100L - Z4JP

Moderátor: PetriS

RainbowSVK
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 13

Re: 100L - Z4JP

Příspěvek#11 » 16 úno 2015 23:14

Tak teraz to napisem z nasho pohladu.. lebo nas tim bol ten ktory bol po tvojom uvodnom vyjadreni najviac ovplyvneni. Na zaciatok kola si Iko napisal to co si napisal, vsetci viem co to bolo, bolo to napisane jasne a lahko pochopitelne... cely priebeh kola az po buchnutie prvého mcomu sa ani len neriesilo ze to tak nemusi byt az potom ako buchol sa zrazu zacalo diskutovat ze by to mohlo byt inak . To bol ten kriticky moment.. V tej chvili ako buchol sme povolili a prestali hrat na plno, (podotykam ze len a len kvôli tomu co si napisal) a jeden od nas sa odpojil, sak co mame vyhrate. To ze sme styria zostali na serveri bolo cisto uz len for fun aj ked druha strana si to samozrejme vysvetluje po svojom ale budis... Tu ide o to ze si povedal to co si povedal, na tsku si mi dal za dokonca za pravdu... takze neviem o com sa tu chcete bavit... Riesit tu nejaky nahradny zapas alebo remizu je poviem to uprimne uplna ****. Takze za nas vyhra a nemyslim si ze Riokai ti na to povie nieco ine... Aspon na buduce viete ze si mate dvakrát nieco zistit nez to napisete.

Uživatelský avatar
Ha3x
Former admin
Former admin
Příspěvky: 963

Re: 100L - Z4JP

Příspěvek#12 » 16 úno 2015 23:36

Iko Vám jasne napisal že sa zapas bude opakovať kvôli nezhodam. A aby to bolo fér...
Dalšie komentare budem mazat. Takže na TS si o tom môžete porozpravať...

Aby tu nebola hadka :goodjob:

//edit: [TimeEdit] 2:34 Som asi niečo napisal
Obrázek
+ Senior admin
+ Redaktor Web/FB

Uživatelský avatar
Iko_cz
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 871

Re: 100L - Z4JP

Příspěvek#13 » 17 úno 2015 06:32

Haex nebud hned akční a nemaž nic ;) trošku to překrucuješ Rainbow...změnu sem psal hnedka co sem se ji dozvěděl..1-2 minuty po ohlášení na 1 m-com ..psal sem že se to nehraje na 1 ale normal kolo .. v tu chvili se odpojil váš hráč a v chatu sme se i domluvili na RR ... myslím si že todle mi potvrdí i kanárci co tam čekali 5 minut na RR ale vy ste byli fuč..chápu lidi si šli po svém ;) ..pak ste na me nabehli na tsko že lidi už neposkládate a že automaticky za muj problém/chybu chcete výhru...stále si stojím za tím se o tomdle pobavit v klidu na tsku s riokai a J-ni_l potažmo jsou kapitáni díky ;)
Obrázek
Headmaster BF4

Uživatelský avatar
100L-Riokai
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 14

Re: 100L - Z4JP

Příspěvek#14 » 17 úno 2015 12:32

Zdravím,
jako kapitán týmu 100L bych se k uvedenému "incidentu" rád oficiálně vyjádřil.
Co se týče zápasu, o tom že byl vyrovnaný asi není pochyb (pravděpodobně i kvůli tomu, že mi 2x crashl PC a soupeř měl 2 minimálně(!) pětiminutové přesilovky). Čímž se dostáváme k pointám celého vtipu (=zápasu). Vůbec první nepochopitelná věc je, že se bugne bomba a z čista jasna nám na mapě svítí dvě. Jedna na hráči, druhá plantnutá na MCOMu. Absolutně nechápu proč už v tomto momentě nepřišel restart kola, o který jsme mimochodem žádali my, přestože jsme měli bombu/y v držení.

Další věc, vím, že se jedná o nultý ročník ligy, ale aby se pravidla zápasu měnili téměř obden to mi hlava nebere. V neděli hrajem jiný počet kol než v úterý, protože na zápas dohlíží jiný admin. Jednou je 3d spoting zapnutý, pak zase vypnutý, a pak... překvapivě... zase zapnutý. Nebudu vám říkat, jak to máte dělat, přeci jen jsem "debil ze 100L". Ale protože restart kola nepřišel po bugu bomby, je nesmysl opakovat last round, protože se Iko upsal a podotýkám, NAPROSTO jasně na začátku prodloužení všem sdělil, že se hraje na 1. odpálený MCOM.

Přesto, ač se mnou možná můj tým bude nesouhlasit, jsem ochoten odehrát poslední rozhodující kolo znovu.Pokud na to bude čas a za předpokladu, že budeme zvýhodněni 1 odpáleným MCOMem.
A než nám to tu :ha3x: všechno smaže, tak se s vámi rozloučím :salut:

Uživatelský avatar
PetriS
Former admin
Former admin
Příspěvky: 286
Kontaktovat uživatele:

Re: 100L - Z4JP

Příspěvek#15 » 17 úno 2015 12:44

3D Spotting je zapnutý od 24.1. - Jen jednou se měnil. Víckrát ne.
A pravidla jsou také od 24.1. Stálá a nezměnená.

Kol hrajete 3-5 podle toho, jak hrajete. Logicky.
Příklady:
(2:2, 1:1, 2:2, 2:1 ) - Kola se hráli 4, protože nastali 3 remízy a ve čtvrtém kole se rozhodovalo o vítězství, či remíze a případném prodloužení viz - níže.
(2:2, 1:1, 2:2, 2:2 + 0:1 ) - Kol se hráli 5, protože nastali 4 remízy a v pátém kole se rozhodovalo o vítězství. (prodloužení)
(3:0, 3:0, 3:0) - Tým vyhrál 3x ... Druhý tým už nemůže ztrátu během jednoho zápasu dohnat.


Výhodu odpáleného MCOMu si myslím, že vám budu schopen uznat. Už jen za problémy skrze zápas.
Obrázek

Uživatelský avatar
100L-Riokai
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 14

Re: 100L - Z4JP

Příspěvek#16 » 17 úno 2015 15:38

K 3d spottingu, první zápas(alespoň náš) byl zapnutý. Druhý zápas vypnutý, a následující zase zápasy zapnutý. Ale to jen tak na okraj...
Co se týče 2 bomb na mapě a podobných, dosud neviděných situací, jsou v řešení? Případně jakém.

A off-topic: remíza-žena remízy-ženy :withstupid: just sayin'

до свидания!

Uživatelský avatar
Iko_cz
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 871

Re: 100L - Z4JP

Příspěvek#17 » 17 úno 2015 15:56

bugy v módu sem říkal na začátku ligy....tzv.to co se stalo vám ..nám se na zápasu s Z4JP stalo že si sami plantnuli m-com ;) můj tema a jaá sám sem neveřil vlastním očím..kluci ze Z4JP neřekli ani slovo a defusli si to ;) bugů tam může být hodně jen sme je ještě nepotkali ...každá mapa..jiný bug ;)

edit: na lockeru ten M-com (B) to se stalo podruhé..m-com je buglej..hold DICE ;)
Obrázek
Headmaster BF4

Uživatelský avatar
PetriS
Former admin
Former admin
Příspěvky: 286
Kontaktovat uživatele:

100L - Z4JP

Příspěvek#18 » 17 úno 2015 15:59

3D Spotting se určitě nezměnil. Na Startup nikdo nesahal. A 2 bomby na mapě.. Chyba BF4. Kapitáni s tím byli seznámeni na poradě před ligou, jestli jsi byl.

Stačí si dát pozor..
Ta co houká, je ta pravá!
Obrázek

Uživatelský avatar
100L-Riokai
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 14

Re: 100L - Z4JP

Příspěvek#19 » 17 úno 2015 16:42

Nebyl. A to že si to defusli a hrálo se dál je super, ale v takovéhle situaci má okamžitě přijít restart kola, jinak ani nemá smysl hrát COMPETITIVE. Ani fotbal se nehraje s dvěma míči. :facepalm:

Uživatelský avatar
j-nil-n
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 24

Re: 100L - Z4JP

Příspěvek#20 » 17 úno 2015 19:55

Zdarec kluci, omlouva za pozdější odpověď (práce, žena, normální život - znáte to (někteří )(nic ve zlém))) :D

Já bych byl pro kolo restartovat, ale ještě bych rád probral situaci okolo zvýhodnění jednoho m-comu.

Nevím jestli je to dohledatelné, ale o tom, že se hraje na jeden m-com padlo slovo až v rozehraném kole ( jasně, sice hodně z kraje, když Iko_Cz asi trošku zazmatkoval a došlomu, že to neřekl ještě před začátkem, ale určitě to bylo již v průběhu(sice z kraje,ale v průběhu). A pak následně ještě než jste odpálili první m-com psal, že se hraje normální kolo a za zmatek se omlouvá.

Pojďme uznat, že je to nultej ročník a tak trochu to pokulhává ( na obě nohy zatim :D ), ale hrát to snad chceme. Raději můžem dohodnout termín kdy odehrajem jedno celé kolo znovu ( nejspravidlivější řešení ať se na to snažím koukat ze všech stran).


edit.: Celkově si myslím, že admin by měl mít poslední slovo, horší je, že i Admini hrají(učastní se soutěže) což samozřejmě může mít negativní dopad na rozhodování a důvěru v nezaujatý pohled na věc, ale to si musí vyřešit pořadatel, jak toto "ošetřit" :)



Pokud se nedohodnem tak by asi měli rozhodnout admini.

Potom si myslím, že druhé nejspravidlivější řešení je ponechat po jednom bodu každému z týmů.



Co se týče toho bugu, souhlas, tam měl přijít RR. To kolo jste zrovna, ale vyhráli i když my byli stejně zmatený - konkrétně já šel sice s bombou , ale na mapě jsem jí viděl na m-comu tak jsem se vracel - no haluz :D . Každopádně pro příště bych navrhnul kolo dohrát. A po dohraném kolu by měl admin posoudit zda to ovlivnilo situaci natolik, že to mělo zvýhodnění pro ten či onen tým a navrhnout RR. - Dělat to v pruběhu zápasu asi není v silách adminů (tedy aspoň v počtu jeden na zápas).



Jinak díky "Ha3x" za snahu někam věc posunout, ale myslím, že k tomuhle by se měli vyjadřovat kapitání týmů a Admini. Ať tu z toho nemáme román. Na chat si mužem založit jiné vlákno :D Díky za pochopení.

Zpět na „Day 14-15.2.2015“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron