žiadosť o Admina

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Archimed
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 6

žiadosť o Admina

Příspěvek#1 » 20 zář 2017 17:03

1. Archimed
2. 14
3. [CZ/SK]#124 TauriGaming.cz | JAILBREAK
4. http://steamcommunity.com/profiles/76561198123634219/
5. ID/Origin: [U:1:163368491]
6. Na serveru mám 168h
7. Volám sa Tomáš hrám viacero hier ako napr. Team Fortress 2 , PAYDAY 2 , League of legends , Smite a tak ďalej . V posledom čase hrám najviac Team Fortress 2 dokážem za jeden deň odohrať viac ako 2-3h ( podla nálady ) . Moje hobby sú rád hodím cvičiť , hrať football a dost rád hrám hry a viem Anglický jazyk . Prečo chcem bit admin ? Chcem to aspoň skúsiť . Som ten typ človeka ktorý bi upozornil hráča / admina keby niečo nesprávne urobil . Prepáčte za gramatiku , som dyslektik . Ďakujem za pochopenie .

Uživatelský avatar
Hirifig
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1347

Re: žiadosť o Admina

Příspěvek#2 » 20 zář 2017 23:00

Zdravím, Archimede.
Snažil jsem se zvážit všechny okolnosti, za které dávám, následující verdikt. Když bych to bral z jiné strany, aktivitu si myslím, že máš v pořádku. Dále jsem kontroloval historii chatu a zdá se, že i tam jsi poslední dobou prošel. Pak je tady předchozí permanentní dozorcovský ban, který ti byl udělen administrátorem Excelimem a to s datem : 23. dubna 2017, jednalo se o Wardenování po anglicky a Teamkilling. Poté jsi si zažádal o unban, 3. září 2017. Načež ti byl v ten den schválen. Dneska 20. září 2017, žádáš o admina. Jedná se teda o 17 dní po té, co ti byl udělen unban. Osobně s tebou problém jinak nemám. Jsi komunikativní a myslím si, že Wardenovat umíš. Ale přece jen bych počkal aspoň minimum, ten jeden měsíc. Proto si myslím že by jsi měl ještě počkat. Můj názor je teda NE.
S pozdravem,
Obrázek
Senior Admin TF2 #124 Jailbreak

Excelim
Former admin
Former admin
Příspěvky: 440

Re: žiadosť o Admina

Příspěvek#3 » 21 zář 2017 15:00

Zdravím,

jak už napsal hirifig, tak si nemyslím, že jsi vhodný kandidát. Dále; adminy na zkoušku opravdu nedáváme.

Žádost zamítám.

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů

cron