Play-off
"Semifinals"
"Semifinals"
Semifinále se bude hrát 21-22.3.2015
[center]Semifinále:[/center]
- Semifinále se bude hrát systémem na 4 Vítězné zápasy
- Maximální počet kol: 7
- První tým, který dosáhne 4 vyhraných zápasů Vítězí a postupuje do Finále.
- Při nerozhodnosti kol bude u posledního Matche volit mapu Admin zápasu!!
[center]Pravidla/Popis Matche :[/center][/color]- Maximální počet kol: 7
- První tým, který dosáhne 4 vyhraných zápasů Vítězí a postupuje do Finále.
- Při nerozhodnosti kol bude u posledního Matche volit mapu Admin zápasu!!
(1 Match = 2 mapy) každý tým hraje obě strany mapy..v případě remízy....hraje se třetí kolo které je vítězné a hraje se volená mapa domácích/týmy jsou na stránach jak při prvním kole
Semifinalisti A:
AB Normal
RONA nazdar
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rozpis zápasů pro Semifinále A:
První Match -- AB - RONA -– Mapu volí RONA
Druhý Match –- RONA - AB -- Mapu volí AB
Třetí Match –- AB - RONA -– Mapu volí RONA
Čtvrtý Match –- RONA - AB -- Mapu volí AB
*Pátý Match –- AB - RONA -– Mapu volí RONA
**Šestý Match –- RONA - AB -- Mapu volí AB
rozhodující Match
***Sedmý Match – Mapu volí Admin zápasu.
Druhý Match –- RONA - AB -- Mapu volí AB
Třetí Match –- AB - RONA -– Mapu volí RONA
Čtvrtý Match –- RONA - AB -- Mapu volí AB
*Pátý Match –- AB - RONA -– Mapu volí RONA
**Šestý Match –- RONA - AB -- Mapu volí AB
rozhodující Match
***Sedmý Match – Mapu volí Admin zápasu.
Výherce postupuje do Finále
....................................................................................................................................................................................................................................Semifinále se bude hrát 21-22.3.2015
Semifinalisti B:
CSTG
EAGL
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rozpis zápasů pro Semifinále B:
První Match -- EAGL - CSTG -– Mapu volí CSTG
Druhý Match –- CSTG - EAGL -- Mapu volí EAGL
Třetí Match –- EAGL - CSTG -– Mapu volí CSTG
Čtvrtý Match –- CSTG - EAGL -- Mapu volí EAGL
*Pátý Match –- EAGL - CSTG -– Mapu volí CSTG
**Šestý Match –- CSTG - EAGL -- Mapu volí EAGL
rozhodující Match
***Sedmý Match – Mapu volí Admin zápasu.
Druhý Match –- CSTG - EAGL -- Mapu volí EAGL
Třetí Match –- EAGL - CSTG -– Mapu volí CSTG
Čtvrtý Match –- CSTG - EAGL -- Mapu volí EAGL
*Pátý Match –- EAGL - CSTG -– Mapu volí CSTG
**Šestý Match –- CSTG - EAGL -- Mapu volí EAGL
rozhodující Match
***Sedmý Match – Mapu volí Admin zápasu.
Výherce postupuje do Finále