Hlasování

Tappao
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 7

Hlasování

Příspěvek#1 » 16 črc 2018 15:09

Podle mě by bylo dobré přidat wardenovi možnost hlasování. Warden by mohl začít hlasování např. kdo chce ff, jakou kdo chce minihru, kdo se obětuje. Také by tam mohlo blue dávat hodnocení, které by se potom sečetlo, aby warden nemusel počítat a hledat v chatu čísla. Dost by se tím urychlilo kolo.

Děkuji za přečtení

Tomoyo
Senior Admin
Senior Admin
Příspěvky: 371
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlasování

Příspěvek#2 » 16 črc 2018 21:51

Zdravím,
Nevím jak ty, ale já už vidím, jak se ti všichni medic maini chystají dát na všechny tyto ff vote Ano, protože mají chuť zabíjet své spoluhráče. Ne díky, mě vážně nebaví utíkat celé kola, jen kvůli nějakému medic mainovi, který dává všem crity.
Dále minihry se dají řešit jednoduše laserem (a lehkou matematikou), nebo první reakcí s výhodou.

Přeji příjemný zbytek večera,
Leo.
Obrázek
Senior Admin #126 Surf

Uživatelský avatar
Osiris
Former admin
Former admin
Příspěvky: 151

Re: Hlasování

Příspěvek#3 » 16 črc 2018 22:31

Podle mě je to úplná blbost vem si to tak že hraješ za spy a za tebou letí cele kola 2 medici co jse navzájem léčí
Ja bych spíš to ff zakázal podle mě by měl byt FD:FA určení na to aby sis zahrál nějakou libovolnou minihru nebo prozkoumával mapu
Ale jak už je zvykem když není ff tak je obrovska rebelace tímto to je ode mě vše ja jsem Proti návrhu
S FF souhlasím pouze když je obrovský nepoměr
Př. 14RED 4BLU samozřejmě dokud jse poměr neupravi takže to neznamená že ho necham zaple celé kolo

Uživatelský avatar
Sphoon
Former admin
Former admin
Příspěvky: 295

Re: Hlasování

Příspěvek#4 » 17 črc 2018 00:19

Hey there,
Vote na FF apod.? To je tak těžké se podívat do chatu kolik lidí ti řeklo/napsalo ano a kolik ne? Navíc jak bylo již zmíněno by z toho byl akorát chaos. Navíc kdy by ti tenhle vote byl k něčemu? Začátek kola? Nemůžeš dát FF v celách. V minihře? Nemůžeš dát FF v minihře. Freeday pro všechny? Není lepší ho nedávat ať si to lidi užijí nebo ho dát až ke konci?

Fakt si myslím že je to akorát další blbost co by vůbec nepomohla, ba naopak. Museli by se přepsat pravidla a věčně by bylo FF kvůli 20 Medic mainům kteří si už teď pilují zuby jen aby si z tebe udělali další oběť. K tomu tu máme ještě problém jak udělíš vote jen pro wardena aniž by si zasahoval do Pluginu (jelikož přepis pluginu a compilování je peklo, vím z vlastní zkušenosti) a aniž by si dal tento vote všem. Když to uděláš přes SMko tak najednou vote mohou spustit všichni (pokud nenajdeš způsob jak by SMko poznalo kdo je warden). A pokud by si tenhle problém vyřešil tak pak tu máš ten problém že ty pravomoce na vote musíš zase odebrat.

Zbytečně moc komplikovaný systém který stejně funguje špatně. Pokud tak moc chceš "vote" tak se prostě zeptej hráčů aby napsali "ano" nebo "ne" . Hotovo, není potřeba dělat nějaké hloupé vote menu.

Za mě je to určitě ne z důvodu že implementovat takovýhle nápad který by stejně fungoval špatně je hloupost a bylo by to zbytečně komplikované.
Přeji hezký zbytek dne, sphoon.

Nový účet

Greet
Former admin
Former admin
Příspěvky: 88

Re: Hlasování

Příspěvek#5 » 21 črc 2018 11:22

Viem že toto bude trochu late respond ale budiš. Freeday 4 all sa delí na rôzne typy pričom záleží na hráčovi.
1.Friday 13th
2.How to survive for 5 minutes
Alebo ''medic main''
1.Battle Royale
2.How to be gey and team up

Rozhodne s tým nesúhlasím keďže v poslednej dobe niektorá vrstva ľudí používa príkaz ''ak uvidím niekoho teamovať tak vypínam ff'' v tejto možnosti medici sú nútený zabíjať druhých a pochopia že je síce sranda rozdávať crity s ubersawom ale pochopia aj to že nieje sranda zomierať každý freeday na medica. Osobne si myslím že ak niekto chce ff tak by si mal dať custom ''medic only knife pit'' a tá ff ho hneď prejde.
Sometimes you have to stop, but then you have to get up and start again

Uživatelský avatar
Patrick106
Former admin
Former admin
Příspěvky: 51

Re: Hlasování

Příspěvek#6 » 23 črc 2018 12:52

Zdravíčko Tappao. Odpisujem trochu neskôr ale hádam to nevadí. Myslím si, že možnosť hlasovania nie je zrovna rozumná vec. Ako tu ostatní napísali s tými medicmi. Nie je zrovna sranda utekať pred dvoma medicmi ktorý sa healuju. Ja hrávam medica v red skoro stále a medic je celkovo strašne op a hlavne keď má ubersaw. A myslím si že warden by mal byť originálny a mal by mať nápad. Už teraz sa stáva, že začne kolo tisíc milión príkazov iba v celach potom povie poďte na čiaru a opýta sa čo chcú hrať. Nemyslím si, že toto je zrovna to dobré wardenovanie. A pri hlasovaní by sa kludne mohlo stať, že by bola tá istá minihra 4 krát po sebe.
Takže za mňa to je NIE.
Vidíme sa v pekle | S pozdravom Rick
Obrázek
Admin #124 Jailbreak

Uživatelský avatar
Hirifig
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1347

Re: Hlasování

Příspěvek#7 » 01 srp 2018 10:00

Zdravím,
parádní názory od ostatních jasně vykazují že to není zrovna nejlepší nápad.


Návrh zamítám.
S pozdravem,
Obrázek
Senior Admin TF2 #124 Jailbreak

Zpět na „Team Fortress 2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron