Nové servery, vylepšení stávajících serverů

CasovyMag
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 3

Nové servery, vylepšení stávajících serverů

Příspěvek#1 » 21 srp 2023 14:07

Zdravím, a strašně mě mrzí jak to všechno pomalu umírá pamatuji si když bylo několik konkurenčních serveru a všechny se honily kdo bude mít lepší servery, ani taurigaming není už co býval dobré herní módy a servery zmizeli a nahradil je trade apod, často se na serverech setkávám s toxickými dětmi (hráči)a někdy i adminy, bude to zase někdy tak jako dřív nebo je konec původního komunitního tfka? :ha3x:

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové servery, vylepšení stávajících serverů

Příspěvek#2 » 23 srp 2023 22:00

Zdravím,
asi se úplně nechytám co myslíš těmi dobrými herními módy. TF2 u nás co si pamatuju byly dva orange x3 servery (maximálně rok) a pak byl hlavním tahounem sekce vždy trade. Zkus trochu lépe popsat, co máš na mysli tím "jako dřív" a můžeme se o tom nějak více pobavit.

Přeji pěkný den,
Speaker264
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

CasovyMag
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 3

Re: Nové servery, vylepšení stávajících serverů

Příspěvek#3 » 24 srp 2023 14:06

Myslím například módy Saxton hale, deathrun, nebo obchod s věcmi které se daly koupit za nasbírané body :palecnahoru:

Uživatelský avatar
LegendaF0ster
Senior Admin
Senior Admin
Příspěvky: 85

Re: Nové servery, vylepšení stávajících serverů

Příspěvek#4 » 25 srp 2023 22:55

nebo obchod s věcmi které se daly koupit za nasbírané body
Vždyť to funguje na každém serveru, pokud se bavíme o traitech, barvy jmen apod. Ale pokud se bavíme o in-game itemech, tak nevím kdo by chtěl sám od sebe dávát někomu itemy.
Obrázek
Senior Admin #124

CasovyMag
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 3

Re: Nové servery, vylepšení stávajících serverů

Příspěvek#5 » 26 srp 2023 09:51

Mě přijde že je těch věcí málo, a velmi nudné chybu například mazlíčci, nejlepší by bylo dát hráčům například možnost koupit různé vylepšení a bonusy do hry např možnost vyššího poškození na určitou dobu, nesmrtelnost, neviditelnost apod. Bylo by to pouze na krátkou dobu (třeba 30 sekund) a stalo by to třeba 5 hodin čistého času vydělávání těchto kreditů, mohlo by jít třeba prodávat itemy a získat kredity na server a ještě byste si něco vydělali, nebo například udělat jako na konkurenčním portálu (zahraniční, z důvodu že nemohu jmenovat má ve jméně "blackw" tam je možné například kredity sázet, a vyhrát víc.

Uživatelský avatar
Muffinz
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 37

Re: Nové servery, vylepšení stávajících serverů

Příspěvek#6 » 29 srp 2023 22:09

Pochybuju že přidání slot machinů by přilákalo mnoho lidí, teda až na jednoho.

On a serious note, podle mě systém odměnování hráčů za aktivitu itemama není na papíře špatný nápad, ale taky víme jak dopadlo 'hráči měsíce'. Z mého pohledu je to skvělá funkce KDYŽ už tam ty lidi jsou, ne aby se tím tak dostali. Samozřejmě that ship has sailed.

Jailbreak a Orange umřel because any shit was not given. Admini kteří ty servery tahali na ramenech už nejsou. Eventy - nejsou. Nebudu delusional a říkat "musí se udělat tohle aby tohle a tohle ....", tzv. Peak je over a poslední server je Trade a tam to končí.


TRIGGER WARNING!
PERSONAL OPINION IN THE MESSAGE
Čest, Muffinz *hoj*

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové servery, vylepšení stávajících serverů

Příspěvek#7 » 01 zář 2023 11:38

Myslím například módy Saxton hale, deathrun, nebo obchod s věcmi které se daly koupit za nasbírané body :palecnahoru:
Deathrun jsme měli, nefungoval, fungovat nebude. Saxtona jsme neměli my, měli ho jiní, nefungoval, nefungoval by skoro určitě ani u nás.
Mě přijde že je těch věcí málo, a velmi nudné chybu například mazlíčci, nejlepší by bylo dát hráčům například možnost koupit různé vylepšení a bonusy do hry např možnost vyššího poškození na určitou dobu, nesmrtelnost, neviditelnost apod. Bylo by to pouze na krátkou dobu (třeba 30 sekund) a stalo by to třeba 5 hodin čistého času vydělávání těchto kreditů, mohlo by jít třeba prodávat itemy a získat kredity na server a ještě byste si něco vydělali, nebo například udělat jako na konkurenčním portálu (zahraniční, z důvodu že nemohu jmenovat má ve jméně "blackw" tam je možné například kredity sázet, a vyhrát víc.
Kredity a podobné systémy jsou na všech serverech, odměny ti asi přijdou nudné, jelikož jsou čistě kosmetické. A tak jsou schválně a obecně jsem proti čemukoliv, co by výrazně ovlivňovalo gameplay. A to I tak jsou některý kosmetický featury dost na hraně.

Ano, JB je úplně dead, orange je na tom trochu hůř, než býval, surf je surf a na tradu už se to taky začíná podepisovat. Nedostatek času primárně asi mýho (a taky nálady) to celý tahat a k tomu nutit většinu adminů aby aspoň z části dělali to, co mají. Nerad to spojení používám, ale it is what it is, pokud se nenajde někdo, kdo by to převzal a komu bych to byl ochotnej předat (což už asi nenajde, buďme upřímní), lepší to asi nebude. Táhl jsem to pár let, přestalo mě to bavit. Krutá realita je, že jsem rád když vyprodukuju jednu verzi tradu za rok a jednou za 1 až 3 měsíce odpovím na fóru, jinak na to nemám, nebo nechci mít, čas.
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Zpět na „Team Fortress 2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů

cron