žádost o vrácení do a-teamu

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
Foxik
Former admin
Former admin
Příspěvky: 198

žádost o vrácení do a-teamu

Příspěvek#1 » 13 črc 2018 16:50

1) Nick v hre (meno): Foxík
2) Vek: 13
3) Na jaky server žiadate o práva: Jailbreak #124
4) URL profil (adresu) Steamu (verejnú):http://steamcommunity.com/id/krysakhraje
5) STEAM ID : Steam ID:STEAM_1:0:104404037
6) Jak dlho hrajete "hru" na našich serverov: 2 roky cca
7) Info. o sobě Jmenuju se Matyáš Prokop je mi 13 let. Hraju floorball rád hraji hry na pc. A rad sportuju. Proč chci být admin ? ?Protože byla veliká chyba odejít z a-teamu. A každý den jsem poznal skvělé lidi a taky špatné lidi. A také se stáva že je cizinec Doufám že mi dáte 2 šanci a také chci pomáhat komunitě jako minule. Doufám že se vyjádříte souhlasně.
Meh Admin

Obrázek
Jailbreak #124

Uživatelský avatar
Osiris
Former admin
Former admin
Příspěvky: 151

Re: žádost o vrácení do a-teamu

Příspěvek#2 » 13 črc 2018 16:57

Sice je to krátká doba co jsi odešel ale pokud je volné místo tak tě rád uvidím Zpátky

Greet
Former admin
Former admin
Příspěvky: 88

Re: žádost o vrácení do a-teamu

Příspěvek#3 » 13 črc 2018 21:27

Zhrniem to. Starý foxik s tou výnimkou že nehovorí a nerieši veci (FK,etc. ...) cez mikrofón keď je dead ale cez chat. Budem len rád keď budeš znova medzi nami
Sometimes you have to stop, but then you have to get up and start again

Uživatelský avatar
Rasist Pikachu
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1254

Re: žádost o vrácení do a-teamu

Příspěvek#4 » 13 črc 2018 23:34

Ahoj Foxík ja by som ťa rád zase videl hrať ako člena AT no musím povedať, že ma prekvapil dôvod tvojho odchodu (ktorý sme mohli vybaviť ako nám bolo hovorené na porade)lebo som sa aj dozvedel, že ďalší dôvod tvojho odstúpenia z AT bol nadchádzajúci event s Olympiádou, (o ktorom vtedy nebolo jasné ako bude prebiehať, kedy a čo sa bude diať) no vraj ty si si myslel, že ten event Jailbreak zničí a ty si nechcel byť pritom keby sa to malo stať.
Preto by ma zaujímalo čo si o tom myslíš a povedal nám či jeto pravda či nie a ak to pravda je vysvetlil nám prečo si sa tak zachoval.
Ako admina by som ťa chcel späť ale bolo by dobré keby si mi odpísal nato čo som tu písal.
Naposledy upravil(a) Rasist Pikachu dne 16 črc 2018 17:13, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Sam
Capital Admin
Capital Admin
Příspěvky: 789

Re: žádost o vrácení do a-teamu

Příspěvek#5 » 14 črc 2018 09:30

Zdravím Foxíku,
Myslím si, že bys jsi opět mohl být mezi náma.
Wardenování se opět u tebe nezměnilo, furt je suprové.
Ikdyž jsi byl hráč, tak jsi se snažil na serveru dělat pořádek, a když to bylo blbé tak jsi zavolal admina.






Přeji pěkné prázdniny,
MajorSam
S pozdravem
Sam
Obrázek
Capital Admin TF2 #124 Jailbreak , Senior Admin #125 Trade

Uživatelský avatar
Patrick106
Former admin
Former admin
Příspěvky: 51

Re: žádost o vrácení do a-teamu

Příspěvek#6 » 14 črc 2018 09:54

Ahoj foxik :) Neviem prečo si odišiel a ani čo sa stalo (čítal som to od Rasist Pikachu ale nemôžem sa viac vyjadriť keďže som bol neaktívny na dis alebo na servery...) Ale bol by som rád keby si sa vrátil do A-teamu. Takže za mňa to je ÁNO
Takže dúfam že sa opäť vidíme v A-teame.
Vidíme sa v pekle | S pozdravom Rick
Obrázek
Admin #124 Jailbreak

Uživatelský avatar
knyy.
Former admin
Former admin
Příspěvky: 69

Re: žádost o vrácení do a-teamu

Příspěvek#7 » 16 črc 2018 15:44

Zdravím,
podmínky tvoří příležitost, já se konečně té příležitosti uchopím a napíšu něco někomu na žádost o admina. Kolegové mají pravdu, že wardenuješ a adminuješ fajn, až na občasné chyby, které se ale můžou stát každému. S čím nejsem spokojený je to, že když si žádáš o admina a jsi přijat, zavazuješ se tím do jakéhosi závazku, že se budeš starat o server kde chceš být admin (tím nechci říct, že být admin je povinnost, jenomže když se chcete starat o server který je věčně naplněný lidma, tak by jste se měli chovat jako admin nikoliv jako hráč), jinak nevidím důvod, proč bys chtěl být admin. Tak či tak si myslím, že žádný admin by neměl být v pozici kde by se za 10 minut rozhodl jestli chce odejít, z nějaké maličkosti nebo věci kterou by šlo vyřešit...nevím přesně důvod, proč si odešel, četl jsem něco o tom, že by něco zničilo server a ty jsi kvůli tomu odešel, pokud si to myslíš, tak se jako admin máš zachovat tak, že se budeš snažit s tím něco dělat a ne, že se otočíš zády.
Další věc co mi leží hlavě je, že sis dal na celý měsíc neaktivitu, za 3 dny si sám odešel a každý následující den jsi byl aktivní, byl byl rád za odpověd na tohle.
Každopádně s tvojí žádostí o znovupřijetí nesouhlasím, nejen kvůli tomu co jsem psal, ale myslím si, že stejně jako na žádosti o unban, by jsi měl počkat více času než 1 týden a měl by sis uvědomit, co vlastně chceš.
Poslední věc co mi vadí, je že snad každé kolo v red rebeluješ, občas sólo a občas se svým nejlepším medic main kamarádem, čekal jsem že za tu dobu co jsi admin si uvědomíš, že když každé kolo jen zabijíš blu nebo red při freedayi pro všechny, tak je dřív nebo později odeženeš ze serveru tím, že je pošleš do spectatu, další věc kterou by jsi jako admin neměl dělat.
Doufám, že jsis to přečetl a pochopil to tak, že ti chci jen pomoct
ďakujem dobre

Uživatelský avatar
Foxik
Former admin
Former admin
Příspěvky: 198

Re: žádost o vrácení do a-teamu

Příspěvek#8 » 16 črc 2018 16:01

Rozeberu to co napsal keny. To že rebeluju skoro každé kolo nevím kde si to vzal. Přiznám dneska ráno jsem rebeloval ale jiné dny jsem v blue. Přemýšlel jsem o to 1 týden o opuštění z a-teamu. Maličkost byly to 2 věci jedna jak napsal hirifox a ta větší jsem řekl se Speakrem at to nikomu neříká a at je to jenom mezi námi. Dal jsem si na 1 měsíc neaktivitu protože mě ta hra nebavila v tu danou chvíli. Stává se že na tu hru nemáš chut. To je z mé strany vše ...
Meh Admin

Obrázek
Jailbreak #124

Uživatelský avatar
Rasist Pikachu
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1254

Re: žádost o vrácení do a-teamu

Příspěvek#9 » 16 črc 2018 17:34

Ešte tu pridám edit.
1. Ako keny spomínal, tak rád rebeluješ a to som ti vytkol. Chodil si do red rebelovať občas poslúchať a do blue si zawardenovať
2.
Maličkost byly to 2 věci jedna jak napsal hirifox
Neviem ako ty ale dôvod odchodu z AT by nemala byť maličkosť a ak bola dala sa riešiť.
A teda prejdem ktomu čo som chcel. Takže ak si mal problém s olympiádou teda, pardón ... maličkosť prečo si to nepovedal Gentlemanovi alebo inému vyššiemu adminovi, že sa ti niečo nezdá? Olympiáda sa riešila v deň porady teda na porade. Hirifig aj jasne povedal, kto už nemá čo dodať tak už môže odísť (čo bola skvelá príležitosť na riešenie problémov).
Olympiáda bola toho času iba v rozvoji a ešte sa onej iba diskutovalo čo, ako, kedy sa bude diať a či sa vôbec bude. No ale ty si videl, že to zničí server a tak si aj vďaka tomu odišiel. No ale keďže nič sa nestalo a o olympiáde sa nič nedialo tak si asi pochopil, že by bolnajvyšší čas sa vrátiť.
Btw. ktomu tvojmu zničeniu servera, aby sme nič nepokazili bolo navrhnuté to robiť na inom servery takže nič zlé by sa nestalo.
Po nejakom uvažovaní si myslím, že by si si mohol počkať a uvažovať čo chceš a skor ako urobíš unáhlené kroky pouvažuj čo nimi dosiahneš.
Nesúhlasím so znovuprijatím rovnako ako keny. A ak si tak rozmýšľal týždeň nad odchodom prečo si neskúsil štastie a posnažil sa problémy vyriešiť?

Uživatelský avatar
Foxik
Former admin
Former admin
Příspěvky: 198

Re: žádost o vrácení do a-teamu

Příspěvek#10 » 16 črc 2018 18:06

Neodešel jsem kvůli olympiádě jenom mi to kapku vadilo.Ten hlavní problém je jak se ke mě choval hirifox...
Jenom jsme ti to nechtěli říkat s Speakrem
Meh Admin

Obrázek
Jailbreak #124

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů

cron