Stížnost na Sama

Tappao
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 7

Stížnost na Sama

Příspěvek#1 » 15 črc 2018 20:48

1. Tappao
2. Jailbreak
3. 20:28 15.7.2018
4. Neustále dává warn za maličkosti např. noob, kid. Pořád mluví když je mrtví/spect, i když to není adminské, překřikuje tím wardena.
Když porušil lr tak si nedal 30 minutový ban, který dává každému. Když jsem se ho na to zeptal, proč si ho nedal, řekl, že nemusí, protože se omluvil. Když jsem to s ním slušně řešil tak mi dal kick.

Uživatelský avatar
Sam
Capital Admin
Capital Admin
Příspěvky: 789

Re: Stížnost na Sama

Příspěvek#2 » 15 črc 2018 21:11

Zdravím,
Než dotoho zatáhnu ostatní adminy tak alespoň ujasním co se zde stalo.
1) Warn nedávám za to že mi někdo řekne kid atp., dobře za tohle se přiznám že někdy omylem použiju voice, ale nezneužívám to.
2) Nevím od kdy si má admin dávat ban do blue teamu za to když to udělá omylem, slušně jsem se omluvil a šel jsem do red teamu.
3) Kick jsem ti dal za to že jsi slovíčkařil a nesmyslně jsi se vyjadřoval.
4) Respektivě, když hráč poruší lr, trestá se to banem na 30 minut.
S pozdravem
Sam
Obrázek
Capital Admin TF2 #124 Jailbreak , Senior Admin #125 Trade

Tappao
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 7

Re: Stížnost na Sama

Příspěvek#3 » 15 črc 2018 21:23

:)

Tappao
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 7

Re: Stížnost na Sama

Příspěvek#4 » 15 črc 2018 21:26

Nechceš být politik?

Uživatelský avatar
Sphoon
Former admin
Former admin
Příspěvky: 295

Re: Stížnost na Sama

Příspěvek#5 » 15 črc 2018 21:28

Tappao, řekni mi od kdy si admini májí dát ban za něco? Admini mají hlídat hráče aby dodržovali pravidla, ale jsou to pořád lidé. Nejsou perfektní a když udělají chybu tak se omluví a budou se snažit vyvarovat stejné chybě. Nechápu proč by si admin měl sakra dávát ban, a navíc TY by si do toho němel co kecat když děláš spoustu blbostí když tam admini nejsou.
Přeji hezký zbytek dne, sphoon.

Nový účet

Uživatelský avatar
Rasist Pikachu
Former admin
Former admin
Příspěvky: 1254

Re: Stížnost na Sama

Příspěvek#6 » 15 črc 2018 21:39

Ahoj Tappao, MajorSam je normálny admin, ktorý si robí svoju prácu. Keďže som na servery skoro tak ako on tak môžem súhlasiť stým, že sa občas sam prekecne no nevidím vtom nič zlé keďže to nerobí ani tak často a ani nezačne hovoriť hlúposti a spamovať.
Poďalšie warny dáva každý admin sám podľa uváženia a Sam dáva warn hráčom až po určitých varovaniach a to, čo ty si myslíš ako maličkosť tak nemusí byť.
A ohľadne incidentu s lr, Sam lr porušil pravda. Dal si slay, ospravedlnil sa. Narozdiel od iných hráčov Sam nepatrí do skupinky problémových hráčov čo opakovane porušujú pravidlá a keď omylom urobil jednu chybu nevidím dôvod robiť stoho také haló.
Ak si myslíš, že by mal dostať ban za chybičku predstav si ako by dopadol server keby sme trestali za každú chybičku, ktorú hráč napácha.

Tappao
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 7

Re: Stížnost na Sama

Příspěvek#7 » 16 črc 2018 08:17

Já tady hlavně řeším ten bezdůvodný kick, aby to nemusel řešit. Nevím jak jsem slovíčkařil/nesmyslně se vyjadřoval. Za to já nemůžu, že nepochopíš větu jednoduchou.

Tappao
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 7

Re: Stížnost na Sama

Příspěvek#8 » 16 črc 2018 08:36

Když mluvíte o tom, že admin nemůže mít ban, tak byste to někam mohly napsat např. Nábor adminů na TF2 servery-Co získáte. Třeba imunitu od banu, aby se nemuselo stát to co teď, ale i tak to mohl normálně říct a nedávat BEZDŮVODNÝ kick.

Tappao
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 7

Re: Stížnost na Sama

Příspěvek#9 » 16 črc 2018 08:38

Děkuji za váš čas a dále to nebudu řešit, to co jsem chtěl, jsem napsal.

Zpět na „Team Fortress 2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron