[TF2] Tomres- Žádost o admina

Máš zájem dělat admina na některém z našich serverů?
Tomres
Former admin
Former admin
Příspěvky: 2

[TF2] Tomres- Žádost o admina

Příspěvek#1 » 23 srp 2016 13:44

1) Nick v hre (meno): Tomres
2) Vek: 14
3) Na jaky server žiadate o práva: #120 orange maps
4) URL profil (adresu) Steamu (verejnú): http://steamcommunity.com/profiles/76561198307682592/
5) STEAM ID: STEAM_0:0:173708432
6) Jak dlho hrajete "hru" na našich serverov: To přesně nevim, ale dost dlouho.
7) Info. o sebe: ... atd ... Prečo chcem byť u vás Admin?: ... Takže abych začal... Jmenuju se Tomáš a mám velikou radost, že tohle píšu. Váš server se mi moc líbí a hraju na něm radši než na obyčejných TF2 serverech. Ve hrách mě nejvíce štvou hráči s hacky atd. To je teprv jeden důvod proč chci být adminem na vašem serveru. Na TauriGaming máte skvělé adminy a to je další důvod proč u vás chci být. Rád se se všemi kamarádím, ale se všemi to bohužel nejde. Kdybych byl adminem, byl bych docela přísný, ale zároveň přátelský. Chci jako každý ve vašem AT, aby si každý hru užil. Jinak moc děkuji že si někdo tenhle ,,Blábol" přečte. Děkuji za odpověď. Hezký zbytek dne. :bye:
Tomres
Naposledy upravil(a) Tomres dne 23 srp 2016 19:13, celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
DannyB
Former admin
Former admin
Příspěvky: 100

Re: [TF2] Tomres

Příspěvek#2 » 23 srp 2016 14:22

Zdravím :wave1:

Tak abych to vzal tak nějak polopatě... V banlitu máš ode mne 2 bany za nadávky a celkově nevhodné vyjadřování, což pro tebe určitě neni +. Dále, když jsem procházel tvojí chat historii, jsem zjistil, že ty 2 bany jsou celkem málo, protože za to, co tam všechno máš, by sis určitě zasloužil daleko víc banů než jen 2. Dlouho jsem nebyl aktivní, a tak nemůžu posoudit tvé vyjadřování ve voice chatu a zvládání jakéhosi psychického nátlaku. Na serveru máš nahráno celkem dost, s tím problém nemám.
Tak to by bylo ode mne všechno... Každopádně rozhodnutí nezáleží na mě...

Počkej si na názor ostatních členů A-Teamu a rozhodnutí Capital Admina nebo Headmastera ;)
Zatim se měj !

S pozdraven Danny
Obrázek
Admin #120 Orange

Steam

Spoiler:
Obrázek
Spoiler:
Obrázek

Tomres
Former admin
Former admin
Příspěvky: 2

Re: [TF2] Tomres- Žádost o admina

Příspěvek#3 » 23 srp 2016 19:49

Já vím. Ale kdybych byl admin vážně bych se s tím polepšil. Kdybych měl povolení na: /kill spawnkillera tak bych byl klidný na 100%. Chci být lepší a pomoct vám vylepšovat servery. ;)

Uživatelský avatar
Rie
Former admin
Former admin
Příspěvky: 41

Re: [TF2] Tomres- Žádost o admina

Příspěvek#4 » 25 srp 2016 13:17

Ahoj

ako prvé by som začal tvojim chatom... už pri prvom pohlade som si všimol že 80% tvojej chatovej historie je iba "kto pribera adminov , kukni si moju žiadosť, ahoj admin prijmi žiadosť..." skratka spam, spam a spam. Zamedz to prosimta, forum je aktivne a na žiadosť sa ti dakto skor či neskor pozre.

Tvoje bany... máš iba 2 a za nadávky no celkom ma zaráža tvoja odpoveď že keby si bol admin tak by si sa polepšil... no v tvojom chate vidím nadávky (a že ich nieje málo) už potom ako si si podal žiadosť na admina a potom ako si písal už vyššie uvedený obsah. u iných je to celkom nepodstatné ked je jasne vidieť že ich chat sa po žiadosti začal radikálne meniť... takže uprav svoj chat a skludni sa... a taktiež spamovanie spawnkiller spawnkiller noob nepomáha... máš ma v priateloch tak mi napíš meno a bude hotovo

taktiež by som si trošku vylepšil "všeobecný rozhlad" pretože ak chceš píasť do ban reasonu " program ktorý mu pomôže zabiť každého kdekolvek" a používať prikaz /kill spawnkiller namiesto /sm_slay [meno] tak ta tu nebudeme potrebovať.

Tvoje hodiny su v poriadku ale myslim že by si sa mal ešte trošku viac zoznamiť zo serverom a z hračmi.

nechcem sa hrať na dakoho kdo o tom rozhoduje ale zamna ZATIAL nie

Edit: po dôkladnom uvážení a po odohraní sa niekolkých odalostí som prehodnotil svoj názor na ÁNO
S pozdravom Rie...Peace out :afro:

Obrázek
Rie|TeamFortress 2
Admin Rights: #120 Orange|#124 JailBreak






facebook
Steam

Spoiler:
Obrázek

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: [TF2] Tomres- Žádost o admina

Příspěvek#5 » 26 srp 2016 12:18

Zdravím,
omlouvám se, že jsi musel čekat. Žádost vcelku ujde, ale mohlo by to být lepší. Tak nějak zopakuji to, co tu již psal danny a rie. V banlistu máš 2 bany za nadávky, ale chat za posledních pár dní mi příjde v pořádku. Co se týče nahraných hodin, tam by neměl být problém. Jako admin musíš být psychicky vyspělý, řešit různorodé situace a být spravedlivý, což si nejsem úplně jistý, že dokážeš, ale věřím v to. Rozhodování nebylo jednoduché, ale nakonec jsem se rozhodl, že ti dám šanci. Přidej si mě na steamu a tam vše dořešíme.

Přeji pěkný den,
Speaker264
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: [TF2] Tomres- Žádost o admina

Příspěvek#6 » 26 srp 2016 15:29

Přijat na zkušební dobu.
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Zpět na „Žádosti o administrátora serveru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů

cron