Healthy Packy na cp_orange_x4 middle

Uživatelský avatar
cathave
Former admin
Former admin
Příspěvky: 34

Healthy Packy na cp_orange_x4 middle

Příspěvek#1 » 27 zář 2020 12:39

Nevím kdy, ale v nějáke době okolo června pokud si to myslím správně byli na midu orange vyměněny pooviční health packy za full health packy.
Tato změna, nevím proč se stala a jaký k ní byl důvod, je dle mého nic než špatná. Poloviční health packy perfektně pasovaly na middle orange.
Tyto 2 místa jednoduše nejsou určené pro full health packy jelikož jsou 2, moc lehce přístupná a tvoří jen frustrující momenty kdy kdykoliv velmi lehce může utéct a mít zpět všechno HP.

Proto bych chtel navrhnout změnu mapy, aby na midu opět byli pouze poloviční packy.
Good evening, Cathave.

I'm feelin' fantastic!

Uživatelský avatar
NeznamyPlantaznik
Former admin
Former admin
Příspěvky: 103
Kontaktovat uživatele:

Re: Healthy Packy na cp_orange_x4 middle

Příspěvek#2 » 28 zář 2020 13:50

Vím o tom, v té době jsem zkoušel co funguje, neměl jsem v plánu 4ku nechat běžet tak dlouho, ale bohužel jsou doteď problémy s exportem další verze. Každopádně se pořád snažím ji nějak dát dohromady.

PS: Pokud správně vím, tak jsem se vždy ptal po vydání mapy, co komu vadí, zajímavé, že se o tomto zmiňuješ až teď.

-pixeld.
============| Steam | ------ | Discord |============
Autor mapy cp_orange_x4_tg
2016 - 2020

Uživatelský avatar
cathave
Former admin
Former admin
Příspěvky: 34

Re: Healthy Packy na cp_orange_x4 middle

Příspěvek#3 » 28 zář 2020 22:46

O tomto jsem se zmínil už někdy v červnu asi 2 týdny před quitnuti AT. Po tom jsem na tauri prakticky vubec nebyl, proto až teď po tom co jsem viděl, že se to nezměnilo.
Good evening, Cathave.

I'm feelin' fantastic!

Zpět na „Team Fortress 2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron