Žádost o admina

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
jackhebs
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 3

Žádost o admina

Příspěvek#1 » 09 čer 2017 14:44

1) Nick v hře :Jackhebs
2) Vek:15
3) žádost o práva :Jailbreake
4) URL profil :http://steamcommunity.com/id/Jackhebs
5) Jak dlouho hraju jailbreake: TF2 hraji uš 2roky a jailbreak 7měsícu
6) Info o mě+proč chci být adminem :Jmenuji se Bedřich,chodím na Masarykovu základní školu Broumov.Až dochodím základku plánuji jit na číšníka.Mám isvé oblíbené koníčky:Floodball,fotball,rybaření a starání se o zvířata.Na vašem serveru(jailbreaku) hraji už celkem dlouho a umím dobře pravidla a dobře wardenuji(podle me dobře wardenuji).A proč žádám o admina,Rád bych vám chtel pomáhat,hlídat FK a cizince a mít tam pořádek a to sou důvody proč chci být adminem

Děkuji za přečtení.
Upraveno
Naposledy upravil(a) jackhebs dne 10 čer 2017 22:34, celkem upraveno 2 x.

Excelim
Former admin
Former admin
Příspěvky: 440

Re: Žádost o admina

Příspěvek#2 » 10 čer 2017 09:28

Zdravím,

jako hráče tě docela znám, většinou mi příjdeš pomoct do blue či wardenuješ, opět tu ale máme to co minule, rozepiš se a uprav gramatické chyby, aby bylo vidět, že jsi si s tím dal práci. Počkám na ostatní adminy, jak se vyjádří, pak se uvidí podle nich a podle žádosti.

Uživatelský avatar
Mr.Gentleman
Former admin
Former admin
Příspěvky: 641

Re: Žádost o admina

Příspěvek#3 » 11 čer 2017 10:37

Ahoj,
myslím si, že jsi vhodný kandidít. Pravidla znáš, komunikuješ, jsi přátelský a wardenuješ. Co se týče nějakých mínusů, nemám snad nic. Dle mého by jsi byl dobrá posila AT. Za mě ANO.
S pozdravem
Mr.Gentleman
Obrázek
#124 Jailbreak

Uživatelský avatar
Hirifig
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1347

Re: Žádost o admina

Příspěvek#4 » 12 čer 2017 14:49

Zdravím, minule jsem neměl žádné problémy, ale posledně mám u tebe několik nedostatků. Musel jsem tě upozornit, za tvoje nevhodné vyjadřování, což mi dost vadí. Samozřejmě to mi nedalo a podíval jsem se na záznam chatu a není „čistý“. Do toho i vyhrožování banem. V chatu se objevují nadávky, urážky hráčů... takhle si kandidáta nepředstavuji. Za mě NE.



S pozdavem, Hirifig
S pozdravem,
Obrázek
Senior Admin TF2 #124 Jailbreak

jackhebs
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 3

Re: Žádost o admina

Příspěvek#5 » 12 čer 2017 16:14

Zdravím, minule jsem neměl žádné problémy, ale posledně mám u tebe několik nedostatků. Musel jsem tě upozornit, za tvoje nevhodné vyjadřování, což mi dost vadí. Samozřejmě to mi nedalo a podíval jsem se na záznam chatu a není „čistý“. Do toho i vyhrožování banem. V chatu se objevují nadávky, urážky hráčů... takhle si kandidáta nepředstavuji. Za mě NE.



S pozdavem, Hirifig
Ahoj hirifigu,přiznávám že navádám a podobné,a nikdy nenadávám když sem vklidu,a vyhrožoval sem banem jen jednoho hrače a to je Timmy kterej nevi že Freeday má být zabit a last má mit poslední přání (a jěšte me dal v blue TK)

Uživatelský avatar
Striker673
Former admin
Former admin
Příspěvky: 63

Re: Žádost o admina

Příspěvek#6 » 12 čer 2017 17:12

Zdravím

Podľa ohlasov ostatných adminov by som povedal , že asi s návrhom nebudem súhlasiť ... lebo som niektoré informácie o hráčovi nevedel. Takže môj názor NIE .


S pozdravom Striker673
Naposledy upravil(a) Striker673 dne 13 čer 2017 21:17, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Hirifig
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1347

Re: Žádost o admina

Příspěvek#7 » 12 čer 2017 19:27

Pravidla se musí dodržovat, na takové situace si musíš dát pozor, když už chceš být ten admin. Dal bych mu tak měsíc, abych opravdu viděl že se polepšil, do té doby svůj názor nezměním a měnit ani nebudu.
S pozdravem,
Obrázek
Senior Admin TF2 #124 Jailbreak

Uživatelský avatar
Mr.Gentleman
Former admin
Former admin
Příspěvky: 641

Re: Žádost o admina

Příspěvek#8 » 12 čer 2017 21:13

Souhlasím s hirem, měsíc počkat by sis mohl a během toho bychom aspoň zjistili zda jsi se polepšil.
S pozdravem
Mr.Gentleman
Obrázek
#124 Jailbreak

Excelim
Former admin
Former admin
Příspěvky: 440

Re: Žádost o admina

Příspěvek#9 » 13 čer 2017 07:05

Zdravím,

na admina se požaduje nějaké to lepší chování. Jak napsal hirifig, tak tomu dáme ještě nějakej čas. Pokud někdo porušuje pravidla, tak ho natoč a pošli nám to, ale nenadávej mu a nevyhrožuj banem.

Žádost zamítám,

zlepši chování a dodržuj pravidla, po nějaké době si jí můžeš podat znovu a uvidí se.

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron