Ban za nic. Administrator Alvin. TF2 Jailbreak #124

Hux
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 2

Ban za nic. Administrator Alvin. TF2 Jailbreak #124

Příspěvek#1 » 15 úno 2019 15:47

Dobrý den,

Pan Administrator : Alvin. mi dal ban za nic protože jsem dal WardDay a campil jsem v secretu.
on mi vyhrožoval že mi dá ban že se tam nikdo nedostane.Přitom tam byl soldier s medicem a ten soldier mě mohl zabít,
nakonec umřel a byl tam 1 medic a 1 sniper tak jsem řekl že to nemá cenu že se sem nedostanou.Já jsem si dal slay a pak mi dal ban
já jsem mu řekl za co a on že se tam nikdo nemohl dostat a já jsem mu řekl že jsem si dal slay a on to pak neřešil.

Pak napsal ještě ,,tak si to přešti pravidla dik´´. já jsem mu řekl do micu když si admin tak se nauč aspoň gramaticky psát
a pak mi dal kick za provokaci když jsem ho upozornil aby se naučil psát gramaticky správně.

TF2 Jailbreak #124

Uživatelský avatar
ALVINCZ
Former admin
Former admin
Příspěvky: 48

Re: Ban za nic. Administrator Alvin. TF2 Jailbreak #124

Příspěvek#2 » 15 úno 2019 16:24

Ahoj huxi
Takže za 1. ban byl oprávněný, protože jsi campil v secretu kde se asi 80% red nemůže dostat i když má ammo, (může se tam dostat jen soldier a demmo, ale musí mít ammo).
Za 2. upozornil jsem tě vícekrát, že porušuješ pravidla, ale ignoroval jsi mě, až když jsem se připojil s účte, kde mám práva tak jsi se zabil, ještě nutno dodat že jsi tam campil dvě kola! A né jen jedno
A za 3. Kick jsi dostal taky právem, za to že jsi se mě snažil vyprovokovat.
Obrázek
Práva Od: 8.12. 2017 - Do 1.10. 2019 Na TF2 #124 Jailbreak, #120 Orange
Spoiler:
Můj poslední ban:
Name:
ghosthunter4445: 10/01/19 4:14:41 PM
Reason:
Cizinec
length:
0 Minutes (Permanent Ban)
Banned by:
Alvin.

Zpět na „Team Fortress 2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron