Problém s pripojením na server/y

StalkerSK
Začátečník
Začátečník

Problém s pripojením na server/y

Příspěvek#1 » 01 zář 2016 11:26

Zdravím možno sa odpovede nedočkám alebo mi vynadáte že som možno zle založil tému alebo nebodaj sa budete smiať nad tým že si možno neviem poradiť ale k veci. Mám BF3 Limited Edition + Premium (možno stačilo napísať BF3 + Premium) a keď sa chcem pripojiť na server/y tak čakám 2-3min kým sa dakde dostanem (to mi ako newa) ale keď už mi dá černú obrazovku (nič rasistické) tak ako vždy nabehne tam loading.. lenže to zamrzne a vypne hru, ale to neni šicko. Ono mi potom na Battlelogu napíše Could not Join Server [1] a neviem teraz čo s tým (áno viem že v preklade je to Nepodarilo sa pripojiť na server [v tom mojom preklade v hlave :)]) takže rád by som poprosil radu ak je tu niekto dobrosrdečný a nebude sa smiať nad neschopným človekom ako som ja :).

PS: Skúšal som sa pripojiť na hocijaký server ale stále to iste.
+ dodatok: Nejde mi spustiť ani Kampaň urobí to isté len mi napíše toto (dám screen keby niekto nevedel ako vyzerá ten error): https://ctrlv.cz/Y59T (viem neni to screen priamo tu ale čo už)

Iko_cz
Headmaster
Headmaster

Re: Problém s pripojením na server/y

Příspěvek#2 » 01 zář 2016 12:47

uz nwm jak to je na bf3 ale todle mi pripada jak problem s pomalou sestavou .. jaky mas Počítač/konfiguraci/vnitřnosti ?:D a ne že bíly nebo černy .. joke :D
Obrázek
Headmaster BF4

NaxCz
Headmaster
Headmaster

Příspěvek#3 » 01 zář 2016 12:49

Ahoj, zkus

odhlásit a pak znovu přihlásit na origin pokud nepomůže
Reinstall Originu pokud nepomůže
Aktualizuj si PB pokud nepomůže
Obrázek
HeadMaster
nax@taurigaming.cz
Radek [Nax] Pavlík

Někdy se musí říci tisíc slov a někdy stačí jen použít tlačítko "Hledat".

Atimaster
Administrátor
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » 02 zář 2016 00:49

Ho to kope za dlouhé načítání , překročení časové mezery pro připojení. Vypadá to opravdu na slabý PC, ale zkus Naxovi rady a pak se když tak zase ozvy :)

jarin.czt
Capital Admin
Capital Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#5 » 05 zář 2016 06:20

Toto dělá ovladač grafiky beta u nvidia geforce experience verze 3.0.5.18 která přebírá spouštění ze svého menu a kope se s originem v spouštění bf3 přes internetoví prohlížet a uběhne doba čekání připojení na servery automaticky tě vykopnout za nečinnost.
Hru spouštět pouze přes origin a doinstalovat spravný grafický ovladač
Obrázek
Capital admin BF4 #77
Admin BF4 #75

Zpět na “Battlefield 3 - Vypnuto”