[TF2] Žádost o administrátora

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Uživatelský avatar
SenseiYing
Former admin
Former admin
Příspěvky: 5

[TF2] Žádost o administrátora

Příspěvek#1 » 19 úno 2018 18:51

1} Sensei " Ying
***
2} 15
***
3} Server TF2 #124 JailBreak
***
4} http://steamcommunity.com/id/SenseiJing/
***
5} STEAM_1:0:54249123
***
6} TF 2 na serverech TG hraju už delší dobu a na JB mám momentálně okolo 90-100 hodin
***
7} INFO: Zajímám se o techniku,PC,různé softwary a hlavně hry a anime >.< Jsem hodně náladový ale dokážu to potlačit ale když se naštvu a nebo mě něco přestane bavit občas to slovíčko ujede ale poslední dobou jsem se začal hodně kontrolovat a snažim se spíše s ostatními vycházet,nejsem egoista a nemám moc dobrou sebedůvěru a furt si myslim že jsem špatnej nebo že mi něco je nebo že něco neumim. Jsem hodně nemocnej a moje psychika neni moc stabilní, ale musim říct že jsem docela v pohodě a že admina bych mohl dělat (Samozřejmě je to na posouzení ostatních). Chodim do 9. třídy základní školy v Jížním kraji blízko (ČB,Tábor) a chtěl bych na střední školu informatiky a spojů, jsem hodně spojenej s Prahou a kdysi jsem tam hodně často jezdil, sice furt jezdim ale neni to tak časté, na PC jsem aktivní skoro furt akorát teď se musim hodně učit a trénovat (na SŠ). Programy se kterými pracuji: PS,SFM,C++,Unity,Blender a různé programy. (Skoro ve všech začátečník až mírně pokročilý) Kdysi jsem chtěl být youtuber a streamer a nic na tom neměním ale jsem línej cokoliv pro to udělat a bojim se hatu atd. :D tak že to vidim až nějak po přijímačkách. :) A nyní proč chci být admin? No, na serverech TG jak jsem zmínil výše tak hraji už nějaký ten rok bych si tipnul a je to nejlepší herní portál který mi přirostl k srdci a i když jsem tam občas trollil nebo zlobil tak ho furt mám rád tak jako všechny adminy a Speakera <3 Je to komunita kterou mám nejraději a i přes to že se někdo tuhle pohádá tak musim říct že to poměrně zvládáte. Tak že bych se chtěl k vám přidat a pomáhat v administrátorských povinnostech který má každý. Na JB je sice na můj vkus hodně adminů ale stále jsou časy kdy tam nikdo neni a chtělo by to nějaký pořádek. I když nejsem admin tak se snažim to udržovat tak jak můžu. Myslim že stížnosti jsou na mě pouze za sprostá slova a trollení (Potlačil jsem to), odnaučil jsem se používat "LENNY FACE" a myslim že mi to hodně pomohlo a jsem normální, uvítal bych
také přátelský pohovor z CA/HM po případě na otázky či přezkoušení. Je toho hodně co bych chtěl napsat ale už vás nechci tim trápit. Tak že ahoj ^.^ (Otázky na steam či DS)
Farewell! ^^
Obrázek
Junior Admin #124 Jailbreak

Uživatelský avatar
Hirifig
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1347

Re: [TF2] Žádost o administrátora

Příspěvek#2 » 19 úno 2018 21:13

Zdravím Sensei,
jsem docela překvapen. Slovník máš poslední dobou v pořádku, protože musím říct že je to tvůj nejslabší článek. Pokud teda mám mluvit o té hromadě gagů za nevhodné vyjadřování. Chování máš v pořádku, v potaz beru i tvou schopnost wardnenovat, což se také ukázalo v soutěži. Chtěl jsem si tě pozvat na pohovor, samotného tě to taky napadlo. Takže napíšu ti na steam, hodíme test.. a pokud projdeš tak to u tebe vidím pozitivně. Zkoušení bude na Discordu.
S pozdravem,
Obrázek
Senior Admin TF2 #124 Jailbreak

Uživatelský avatar
Hirifig
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1347

Re: [TF2] Žádost o administrátora

Příspěvek#3 » 21 úno 2018 11:45

S hráčem Sensei, jsem probral tématiku jailbreaku a beru jeho odpovědi pozitivně. Dále jsem mu dal test, kde měl dovršit úspěšnost 95% za 20 otázek, jeho úspěšnost byla 95% s tím že dostal 10 otázek navíc, jelikož některé odpovědi byly zavádějící. Pozitivní přístup, dobré chování, snad mě nezklameš.


Žádost přijímám, domluvíme si sraz na Discordu, kde tě budu informovat o právech a podobně.
S pozdravem,
Obrázek
Senior Admin TF2 #124 Jailbreak

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: [TF2] Žádost o administrátora

Příspěvek#4 » 21 úno 2018 18:07

Přijat na zkušební dobu.
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron