Administrátor

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
USSR
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 3

Administrátor

Příspěvek#1 » 29 bře 2017 16:50

Rád bych se stal adminem serveru: Team Fortress 2, JailBreak. Stačí nejobičejnější, chci to kvůli tomu, že tam hraji skoro pořád když můžu a někdy tam není žádný admin a v Blu jsou samí hráči bez mikrofonu, je poměr 10 Blu a 2 Red, nebo někdo freekilluje, ale nikdo ho nemůže zabít protože si napíše wardena první. (pokud je mikrofon potřeba tak ten mám) s pozdravem USSR. :wave1:

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: Administrátor

Příspěvek#2 » 29 bře 2017 17:20

Zdravím,
uprav si žádost podle předlohy - viewtopic.php?f=19&t=201 a ano, mikrofon na jailbreaku je potřeba. Pokud chceš být admin bylo by fajn, abys taky trochu chodil do blu teamu, já tě tam zatím pořádně neviděl.

S pozdravem,
Speaker264
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

USSR
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 3

Re: Administrátor

Příspěvek#3 » 29 bře 2017 18:13

Jméno:Jan Veselý
Vek:15
Server na který chci:Team Fortress 2 JailBreak
ID mého účtu: http://steamcommunity.com/profiles/76561198318638134/
URL mého účtu: https://steamcommunity.com/tradeoffer/n ... n=kBOHGMxw
Jak dlho Hraji na TauriGaming: 15 dní, ale za těch patnáct dní jsem si ho oblíbil více než jakýkoliv jiný server
Jsem ochotný pomáhat rozbíhat nový server i zaučovat nové hráče.
Stím mikrofonem. Mám ho, ale mám sním problémi, přesněji s hlasitostí, ale už to řešim s kamarádem který se vtom vyzná a jestli na nic nepříjde mám pořát tátu všeumělu (kdybys mi chtěl napsat jestli není rozbitý tak není, je nový a hodně dobrý, tady id: https://www.euronics.cz/headset-hyperx- ... r/p376683/ )

Uživatelský avatar
Hirifig
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1347

Re: Administrátor

Příspěvek#4 » 30 bře 2017 18:23

Zdravím, ohledně hráče USSR. Hráč je aktivní, ale musím říct, že hráče jsem ani jedinkrát neviděl v blue. Jedině v red a myslím si, že by hráč měl ještě nějaký čas s žádostí počkat. Pokud ti mikrofon funguje, vyzkoušej jít občas do blue a vzít si někdy toho wardena. - A proto, za mě NE.
S pozdravem,
Obrázek
Senior Admin TF2 #124 Jailbreak

Uživatelský avatar
Mr.Gentleman
Former admin
Former admin
Příspěvky: 641

Re: Administrátor

Příspěvek#5 » 30 bře 2017 19:07

Zdar,
přejdu rovnou k věci a vezmu to stručně. Snad nikdy jsem tě neviděl v BLU týmu a nejsem si jistý, jestli jsem tě vůbec někdy slyšel mluvit. Za mě NE, dokud nezvedneš svou komunikaci a nebudeš hrát i v BLU. Počkej na rozhodnutí Headmastera.
S pozdravem
Mr.Gentleman
Obrázek
#124 Jailbreak

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: Administrátor

Příspěvek#6 » 30 bře 2017 20:10

Zdravím,
nemyslím si, že je dobrý nápad to s tebou zkoušet. Jako mí kolegové jsem tě nikdy neviděl v blu teamu, ani jsem tě neslyšel, což je na jailbreak serveru potřeba. Hraj dál, choď víc do blu a dokaž nám, že na to máš. Taky příště by bylo fajn nezakládat druhé téma, stačí jen upravit první příspěvek.

Žádost zamítám.

Přeji pěkný večer,
Speaker264
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti

cron