Návrh na přidání rádia,písniček na server Jailbreak 124

SpaceMan
Former admin
Former admin
Příspěvky: 29

Návrh na přidání rádia,písniček na server Jailbreak 124

Příspěvek#1 » 03 led 2020 21:50

Zdravím,
Po dlouhé době co jsem na serveru Jailbreak 124, mě napadlo na server přidat rádio.. ano je to tak, hodně lidí co hraje na jailbreaku si poslouchá rádio nebo různé písničky a to mě přivedlo k tomu že by se přidalo rádio nebo písničky na přání (url z YT nebo by to tam dávno už bylo) k tomu aby se dala jedna z těchto interakcí by se něco ale potřebovalo zatím nevím co ale napadají mě kredity co jsou ve hře (na serveru) samozřejmě je to na vás nebo něco jiného. Podle mě je to dobrý nápad určitě budu rád když mi k tomu napíšete komentář buď Ano nebo Ne.

Richy

Re: Návrh na přidání rádia,písniček na server Jailbreak 124

Příspěvek#2 » 03 led 2020 22:29

Myslím si, že je to celkom zbytočné, každý si počúva svoje a poslednú dobu ľudia spamujú soundy. Určite stačia tie, čo sú v shope. Keď si hráči chcú dačo pustiť, na to majú YT/Spotify. Zbytočne by sa zaspamoval server pesničkami a hráči by odchádzali iba kvôli tomu, že si niekto requestol ultimate ear exploder (príklad).

SpaceMan
Former admin
Former admin
Příspěvky: 29

Re: Návrh na přidání rádia,písniček na server Jailbreak 124

Příspěvek#3 » 03 led 2020 23:39

Ano to je na to co jsem zapomněl R1chy bylo by tam ještě nastavení že si rádio můžete ztlumit, či přehlasovat atd. Ale asi máš pravdu je to tedy asi že zbytečnost.

Uživatelský avatar
NeznamyPlantaznik
Former admin
Former admin
Příspěvky: 103
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na přidání rádia,písniček na server Jailbreak 124

Příspěvek#4 » 05 led 2020 12:10

Je sice pravda, že je to poměrně zbytečné přidávat (protože máš stejnak poslouchat co říkají lidé a ne nějakej moderátor v rádiu) ale rádio je jen pro klienta a ne pro celý server, Richy :D Bohužel jediné rádio co poskytuje písničku na přání je FragRadio (aspoň co vím) a to už má jen bota, takže asi nic moc.

-Nez
============| Steam | ------ | Discord |============
Autor mapy cp_orange_x4_tg
2016 - 2020

Zpět na „Team Fortress 2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron