Pokec Insurgency

Uživatelský avatar
Atimaster
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1660
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec Insurgency

Příspěvek#11 » 01 pro 2014 12:14

Na servery Insurgency ještě nemáme Headmastera ( hlavní admin celé sekce) a capital nemá přístup k nastavení serveru. Ale poresime to. Protože potřebujeme,aby se někdo staral o pluginy atd..

Uživatelský avatar
18Sinister18
Former admin
Former admin
Příspěvky: 751

Re: Pokec Insurgency

Příspěvek#12 » 01 pro 2014 12:55

bude nejaký výber? :D hoďte ma do zoznamu :D

//edit rád sa priučím niečomu novému :D

Uživatelský avatar
Bezdak
Former admin
Former admin
Příspěvky: 48

Re: Pokec Insurgency

Příspěvek#13 » 01 pro 2014 14:09

Nějak konkrétně jsem se o to nezajímal, ale vzhledem k tomu že to frčí na source, tak by tam měl jít sourcemod ne? Tam jsou pak už fajné pluginy proti afk, jsou tam pluginy na votovaní map, na rtv apod. To už určitě znáte.¨

EDIT: Tak jsem se mrknul a sourcemod by tam měl frčet bez problémů. Takže se pak může zakázat votovaní zabudované ve hře.
Pokud máš nějaké steam kartičky navíc, tak jsem ochotný je vyměnit za jakékoliv pozadí + smajlíka co mám u sebe v inventáři na steamu. Jestli-že máš zájem, napiš mi soukromou zprávu.
Prodám hru Terraria za 75kč/3 eura.

Uživatelský avatar
Mr.Infro
Former admin
Former admin
Příspěvky: 409

Re: Pokec Insurgency

Příspěvek#14 » 01 pro 2014 15:24

Sourcemod bohužel funguje jen částečně na insurgency, developeři si udělali pár systémů sami a nahrazují tím určité aspekty sourcemodu. Votování map je podle mě naprosto špičkové, není jediněj důvod ho nahrazovat. Votekick... já vám nevím. Nesmíme zapomínat že je ve hře voicechat a podobně, jsou tam TKilleři a podobně, podle mě by tam měl zůstat. Já na našich serverech mám něco nahráno a nikdy mě nikdo nekicknul. Spíš bych to viděl jako smůlu. AFK monitor by snad měl být přímo ve hře, ten by šel nahodit, to zní jako dobrej nápad.

Uživatelský avatar
Mr.Infro
Former admin
Former admin
Příspěvky: 409

Re: Pokec Insurgency

Příspěvek#15 » 01 pro 2014 15:35

Jinak, RTV v souvislosti s bugováním sourcemodu nefunguje, musel se vypnout jeho prerekvizitu. Ano, vím, že je pak nepříjemné když je odhlasována jiná mapa než člověk chce, ale je to na 3 vítězné a to neni takovej problém přečkat :)

Uživatelský avatar
18Sinister18
Former admin
Former admin
Příspěvky: 751

Re: Pokec Insurgency

Příspěvek#16 » 01 pro 2014 15:53

ten votekick sa dá zneužívať ber, že keď ideš skill proste si dobrý a nekdo koho stále kucháš sa rozbrečí a dá vote kick samozrejme sa k nemu pridajú aj ostatný z jeho teamu aby sa zbavili konkurencie :D, a zbytok ani nezahlasuje a už máš kick z tohoto hladiska by som ho zrušil, a na to ,že je nekdo afk tak tam stačí nahodit afk monitor a basta out of problem... moj názor :cool1:

Uživatelský avatar
Mr.Infro
Former admin
Former admin
Příspěvky: 409

Re: Pokec Insurgency

Příspěvek#17 » 01 pro 2014 16:09

Asi si nečetl co sem ti psal... nvm. Budu trpělivý :) jak se chceš zbavit teamkillera, jak, kromě local mute, se chceš zbavit pitomce na voice commsech? Jen ho tam hezky nech. Protivníkův team může hlasovat pro kick ale tvůj nemá důvod se přidat :)

Uživatelský avatar
18Sinister18
Former admin
Former admin
Příspěvky: 751

Re: Pokec Insurgency

Příspěvek#18 » 01 pro 2014 16:11

okej ale aj to by sa dalo poriešiť :D

Uživatelský avatar
Mr.Infro
Former admin
Former admin
Příspěvky: 409

Re: Pokec Insurgency

Příspěvek#19 » 01 pro 2014 16:21

Mám tam nahráno vcelku dost a nikdy se mi to nestalo, ani mi o tom neříkali lidi s kterejma sem se bavil :) ale jo, je to potencionálně zneužitelné. ale to všechno

Uživatelský avatar
18Sinister18
Former admin
Former admin
Příspěvky: 751

Re: Pokec Insurgency

Příspěvek#20 » 01 pro 2014 16:23

mne sa to stalo keď som ostal ako posledný a ten čo bol dead a nechcelo sa mu čakať dal votekick na mňa :D

Zpět na „Pokec Insurgency“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron