Semifinále

Moderátor: PetriS

Uživatelský avatar
Iko_cz
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 871

Semifinále

Příspěvek#1 » 06 bře 2015 20:12

Play-off
"Semifinals"

Semifinále se bude hrát 21-22.3.2015


[center]Semifinále:[/center]
- Semifinále se bude hrát systémem na 4 Vítězné zápasy
- Maximální počet kol: 7
- První tým, který dosáhne 4 vyhraných zápasů Vítězí a postupuje do Finále.
- Při nerozhodnosti kol bude u posledního Matche volit mapu Admin zápasu!!
[center]Pravidla/Popis Matche :[/center][/color]
(1 Match = 2 mapy) každý tým hraje obě strany mapy..v případě remízy....hraje se třetí kolo které je vítězné a hraje se volená mapa domácích/týmy jsou na stránach jak při prvním kole

Semifinalisti A:
AB Normal


RONA nazdar


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rozpis zápasů pro Semifinále A:
První Match -- AB - RONA -– Mapu volí RONA

Druhý Match –- RONA - AB -- Mapu volí AB

Třetí Match –- AB - RONA -– Mapu volí RONA

Čtvrtý Match –- RONA - AB -- Mapu volí AB

*Pátý Match –- AB - RONA -– Mapu volí RONA

**Šestý Match –- RONA - AB -- Mapu volí AB
rozhodující Match

***Sedmý Match – Mapu volí Admin zápasu.
Výherce postupuje do Finále
....................................................................................................................................................................................................................................
Semifinále se bude hrát 21-22.3.2015

Semifinalisti B:
CSTG


EAGL


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rozpis zápasů pro Semifinále B:
První Match -- EAGL - CSTG -– Mapu volí CSTG

Druhý Match –- CSTG - EAGL -- Mapu volí EAGL

Třetí Match –- EAGL - CSTG -– Mapu volí CSTG

Čtvrtý Match –- CSTG - EAGL -- Mapu volí EAGL

*Pátý Match –- EAGL - CSTG -– Mapu volí CSTG

**Šestý Match –- CSTG - EAGL -- Mapu volí EAGL
rozhodující Match

***Sedmý Match – Mapu volí Admin zápasu.
Výherce postupuje do Finále
Obrázek
Headmaster BF4

NemiKD
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 8

Re: Semifinále

Příspěvek#2 » 06 bře 2015 21:41

Zdravim pánové,

nevim jestli je moudré rozhodnutí hrát BO7, nechápu tohle rozhodnutí. Jak si představujete, že u toho budem sedět třeba 5 hodin v kuse? Když začne zápas v 7 můžem kounčit taky v 11 hodin, což je docela blbost, protože odpoledne se tu nikdo nesejde a taky druhej den se může jít do práce... Neni lepší uvážit BO3 s tim, že si každej zvolí svou mapu a třetí se vybere náhodně, nebo ten kdo prohrál? V životě jsem nevidel nekoho na nejakym turnaji hrat BO7 a to csko hraju fakt dlouho... Na ESL one turnajích taky hrajou v důležitejch zápasech max BO3, v csku jsem videl BO5 max... A to ještě s pauzama. Žádám teda o přehodnocení rozhodnutí adminů turnaje, protože BO7 je fakt totální masakr a hloupost, navíc když připočítám, že se na to žádnej divák nevydrží dívat.

Uživatelský avatar
Ha3x
Former admin
Former admin
Příspěvky: 963

Re: Semifinále

Příspěvek#3 » 06 bře 2015 22:33

Ak viem mapa trva 20min. s pauzami by to trvalo tak 2-3 hod.
Tak neviem kde si nabral 5 hodin :)

PS: A tiež nemusime hrat 7 zapasov keď 4x posebe sa da vyhrať
Obrázek
+ Senior admin
+ Redaktor Web/FB

NemiKD
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 8

Re: Semifinále

Příspěvek#4 » 06 bře 2015 22:48

Tak abych ti to upřesnil, mapa má 20 minut, každý kolo se hrajou dvě, počet kol je 7 takže pro jistotu 7*40=280 280/60=cca 5 hodin.

A jestli si někdo myslí. že ty mapy budou rychlý, tak nevim, je to teď mnohem víc o kempu a snažení se přežít, protože všechno je blíž a mcomy na spouste map jsou otevrene a lehce branitelne tzn ze se mapy budou hrat dyl. Takze bejt vama tam supnu Bo3 protoze je to jedinej normalni zpusob jak to dohrat v klidu a bez problémů.

Uživatelský avatar
Iko_cz
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 871

Re: Semifinále

Příspěvek#5 » 07 bře 2015 18:10

Zdravičko NemikD

Mě se nezdá rozložení sedmifinále na BO7 dlouhé a měnit to nebudu..podle mě to je dobré a udělá to pestřejší SF....mód je pozměněn je rychlejší a ve vašem případě to pude rychle ;) ..BO3 by bylo zase moc krátké ;) AB - RONA se hraje 14-15 máte na to celý víkend ..vaše SF bude adminovat Petris_Crew..tak se sním domluvte na přesném čase zápasu..;) ..mám zrovna víkend odpo jen at víte at me neshanite na BTLG ;)
Obrázek
Headmaster BF4

Uživatelský avatar
Deadmean
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 33

Re: Semifinále

Příspěvek#6 » 07 bře 2015 19:41

No já si naopak mylsím že hra se zpomalí..ale uvidíme snad nebudem hrát 7 map.

NemiKD
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 8

Re: Semifinále

Příspěvek#7 » 07 bře 2015 20:59

Zdravim Iko,

jestli si BO7 nikdy nehrál a na modu kterej jeste nikdy nikdo nehrál, tak ti vřele doporučuji si to zahrát a pak se rozhodnout, na rozdíl od tebe jsem si pár zápasů zahrál a bylo to jen BO5. Stejně žádnej zápas nikdo nestreamoval a nikdo z venčí se o to nezajímá protože o tý lize skoro nikdo neví, tudíž neni důvod se kvůli divákům rozhodovat tak jak se rozhodujete, je to zbytečnost. Hrát na 7 map je o hovně a když prostě nevim nebo se rozhoduju o něčem co sem vživotě neviděl a dělám to poprvé, tak bych ti zase ještě vřeleji doporučil se podivat třeba na tu debilní ESL, kde jsou zakázaný určitý mapy (proč asi viz lanchang dam) kde se hraje bo3 (proč asi) a kde se hrajou jen některý zbraně a některý jsou zase naopak povolený (proč asi). Tihle lidi to totiž chvíli dělaj a poslouchaj názor lidí, který tu hru hrajou a podle nich právě dělaj pravidla. Sice jsem dneska pod parou ale doufám že to nebylo moc, čauky.

Zpět na „Play-Off“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti

cron