pravidelné previerky

Uživatelský avatar
AgreedCort20New
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 22
Kontaktovat uživatele:

pravidelné previerky

Příspěvek#1 » 27 črc 2020 11:46

Dobrý deň,
môj návrh nie je (asi) nič nové, ale hraje dôležitú "rolu" na JailBreak tf2 servery. Môj návrh spočíva v tom, že admini JailBreak serveru (headmaster a capital) preskúšajú celý jailbreak A-T (až po seniorov) a hráčov, ktorý chodia do blue, ale sú u nich pochybnosti ohľadom znalosti
pravidiel, aby ohodnotili ich znalosti ohľadom pravidiel a hernému módu JailBreak.

Pointa: Veľa ľudí si na veľa ľudí sťažuje, že neovládajú pravidla a herný mod Jailbreak. a nie iba u hráčov, ale aj u adminov. niektorí neaustále majú pochybnosti k novým adminom, alebo k adminom, ktorý sa časom zmenili(najviac k horšiemu "z ohľadu správania a podobne"). Preto aby capital a headmaster preskúšali cely JB A-T(povinne) a vybraných hráčov, aby sa zistilo, u ktorých sa tie pochybnosti prejavujú. Hráči(okrem adminov), ktorý by sa chceli preskúšať z pravidiel, tak ich môže CA a HS prijať.

napr.: max pocet percent(90% (diky stovrcek za pripomienku))
termín previerok: každý polrok
prítomní: skúšajúci, HS a CA
a podobne.
Naposledy upravil(a) AgreedCort20New dne 27 črc 2020 12:36, celkem upraveno 1 x.
Auf Wiedersehen
S pozdravom
Sluha vlasti

Uživatelský avatar
stvorce
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 20
Kontaktovat uživatele:

Re: pravidelné previerky

Příspěvek#2 » 27 črc 2020 12:03

na prijatie do AT musíš mať 90% sa mi zdá, takže asi takú úspešnoť by som im dal, ináč dobrý nápad ;)
:vitej:

Uživatelský avatar
RetroHawk206
Diskutující
Diskutující
Příspěvky: 202
Kontaktovat uživatele:

Re: pravidelné previerky

Příspěvek#3 » 27 črc 2020 13:31

Pravidla umí všichni hráči blue teamu a kdo neumí má ban.. Tvoje řešení dává jenom zbytecně moc práce :)

Speaker/Gentlman má jistě několik desítek hodin času na to aby zjistil že všichni pravidla umí, pokud se vám něco nezda nahrávejte si dema a podávejte žádosti o bany, i admin může být zbaven funkce za to jak se chová :D
Gay Master 1

Uživatelský avatar
Mr.Gentleman
Former admin
Former admin
Příspěvky: 641

Re: pravidelné previerky

Příspěvek#4 » 27 črc 2020 14:14

Přesně jak napsal retro, většina hráčů co v blu nemá co dělat tam taky není+opravdu nemáme se speakerem čas zkoušet každého druhého hráče co chce hrát v blu.
Co se týče adminů, znovu, jak psal retro. Natočit demo/video, poslat na fórum. Několik adminů právě díky těmto reportům přišlo o admina.
Co se týče nějakého pravidelného přezkoušení u adminů, zamyslím se nad tím.
S pozdravem
Mr.Gentleman
Obrázek
#124 Jailbreak

Zpět na „Team Fortress 2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron