Jaký mod a kdo bude adminovat?

Uživatelský avatar
Mr Agony
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 345

Jaký mod a kdo bude adminovat?

Příspěvek#1 » 22 led 2015 09:49

Zdravim jich...

potřeboval bych trochu vaší aktivity a doporučení. Jelikož jsem v Insurgency hře neprošel moc módů, respektive jsem si je nevyzkoušel pořádně, uděláme takovou menší anketku o tom, kdo by uvítal jaké módy na serveru.

Určitě už jste si všimli, že náš server #13 byl postaven do režimu pokusů a experimentů. Aktuálně byl předělán na AMBUSH ONLY - 24 slotů. Jelikož aktuálně nejsou admini na rozjíždění tohoto serveru, mám tu pár bodů, které chci, abyste se k nim vyjádřily:

Kdo bude ochoten stát se adminem (projde schválováním u ATIho a pokud spadáte do jiné sekce adminů, bude probráno s Headmasterem)?
Obnáší to rozjíždění serveru a při větším počtu lidí a PVP režimu i hlídání serveru

Na jaké módy byste si příli vidět server nastavený?
nemusí být jen něco ONLY, mohou být dva módy, například Push + Firefly

Co byste na server přidali, upravili, změnili? (spíše asi k vyjádření po delším čase na serveru)

Pokud jste na tento topic zabrousili z řad veřejnosti a máte zájem stát se adminem na Insurgency serveru, prosím, zanechte nám po pípnutí vzkaz (a vaší žádost) v sekci žádostí o adminy. Naši lidé už si vás přeberou vidlema... :D

Agony
Obrázek
Redakce, Mafia II, BoardBreakers
mragony@taurigaming.cz

Zpět na „Pokec Insurgency“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron