Nápad na Jail

Uživatelský avatar
Ornn
Former admin
Former admin
Příspěvky: 84

Nápad na Jail

Příspěvek#1 » 25 lis 2017 23:28

Zdravím,

Přemýšlel jsem nad tím trošku dělší dobu. Jde o úplné vymazání killfeedu a zprávy ,že někdo začal rebelovat. Kdyby se tak uskutečnilo, byl by možnej stealth rebelling ( vymazávat jednoho blue po druhém, bez toho aby si toho někdo všiml) a Blue team, respektivě warden, by nezačal ihned posílat lidi do armory nebo huntit rebely.

Děkuji za přečtení a poprosil bych případně o váš názor.
Obrázek
Admin [TF2] #124 Jailbreak
Spoiler:
you lost The Game :haha:

Uživatelský avatar
GreeNy!
Former admin
Former admin
Příspěvky: 410

Re: Nápad na Jail

Příspěvek#2 » 26 lis 2017 00:33

Zdar,

Podle mně by to bylo zbytečné,myslím že nikdo nemůže být tak tupý aby jsi nevšiml že mu chybí spoluhráč.Každopádně by rebeloval uplně každý kdo by mohl,tím že by se to zrušilo by nastal chaos.Navíc jaibreak je o hraní her né zabíjení blue teamu,podle mně by to bylo k ničemu.Né každý se snaží rebelovat,někdo se také snaží aby neporušil nic kvůli čemu by mohl být zabit.+Většinou si toho warden všimne že v pravém horním rohu vyskočí kdo koho zabil což omezit nejde.

Uživatelský avatar
Speaker264
Headmaster
Headmaster
Příspěvky: 3053
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápad na Jail

Příspěvek#3 » 26 lis 2017 01:12

Žiji v domnění, že se snažíme rebelii potlačit, ne podporovat. Mohlo by to pak samozřejmě být zajímavější pro red, ale přikláním se spíše k red teamu, který tě nechce každou chvíli sejmout. I když se tvůj nápad nejspíše neuskuteční, možný je. Zpráva o rebelování, kills announce i killfeed vypnout jde. Uvidíme co na to řekne Excelim, ale předpokládám, že bude mít podobný názor jako já.
Obrázek
Headmaster TF2
speaker264@seznam.cz
Steam
Obrázek

Excelim
Former admin
Former admin
Příspěvky: 440

Re: Nápad na Jail

Příspěvek#4 » 30 lis 2017 16:26

Zdravím,

rebeling jail rozbíjí, včetně wardeningu, pamatuje si někdo na jail před dvěmi lety? Ne, nepamatuje až na pár veteránů. Nerebelovalo se a modří wardenovali zábavně, jenomže když začali lidí rebelovat, tak se warden snaží rychle si zachránit život a snaží se rychle zbavit red, to není dobře. Souhlasím se Speakerem.

Nápad to není dobrý, žádost zamítám.

Zpět na „Team Fortress 2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů

cron