Pokec Insurgency

Uživatelský avatar
Atimaster
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1660
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec Insurgency

Příspěvek#21 » 01 pro 2014 19:47

Sinister, Headmaster ma na starosti celou herní sekci, musí ovládat nastavení serveru a vše kolem toho.

Uživatelský avatar
18Sinister18
Former admin
Former admin
Příspěvky: 751

Re: Pokec Insurgency

Příspěvek#22 » 01 pro 2014 19:53

naučil by som sa kde inde :D

Uživatelský avatar
Bezdak
Former admin
Former admin
Příspěvky: 48

Re: Pokec Insurgency

Příspěvek#23 » 01 pro 2014 20:48

Máte na serveru sourcemod 1.6.3? Ten vyšel 25.11., tak by tam už ty bugy být nemusely.
Pokud máš nějaké steam kartičky navíc, tak jsem ochotný je vyměnit za jakékoliv pozadí + smajlíka co mám u sebe v inventáři na steamu. Jestli-že máš zájem, napiš mi soukromou zprávu.
Prodám hru Terraria za 75kč/3 eura.

Uživatelský avatar
Atimaster
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1660
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec Insurgency

Příspěvek#24 » 01 pro 2014 20:58

Máme :)

Uživatelský avatar
NihilihiN
Former admin
Former admin
Příspěvky: 60
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec Insurgency

Příspěvek#25 » 06 pro 2014 11:29

Zdar, k těm pravidlům co se týká coop modu - snad vám pomůže dlouholetá zkušenost s adminováním kooperací:

0) Žádný chat nebo voice spam, žádný capslock
1) Zakázaný vote kick (pokud bude afkmeter paráda)
2) TeamLeader neboli Velitel družstva rozdává rozkazy ostatním a všichni plní jeho rozkazy, kdo ne :fckyuo: kick nebo ban (chceme hrát kooperaci), velitel určí svého zástupce pro případ nejhoršího na začátku akce
3) Na čele družstva by měli být bojovníci (vojáci, kulometčíci) taktičcí jedinci (sapéři, velitelé, sniper ...) pak vzádu -- pokud velitel neurčí jinak
4) Rambo styl (nabíhání čelně do frontové linie s rotační kulometem u pasu a podobně..), stejně tak jako styl osamělého vlka (lovce) by neměl být tolerován, opět hrajeme kooperaci a je nutné fungovat jako tým
5) Držte si odstupy a miřte na celý perimetr, né všichni na jedno místo :D zkuste do toho boje vnést krapet té taktiky
6) From cover to cover! Report vizuals! Cover each other! Stay sharp! Move move move!!!

:jsemnovy:

Snad vás to inspiruje :boss: zdar ve hře

Uživatelský avatar
Mr.Infro
Former admin
Former admin
Příspěvky: 409

Re: Pokec Insurgency

Příspěvek#26 » 07 pro 2014 07:17

Nihi dky za vecnej prispevek, bohizel tahle pravidla by se ujala pouze na hardcore coop serveru kde by lidi chteli hrat takticky. Bohuzel vetsinou se na coopech jraje prave rambostyl a nic moc s tim nelze udela :) kazropadne ale diky a snad te tam taky nekdy uvidime :)

Uživatelský avatar
NihilihiN
Former admin
Former admin
Příspěvky: 60
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec Insurgency

Příspěvek#27 » 07 pro 2014 12:19

Infro máš pravdu. Včéra jsem si střihnul celej den na coop serveru. Moje první dojmy:

1) Hráči se nezdravěj, hra je neosobní
2) Hráči nečekají na zbytek týmu, dost často se mi stalo, že než se naloadovala další mapa, bylo několik kol odehraných - v lepším případě byl zbytek týmu někde uprostřed nepřátelských pozic.
3) Dost si pletou kooperaci s nějakým závodem. Lovit fragy je fajn :D zajisté to zahřeje u srdéčka, ale taktika a dobře odvedená práce s co nejvíce přeživšími v týmu zahřeje ještě víc..
4) Fireline kill. Nevím co to mají ostatní za zvyk, neustále lézt pálícímu MGéčku před hlaveň? Připadal jsem si jako bych hrál s bandou sebevrahů napěchovanejch až po uši amfetaminem - těmto hráčům bych doporučil hru s touto tématikou :Aggres:
5) Taktika křížové palby je snad základ? Asi ne :) Pro ty, kteří netuší tady je ilustrační obrázek.
Obrázek
6) Mnohojazyčný chat, babylon... Let's talk in english.
7) Vote
- nastavení obtížnosti (jsem pro zrušení a ponechání jedné obtížnosti)
- kick (jsem pro zrušení pokud bude afkmeter řekněme 5 minut)
- kick z důvodu teamkillu - nevím jak je to nastavené - občas se nepovede hodit granát, válka je svinstvo a dějou se v ní věci... pokud je to možné jsem pro nastavení tempanu na hodinu za 5 teamkillů, přičemž zabití granátem (bazukou, molotovem a podobně) více hráčů počítat jako zabití jedno, pokud to ovšem jde nastavit.

8) Ale není vše černé - za jeden den jsem potkal pár hráčů, dokonce jsem si udělal i pár přátel, kteří mi pomohli a hráli takticky. Hra je to vskutku velmi návyková. Jdu si zastřílet.

Dobrou mušku a pevné nervy všem .)

PS: Zatím jsem noob jak sviňa, ale až odehraju pár set hodin rád bych pomáhal s Coop serverem jako admin. You can COUNT with and also on me.

Uživatelský avatar
Spatty
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 16

Re: Pokec Insurgency

Příspěvek#28 » 07 pro 2014 12:35

Idea je to sice hezká ale naprosto nereálná, pokud se hraje s náhodnými lidmi. Když budeš s pár lidma na TS a komunikovat mezi sebou tak to s tím už něco dělat jde. To samý je na public serverech najde se tam jeden za dlouhej čas co spolupracuje a i třeba rozdává rozkazy. Pak je ta hra úplně o něčem jiným. Jinak už naučemej z ostatních her sem se naučil na nikoho nespoléhat a kryju si záda sám ;)

Uživatelský avatar
NihilihiN
Former admin
Former admin
Příspěvky: 60
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec Insurgency

Příspěvek#29 » 07 pro 2014 19:46

Spatty - hele to že má hodně lidí Citroena ještě neznamená, že je to super auto..
Hrát kvalitní "coop mode" možné je. Ta hra je na to udělaná. Tak proč toho nevyužít? Z vlastní zkušenosti, krýt si záda sám nelze .) a veřit se dá hodně coop veteránům.
Over :salut:

Zpět na „Pokec Insurgency“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti