Nové nápady na TG JB

Uživatelský avatar
Bobby22
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 145

Nové nápady na TG JB

Příspěvek#1 » 24 dub 2020 18:46

Zdravim tak prišiel som na Ďalší nápad na Jb a ešte na server (či by to išlo)


1. RTV System (Rock The Vote) že keď bude hlasovanie tak by napisalo a ešte povedalo: Get ready to choose the map a by tam bol ešte odpočet Prosté na obrazovke by sa ukázal odpočet a potom by to hovorilo: 5 4 3 2 1. A keď sa bude hlasovať tak potom by som pridal hlas že by povedal: Time to choose/ It´s time to choose. + ked uz bude končiť mapa tak aby to ešte hovorilo: 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1.

2. VIP. Takže ešte by som tam pridal command /aktivator čo urobí to že ked si hrač kupil VIP a by mu cez SMS prišiel kód tak by ten kód dal do hry a by to mal rychlešie a by mu to povedalo: ACTIVATED. + keby mu to nešlo tak by mu to povedalo: ACCESS DENIED.

3. Jailbreak: No na JB by som pridal ked bude warday niaku hudbu či by to niako išlo + keď skončí kolo tak ešte niaky songy

4. /PM (Sukromná sprava) Ďalší navrch čo môžu hráči využiť keď chcú si písať do pm.

To je všetko z mojím návrhom dúfam že ste pochopili :)




PS: Pošlem sem link pokial by ste chceli:

http://www.mediafire.com/folder/yafzvmz ... sro/shared
Spoiler:
cs

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové nápady na TG JB

Příspěvek#2 » 24 dub 2020 19:31

1. Dá se zvážit, ale přijde mi, že odpočet na středu obrazovky je dostačující a soundy nejsou potřeba

2. Tohle nepodporuje hosting ani VIP systém, který používáme

3. Z toho, co vím, tak se hudba takhle aktuálně nastavit nedá. Další songy na konec se samozřejmě přidat dají, nikdo mi žádné návrhy nikdy nepsal

4. O tomhle jsem už párkrát přemýšlel, ale vždycky jsem došel k závěru, že je ve výsledku lepší si toho hráče prostě přidat na steamu...
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Zpět na „Team Fortress 2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů

cron