAM_0:1:117517482 niesom si istý či je správne lebo neviem kde to mam zistit aj ked som sa snažil
Hrám na TG Okolo 2/3 rokov neviem presne
Info: Zaujimam sa o PC hry a o karate ktore robim uz 8 rokov.Ďalej ako som lenivý ale ked zacne pracovat tak uz pojdem na plno.
Dokážem mať empatiu a viem si zachovať chladú hlavu.
Chcem sa stať adminom lebo ako som aktívny celkom a nechcem aby na jb nechodili cudzynci a ne freekillovatli atď.
Ďakujem za čítanie :3

Richy

Re: Žiadosť o Admina

Příspěvek#2 » 23 zář 2018 09:43

*hoj* Zdravím džurny, *hoj*
to meno mi nič nehovorí... asi to bude tým, že si často meníš meno a teraz sa voláš po rusky...
Druhý je, že do mikrofonu veľa nehovoríš, skôr píšeš do chatu. Keď si pozerám tvoj chat v neprítomnosti adminov, je to celkom zaujímavé:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
(pozeral som chat zo včera) tvoj chat je tu - http://hlstats.taurigaming.cz/hlstats.p ... 712&page=6

Po tretie, keď som sa ťa pýtal, že či sú tie gramatické chyby schválne, tak si mi napísal, že máš 13 a že nevieš slovenčinu

Nauč sa normálne chovať v neprítomnosti adminov, zapracuj na prístupe k jailbreaku, zmeň si meno a potom uvidím...

Podľa tohto ti dávam veľké NIE

Uživatelský avatar
Rasist Pikachu
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1254

Re: Žiadosť o Admina

Příspěvek#3 » 23 zář 2018 13:24

Dzurny zo servera si ťa pamätám iba po mene. Skutkami si nám ukázal, že dokážeš len robiť problémy. Console ban za nadávky, mute/gag za spam. V blue máš ia 4 no to neznamená, že si anjelik. V blue si nespomínam, že by som videl hráča menom Dzurny alebo ДУРНЫ. Takže skôr než zase napíšeš žiadosť zisti si čo máš ako niekto kto chce byť adminom zlepšiť. Tu nieje čo dodať. Za mňa NIE

Uživatelský avatar
Osiris
Former admin
Former admin
Příspěvky: 151

Re: Žiadosť o Admina

Příspěvek#4 » 26 zář 2018 17:32

Zdravím Džurnýho znám celém dlouho je pravda že velmi často mění Nick ale to by nebylo zas tak hrozne spíš jde o jeho chování které není vhodné admina za mě je to NE

Uživatelský avatar
Osiris
Former admin
Former admin
Příspěvky: 151

Re: Žiadosť o Admina

Příspěvek#5 » 26 zář 2018 17:32

Zdravím Džurnýho znám celém dlouho je pravda že velmi často mění Nick ale to by nebylo zas tak hrozne spíš jde o jeho chování které není vhodné admina za mě je to NE

Uživatelský avatar
Mr.Gentleman
Former admin
Former admin
Příspěvky: 641

Re: Žiadosť o Admina

Příspěvek#6 » 26 zář 2018 17:36

Džurny, musím souhlasit s ostatními, tvé chování neni vyhovující pro admina.
Žádost zamítám
S pozdravem
Mr.Gentleman
Obrázek
#124 Jailbreak

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron